18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Norwegowie okradzeni w Wiśle
Robajson • 2013-01-09, 13:42
Wstyd jak chuj na cały świat
Teraz wszyscy będą mogli tylko potwierdzić opinię na temat Polski

Cytat:

Trenerzy reprezentacji Norwegii w skokach narciarskich zostali w nocy okradzeni. Złodzieje włamali się do hotelowego pokoju - informuje "Dziennik Zachodni".

Złodzieje ukradli kamerę, laptopa oraz 6 tysięcy euro. Kradzież potwierdziła już policja w Cieszynie.

Zgłoś
Avatar
momkai 2013-01-09, 20:07
jaki wstyd kurwa, to cygany jebane nakradly. nie my !! a nawet gdyby...to zwali sie na cyganerie
Zgłoś
Avatar
Kiper_lp 2013-01-09, 20:08
Kretyn nie zamknął pokoju to co się dziwić... W większości krajów na świecie tak by się to skończyło
Zgłoś
Avatar
kuba.92 2013-01-09, 20:13
"okradzeni" o.O ??
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2013-01-09, 20:20
No i gitara ;d Polacy do boju!
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-09, 20:21
Może i jestem Polakiem, ale w pierwszej kolejności jestem człowiekiem. To nie ja okradłem Norwegów, czy tam Niemca i Czecha. I z tegoż powodu nie będę miał pretensji do siebie, że jakiś zwyrodnialec ma we krwi złodziejstwo.

Co więcej: sam wyrobiłem sobie złą opinię o Polakach, jako ogóle - i to bez znajomości przekroju społeczeństwa innych narodów - może dlatego, że mam w sobie coś z mizantropa...

Niech więc wstydzą się za siebie ci od Norwegów, ale też niech pomyśli o wstydzie ten, co MI ukradł rower (nie by biedronka...), telefon i inne tego typu pierdoły. TO NIE POLAK OKRADA - ROBI TO CZŁOWIEK (a że w życiu okradali mnie jedynie Polacy i Anglicy; na nich będę patrzył z podejrzeniem).
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-01-09, 20:23 1
kuba.92 napisał/a:

"okradzeni" o.O ??


Wiem brzmi głupio ale to poprawna forma
Zgłoś
Avatar
amish 2013-01-09, 20:24
Niech jebane zarobasy na wiejskiej zrobią tak, żeby było lepiej, to ludzie przestaną kraść.
Zgłoś
Avatar
Eresol 2013-01-09, 20:37 1
Sprzedam kamerę i laptopa naprawdę tanio

Edit:Zapomniałem dodać sprzęt Norweski używany ale sprawny
Zgłoś
Avatar
bioder 2013-01-09, 20:56
U nas to się nazywa "niska szkodliwość czynu" proszę Norwegów ...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 21:12
amish napisał/a:

Niech jebane zarobasy na wiejskiej zrobią tak, żeby było lepiej, to ludzie przestaną kraść.



To żeś dopiero wyartykuował mądrość ludową. Myślisz, źe ci złodzieje kradną z biedy czy z głodu? Nie, kurwa. Kradną bo ich łapy swędzą. Jak są tacy biedni to niech sobie poszukają roboty. Ale, nie, po co do roboty? Lepiej coś zakombinować, zajebać dostać jakiś zasiłeczek na krzywy ryj albo rentę, bo dupa boli od siedzenia. Widzę czesto takich w Szczecinie, weteranów nieróbstwa na rentach. Siedzą pod śmietnikiem i piją rozgrzewające napoje z plastikowych kubeczków. Inne przygłupy bumelują pod dworcem głównym i charczą tymi mordami, żeby im tam coś "porzyczyć", jebane męty.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-01-09, 21:27
dobrze ze im lekow na astme nie pokradli, bo jeszcze biedaczki by sie zasapały...
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-01-09, 21:41
jaka ona musi być w porównaniu do reszty norwegów ze przyjeżdza studiować medycynę do jakiejś Polski..
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 21:49
khaliles napisał/a:

jaka ona musi być w porównaniu do reszty norwegów ze przyjeżdza studiować medycynę do jakiejś Polski..



Widzę, że ty światowy jesteś. Nie martw się nie będzie siedzieć na bezrobociu (na garnuszku rodziców), płakać, że Tusk ją okrada i słuchać jałowego pierdolenia MixMaxaKolanko z rozpaczy jak niektórzy rewolucjoniści na Sadolu.
Zgłoś
Avatar
kaskowski 2013-01-09, 22:34
Jakieś 7 lat temu, kiedy kończyłem miałem 16 lat, byłem na wymianie w zachodnich Niemczech. Tzn. to był taki program wymiany młodzieży, między partnerskimi gminami. Pierwszego dnia pobytu poszliśmy poznać miejscowość, w której mielismy przebywać i w trakcie tych 3 godzin niemcy opierdzielili nas dzieciaków na 400 Euro i 3 aparaty fotograficzne, jak to zostało potwierdzone przez niemiecką policję - włamując sie przez okno. Wszędzie jest to samo. Wszedzie kradną, i wszędzie się o tym mówi, tylko my nie wiemy co sie dzieje na zachodzie. Przedwczoraj, jak to napisała gazeta w Bazylei (Szwajcaria) - "Czarnoskóry obywatel Mali obrabował kiosk i został schwytany podczas próby ucieczki rowerem" xD.
Zgłoś
Avatar
fezer44 2013-01-09, 22:39
Hej Polacy przecież możemy zrzucić winę na cyganów,albo żydów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie