18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jazzma 2013-01-31, 23:49 1
W Norwegii nie potrzeba policji jako takiej. Tam każdy obywatel jest poniekąd policjantem, wystarczy że ktoś przekroczy prędkość, bądź jedzie niepewnie i już życzliwy kierowca jadący za nim zadzwoni na policję, a ta przyjedzie i skontroluje. Policji tam nie widać, a Breivik ? Na przystanku widziałem to nazwisko w serduszku napisane markerem. W każdym kraju może znaleźć się osoba o tak radykalnych poglądach i czynach. Niestety to co się tam dzieje to jest paranoja, ludzi tak przybywa, że szkoda gadać. Ciapaci zalewają Norwegię, podobnie z resztą jak Polacy...
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-02-01, 9:22 1
jazzma napisał/a:

wystarczy że ktoś przekroczy prędkość, bądź jedzie niepewnie i już życzliwy kierowca jadący za nim zadzwoni na policję,



W Polsce też, już mnie raz haltowali bo ktoś zadzownił że najebany jade... A ja omijałem po prostu dziury
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-01, 10:58
Obsługa bramy wjazdowej to niby policja?
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-02-01, 11:04 2
uzdrowiony1974 napisał/a:

I to to miało powstrzymać Breivika?


bez szans
Zgłoś
Avatar
Hades231 2013-02-01, 12:32
Rottensparrow napisał/a:

hehe chciałbym tam mieszkać w norwegi, życie na zasiłkach lepsze niż w polsce zapierdalając 8 godzin dziennie



Tak, brawo, twoj tok myslenia jest swietny. Dzieki takim jak Ty jestesmy porownywani na zachodzie do muslimow czy cyganow. Nawet, jesli te slowa były ironia ze wzgledu na drugą czesc zdania o kałachu, to i tak uwazam, ze hipokryzja jest ci dobrze znanym pojeciem.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-02-01, 13:04
Cytat:

No nie!!! SZOK wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i strony są numerowane jak należy. Wreszcie po paru dniach moge przeglądac sadistica tam gdzie skonczyłem. BRAWO


No nie!!! SZOK to jest od kilku tygodni
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2013-02-01, 13:27
Chcę do Norwegii !!!
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-02-01, 14:21
a chuj tam z odznaką zatrzymię go rzucając w jego samochód nią
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2013-02-01, 17:38
feluke napisał/a:

Widac znak zakaz ruchu pojazdow samochodowych i motocykli i pewnie dlatego chcieli go zatrzymac.



Tak kurwa i ustawili znak w połowie drogi
Zgłoś
Avatar
Q-BartNH 2013-02-01, 18:08
W tym Audi to musiał być Polak, bo kto tam takimi starymi samochodami jeździ.
Zgłoś
Avatar
mk1981 2013-02-02, 9:02
Przypomina mi się filmik, na którym dziewczynka kuca i chce pogłaskać kota, a ten przechodzi obok i strzela jej największego ignora jakiego widziałem u zwierzęcia...
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-02-03, 13:09
Hades231 napisał/a:



Tak, brawo, twoj tok myslenia jest swietny. Dzieki takim jak Ty jestesmy porownywani na zachodzie do muslimow czy cyganow. Nawet, jesli te slowa były ironia ze wzgledu na drugą czesc zdania o kałachu, to i tak uwazam, ze hipokryzja jest ci dobrze znanym pojeciem.



Mylisz się, to dzięki temu ża nasze państwo jest biedne musimy wyjeżdzać do roboty, a że wyjeżdzamy tam do roboty to nas muszą postrzegać za gorszych
Zgłoś