18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
Autor 2024-08-07, 15:03 3
Halman napisał/a:

Czekajcie jak u nas do policji zaczną przyjmowac ukrow



Halman, dawno tu nie zaglądałem, ale pamiętam, że na początku wojny jak ktoś o ukrach napisał nieprzychylny komentarz, to mało się nie zesrałeś w obrzucaniu ludzi gównem.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-08-07, 15:15 1
Pablohasan85 napisał/a:

Juz przyjmują. Przynajmniej w Warszawie.
to będzie lada moment. A jeśli ktos sie czieszy ze u nas nie ma uchodzcow to zapraszam do Warszawy. W niektorych miejscach nie mowi sie juz po Polsku. Same ukry, gruzini, bangladesze, czczeni i inne scierwo..



Chyba do zamiatania podłogi
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-08-07, 15:18 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Chyba do zamiatania podłogi



Byłem zdziwiony bo z tego co mi wadomo nie wolno zatrudniać obcokrajowców w służbach ale w centrum miasta patrol - 2 młodych mężczyzn normalnie gadało po ukraińsku. Domyślam się że mogli miec podwojne obywatelstwo.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-08-07, 15:52 1
To musi być jakiś fejk, to sie nie dzieje na prawde
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2024-08-07, 16:14 3
Pablohasan85 napisał/a:

Juz przyjmują. Przynajmniej w Warszawie.
to będzie lada moment. A jeśli ktos sie czieszy ze u nas nie ma uchodzcow to zapraszam do Warszawy. W niektorych miejscach nie mowi sie juz po Polsku. Same ukry, gruzini, bangladesze, czczeni i inne scierwo..



Bez złośliwości ale WarszaFka to w większości lewicowe pojeby którzy sami tego chcieli...
Zgłoś
Avatar
Vera_Renczi 2024-08-07, 17:15 1
Halman napisał/a:

Czekajcie jak u nas do policji zaczną przyjmowac ukrow



Żeby służyć w policji trzeba mieć polskie obywatelstwo debilu.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-08-07, 17:39 1
Vera_Renczi napisał/a:

Żeby służyć w policji trzeba mieć polskie obywatelstwo debilu.



Ale już pracują nad zmianą tego przepisu. Jest zapaść w Policji jesli chodzi o nabór.

[ Dodano 2024-08-07, 17:40 ]
mariusz3pl napisał/a:

Bez złośliwości ale WarszaFka to w większości lewicowe pojeby którzy sami tego chcieli...



Które przyjechało do stolicy ze swoich wiosek i pokazuje jakie jest postępowe i tolerancyjne...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-07, 19:10 1
Halman napisał/a:

Czekajcie jak u nas do policji zaczną przyjmowac ukrow


Przecież już to zrobili
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-07, 19:20 2
Halman napisał/a:

Czekajcie jak u nas do policji zaczną przyjmowac ukrow


I co się wtedy stanie? Aresztują cię za te 2 miliony wirtualnych piw?

[ Dodano: 2024-08-07, 19:23 ]
Autor napisał/a:

Halman, dawno tu nie zaglądałem, ale pamiętam, że na początku wojny jak ktoś o ukrach napisał nieprzychylny komentarz, to mało się nie zesrałeś w obrzucaniu ludzi gównem.


Jak miał tu bana to pojechał do Moskwy i ruscy zrobili mu terapię w słynnym sanatorium na Łubiance. Po kolejnej będzie wielbił Rosję i Putina.
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-08-07, 23:51 2
Halman napisał/a:

Czekajcie jak u nas do policji zaczną przyjmowac ukrow



Nie wiem, jak ty, ale ja już im współczuję. I nie możesz wiedzieć dlaczego, bo nie pracowałeś w tej instytucji zniewolenia społecznego.
Tam nikt się nię będzie pytał, czy to ukr. Jak nie wykona polecenia to won ze służby, i tyle.

[ Dodano: 2024-08-07, 23:51 ]
Bo w tej instytucji całkiem inna mafia rządzi.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-08, 11:12 1
Pablohasan85 napisał/a:

Byłem zdziwiony bo z tego co mi wadomo nie wolno zatrudniać obcokrajowców w służbach ale w centrum miasta patrol - 2 młodych mężczyzn normalnie gadało po ukraińsku. Domyślam się że mogli miec podwojne obywatelstwo.



Chyba nie słyszałeś o nowelizacji ustawy o służbie cywilnej, która w skrócie pozwala na zatrudnianie osób bez polskiego obywatelstwa w urzędach, gminach i innej administracji oraz policji. Bodajże we wrześniu 2023 podpisał ją Dudu.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-08-08, 13:06 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba nie słyszałeś o nowelizacji ustawy o służbie cywilnej, która w skrócie pozwala na zatrudnianie osób bez polskiego obywatelstwa w urzędach, gminach i innej administracji oraz policji. Bodajże we wrześniu 2023 podpisał ją Dudu.



Nie wiedziałem że już weszła w życie. Pisiorki to w ogole nas fajnie załatwili. 2 mln ukrów. do tego nabrali bangladeszy i pakistanów na budowy (nie wspomnieli że zostaną na zawsze) i jeszcze im umozliwiają prace w strukturach państwowyc h. Za to ich głowny kandydat na prezydenta dumnie powie: ZERO REFUGEES
Zgłoś