18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
marianmw 2012-01-18, 7:58
No i w pizdu klawiature zażygalem...
Zgłoś
Avatar
piotrakles 2012-01-18, 11:32
co on kurwa nosa przez rok nie dmuchal?
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-01-18, 12:35
Proponuję to na harda,to jest kurwa przeokrutne.Nic mnie jeszcze na hardzie nie obrzydziło jak to ścierwo :/
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-18, 12:36
Gebofon napisał/a:

Proponuję to na harda,to jest kurwa przeokrutne.Nic mnie jeszcze na hardzie nie obrzydziło jak to ścierwo :/


A to? sadistic.pl/pryszcze-cysty-pryle-syfy-temat-zbiorczy-vt49969.htm
Zgłoś
Avatar
Boston86 2012-01-18, 14:02
też tak miałem, po operacji prostowania przegrody i usunięcia polipów, gile z krwią zasychają i utrudniają oddychanie, laryngolog robi przegląd i wpierdala sondę(cienka prosta rureczka ze światełkiem i wizjerem z zoomem) do nosa która drażni ścianki i chce się kurewsko kichać a wtedy szybko trzeba wyjąć sondę żeby nie wbiła się w zatoki albo mózg przy konkretnym kichnięciu. No ale to to chuj, najgorszy ból to wyjmowanie sączków z nosa 2m bandaża w każdej dziurce nosa - kop w jaja to jak ugryzienie komara przy bólu który sprawia wyjmowanie sączków. Ból zrywania strupów zwalił by z nóg nawet rysia z klanu a jak wcześniej koledzy napisali wyjmowanie bandaża przypomina wyciąganie szczypcami mózgu przez kiche.
Zgłoś
Avatar
radziuxd 2012-01-18, 14:12
Ktoś mu się spuścił do nosa i wyjęli płoda
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-01-18, 14:38
Mógłby zapewne wydmuchać nos, ale dla kogoś mogłoby to skończyć się headshot'em
Zgłoś
Avatar
Wkurwiony_Zygfryd 2012-01-18, 14:42
Boston86 napisał/a:

też tak miałem, po operacji prostowania przegrody i usunięcia polipów, gile z krwią zasychają i utrudniają oddychanie, laryngolog robi przegląd i wpierdala sondę(cienka prosta rureczka ze światełkiem i wizjerem z zoomem) do nosa która drażni ścianki i chce się kurewsko kichać a wtedy szybko trzeba wyjąć sondę żeby nie wbiła się w zatoki albo mózg przy konkretnym kichnięciu. No ale to to chuj, najgorszy ból to wyjmowanie sączków z nosa 2m bandaża w każdej dziurce nosa - kop w jaja to jak ugryzienie komara przy bólu który sprawia wyjmowanie sączków. Ból zrywania strupów zwalił by z nóg nawet rysia z klanu a jak wcześniej koledzy napisali wyjmowanie bandaża przypomina wyciąganie szczypcami mózgu przez kiche.



Miałem kurwa to samo! Mimo zajebistego bólu zajebiście wspominam. Szkoda, że wtedy jeszcze nie miałem tela z aparatem. Sadol byłby bogatszy. A propos... na nowy rok jadłem mielone i żując kawałek zachciało mi się kichnąć. Pech chciał, że połowa zawartości jamy ustanej znalazła się gdzieś na mózgu. Dwa dni wyciągałem te gówno co się okazało wielkości 2złotówki
Zgłoś
Avatar
u................k 2012-01-18, 14:50
To jest mózg przecież!
Zgłoś
Avatar
Aerhul 2012-01-18, 15:25
Kurwa...
Do czego to doszło...
Nerkę przez nos wyciągają, chirurgi jebane...
Zgłoś
Avatar
zibi220 2012-01-18, 15:29
Co to płód ?
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-01-18, 16:06
Kurwa własne nozdrza bym oddał, że to wyglądało na orzech włoski, tylko po kiego chuja wsadził do nosa orzech włoski? Na to nie odpowiem.
Zgłoś
Avatar
RaWoon 2012-01-18, 16:20
O kurwa ale bym kulke ulepil
Zgłoś
Avatar
Millduck 2012-01-18, 17:41
Mocne w chuj ale ten numer z pryszczem na plecach był chyba bardziej obrzydliwy
Zgłoś
Avatar
Lalique123 2012-01-18, 22:30
To nie koza tylko jakiś kawałek mózgu !! Fuuuuuuuuuuuuj!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie