18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Norwegowie okradzeni w Wiśle
Robajson • 2013-01-09, 13:42
Wstyd jak chuj na cały świat
Teraz wszyscy będą mogli tylko potwierdzić opinię na temat Polski

Cytat:

Trenerzy reprezentacji Norwegii w skokach narciarskich zostali w nocy okradzeni. Złodzieje włamali się do hotelowego pokoju - informuje "Dziennik Zachodni".

Złodzieje ukradli kamerę, laptopa oraz 6 tysięcy euro. Kradzież potwierdziła już policja w Cieszynie.

Zgłoś
Avatar
BulletRide 2013-01-09, 13:47 3
tja, news wisi już jakiś czas na onecie a póki co w największych gazetach norweskich czyli aftenposten oraz VG nic nie ma... śmierdzi prowokacją, bo jak by się coś takiego naprawdę stało to już dawno by o tym pisali
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2013-01-09, 13:49 3
witamy w Polsce!
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-01-09, 13:51 1
Norwedzy jakoś specjalnie nie interesują się Polską więc może być tylko jakaś wzmianka o tym.
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-09, 14:36 26
Wielkie mi mecyje - okradli jasnie wielmożnych norwegów jaki wstyd. Mi zapierdolili listwe z czujnikami cofania i nikt o tym nie pisał.
Zgłoś
Avatar
elaks 2013-01-09, 14:38 3
Okradziono też fizjoterapeutę z Czech oraz zawodnika z Niemiec. Pepikowi zniknęła elektronika a Niemcowi portfel z gotówką.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 14:45 11
Z tego co wiem to Norwegowie mają zwykle dobrą opinię o Polakach i Polsce. Niestety zawsze się znajdzie jakiś prawdziwy popierdolak...

Opinia Norweżki o Polsce i Polakach (szczera lub nie, sami oceńcie):


She knows Katchinsky brothers. Yeah!
Zgłoś
Avatar
BulletRide 2013-01-09, 14:59
no to sie kurwa doczekałem, "wielkie dzięki" jebane wieśniaki

sport.aftenposten.no/sport/hopp/article263331.ece

jeśli chodzi o Polandie to jest jeszcze jedna norweżka przepytana (nie wiem czemu nie ma na YT a jedynie na wp.pl) też ma bardzo dobre zdanie o Polsce i Polakach

kurwa .... ale wstyd za tych kapuśniaków z Wisły (nie obrażam wszystkich a jedynie tych złodziei)
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-01-09, 15:02
No kurwa dzielenie sie rachunkiem jest akurat dobrym nawykiem Wiadomo wypada postawić jakieś dobre wino bo to taki gest ale już płacenie całego obiadu, to nie czasy średniowiecza, że kobiety nie zarabiają.

Po za tym, przez cały program przewija się temat alkoholu, nic innego już nie ma?

Czemu np nie pogadamy o socjałach, albo pracy lub też o tym, że jesteśmy jeszcze czystym narodem nie ściapatowionym jak Norwegia.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 15:08 6
Nap_Linek napisał/a:

No kurwa dzielenie sie rachunkiem jest akurat dobrym nawykiem Wiadomo wypada postawić jakieś dobre wino bo to taki gest ale już płacenie całego obiadu, to nie czasy średniowiecza, że kobiety nie zarabiają.



Nie wiem jak ty, ale ja wyznaję taką starodżentelmeńską zasadę, że to jednak facet powinien zapłacić za kolację, kino, alkohol itp. Wcale dużo nie zarabiam. Pewnie jestem jakimś pedałem albo lewakiem.

Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-01-09, 17:14
Ty pierdolony pedale i lewaku! ( cokolwiek to znaczy, przecież zawsze miło komuś nawrzucać! xD )
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-01-09, 17:37 1
Kurwa, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś ojebał kogoś i to w Polsce, to idź kurwa i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się kurwa porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu kurwa zmieniają narodowość.

Kurwa mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale kurwa, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.

Kurwa wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-01-09, 17:47
Jak w Wiśle to musi płetwalonurkowie...
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-01-09, 17:49 5
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Kurwa, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś ojebał kogoś i to w Polsce, to idź kurwa i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się kurwa porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu kurwa zmieniają narodowość.

Kurwa mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale kurwa, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.

Kurwa wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.



Mylisz się
Gardzę złodziejami i jak jakiegoś złapię to nie ma wesoło.
na wybory nie poszedłem bo nie było na kogo głosować a na pewno nie będę głosował na te ,,mniejsze zło" jak plebs bo to jest jeszcze gorsze niż nie iść w ogóle.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-09, 18:16
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Kurwa, w każdym kraju są złodzieje, a jak ty się wstydzisz że ktoś ojebał kogoś i to w Polsce, to idź kurwa i nie pokazuj się w Polsce - nikomu nie trzeba twojego wstydu.
Się kurwa porobiło świętych w tym kraju, coś się stanie złego i zrobi to człowiek z Polskim paszportem, od razu kurwa zmieniają narodowość.

Kurwa mamy cały rząd wypełniony złodziejami, którzy swe korzenie mają jeszcze w PRL. Ale kurwa, tacy porządni Polacy, jak wy głosują na nich - żeby nie było wstydu z Kaczucho -.

Kurwa wstyd, to mi za takich jak wy.. plebejusze.



Tak, wstydzę się zachowań moich pojebanych rodaczków-polaczków, nie tylko złodziei, ale innych przygłupów i kołtunów. Nie zmieniam narodowości. Wiem, że jestem Polakiem. To jest dla mnie oczywiste jak 1+1=2.

A Kaczysław to gdzie ma swoje korzenie jak nie w PRL? W konopii? Co się zmieni jak zagłosuję na tego małego gada i tych jego jemiołów z PiS? Polska będzie Wolską, czy jak to tam było?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie