18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Wrzucam w absurdy dnia codziennego, bo to kurwa jeden wielki absurd. Moge zrozumiec tolerancje, to przeciez nic dziwnego miec w dupie poglady innego czlowieka. Niestety, NRK, czyli norweski, publiczny nadawca radiowo-telewizyjny ma zamiar w przyszlorocznych obchodach 17. maja, dnia ustalenia konstytucji, wyretuszowac bialo-niebieski krzyz ze swojego symbolu narodowego. Krzyz nie bedzie widoczny podczas nadawania relacji, poniewaz, tutaj uwaga, to nic innego, jak tylko LOKOWANIE ZNAKU RELIGIJNEGO, ktory moze obrazac inne grupy kulturowe.



Stacja tlumaczy sie, ze to nie moralne, aby publiczny nadawca telewizyjny bawil sie w propagande. NRK uwaza, ze obchody 17. maja maja na celu integrowac obywateli, a nie ich dzielic. Nooo, tak kurwa, polecam sie przejechac do Oslo. Murzyneiro na kazdym kroku, a personalnie uwazam, ze od dluzszego czasu zaczelo tam po prostu jebac.

Dziwi mnie tylko, ze tak bardzo nacjonalistyczny kraj - swieto ustalenia kontytucji jest traktowane na serio - daje sie tak dymac. 17. maja obywatele wychodza na ulice, uczestnicza w obchodach ubrani w stroje ludowe, dlatego ciezko mi jest zrozumiec, jak i kto mial taki zajebisty pomysl. Ocene zostawiam Wam, powodzenia.

Bez polskich znakow, niestety, przepraszam.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-11-05, 20:18 15
i to jest kurwa skandal a nie absurd!! świat juz schodzi na psy
Zgłoś
Avatar
Faen 2013-11-05, 20:24
Gdzie tu mozna znalezc moderatora? Chcialem wstawic link do zrodla, ale nieeeeeee, nie dalo rady. Prosze o kontakt, hehz.
Zgłoś
Avatar
ryzu 2013-11-05, 20:28 2
chyba lepiej jest już umrzeć niż żyć na tej pojebanej planecie...
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-11-05, 20:38 8
co kurwa? kurwa co? Nie nie nie nie nie nie, o nie ! ja pierdole!

Proszę o źródło! nawet tylko nazwę strony bez źródła tóry przekieruje dokładnie na tą wiadomość.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-05, 20:44 9
Nie wierzę, że Wikingowie podbili kawał świata. To rzekomo ich potomkowie. To cioty jakieś, a Wikingowie to bajka
Zgłoś
Avatar
Zagłoba 2013-11-05, 20:46 14
Sierp i młot ładnie wpasowałyby się jeszcze w kolorystkę...
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2013-11-05, 20:59 47
O kuźwa za niedługo będą likwidować sKRZYŻowania, bo to też lokowanie produktu chrześcijan.
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-11-05, 21:18 6
jakieś źródlo oprócz niedowiary.pl albo niezależna.pl albo macierewicz.pl ?
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-11-05, 21:38 1
no nic i znowu Polska musi ratować tą skurwioną Europe myślę że jedna wyprawa Krzyżowa załatwi sprawę ciapa tych raz na zawsze
Zgłoś
Avatar
Jedrass 2013-11-05, 21:56 6
lewactwo najgorsza plaga która nawiedziła świat:(
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-11-05, 22:14 9
Zachód jest miły, zachód jest nowoczesny, zachód jest tolerancyjny. I zachód właśnie przegrał.
Zgłoś
Avatar
Wiswer 2013-11-05, 23:06 1
To gdzie uciekać? bo walczyć już się nie da.
Zgłoś
Avatar
Rafao 2013-11-05, 23:08
liczę na to, że matka natura posprząta i ci najgłupsi w końcu wyginą.
Zgłoś
Avatar
Kserx 2013-11-05, 23:09 1
jebane ciapaki już kurwa przesadzają, chuj ich obchodzi ta flaga?
to było już powiedziane milion razy ale NIE PODOBA SIĘ? TO WYPIERDALAĆ NA SWOJE!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie