18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nowa dziewczyna
rendain • 2011-08-17, 18:16
Moja nowa dziewczyna, to naprawdę zboczona suka. Kiedy spuszczę się jej do ust, ona czeka, aż sperma spłynie do gardła po czym puszcza z niej bąbelki! Na koniec pozwala aby całość skapywała po jej brodzie wprost na piersi. Co prawda jest sparaliżowana, ale wiem, że to uwielbia.
Zgłoś
Avatar
Dunpeal321 2011-08-17, 18:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Rafal1757 2011-08-17, 19:26
ma juz piersi ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-08-17, 19:30 18
Rafal1757 napisał/a:

ma juz piersi



jeszcze nie ale zaczyna gaworzyć
Zgłoś
Avatar
w................9 2011-08-17, 20:42
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to też chcę taką dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
Legolaska 2011-08-17, 21:29 4
Czasami się zastanawiam, czy wy to wymyślacie, czy po prostu opowiadacie oO
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-17, 21:56 7
Żeby coś wymyślić to trzeba myśleć. Z pamięcią jest lepiej niż z myśleniem.
Na marginesie - wkurwiają mnie ostrzeżenia za to, że ktoś napisze, że coś już było. Zaszaleję i wrzucę tu temat z wczoraj i poczekam na to co będzie się działo... To jakaś paranoja, żeby jebany nowy użytkownik jebanej neostrady miał większe prawa od starszego wiekiem lub doświadczeniem internauty, który stara mu się wyjaśnić, że gość to debil i odkopuje suchary.

Podoba mi się, że słownik podkreśla zarówno słowo neostrada i jak i jego odmianę przez przypadki (deklinację).
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-17, 21:58
@up, wkurwia mnie marudzenie o wkurwianiu się na ostrzeżenia za "było"
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-17, 22:13
@up, skończy Ci się umowa z neostradą to znormalniejesz. Przestaną cię wkurwiać wkurwiający się na to że było i sam zaczniesz się na to wkurwiać.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-08-17, 22:18 1
robertoblabla napisał/a:

@up, skończy Ci się umowa z neostradą to znormalniejesz. Przestaną cię wkurwiać wkurwiający się na to że było i sam zaczniesz się na to wkurwiać.


Przed rejestracją musiałeś zaakceptować regulamin, skoro regulamin cię wkurwia, to zmień portal lub skończ marudzić bo wyłapiesz warna z innego powodu
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-17, 23:00 1
Doskonały dowcip. Nigdy takiego nie czytałem. Uśmiałem się do łez. Aż dziwne bo dostęp do internetu mam od 15 lat (wczoraj była 20 rocznica wysłania pierwszego e-maila w Polsce). Dziękuję administracji Sadistic.pl za umożliwienie mi zapoznania się z tą jakże treściwą zawartością tego tematu.

Przy okazji - słownik podkreśla nie tylko słowo "neostrada" i jego odmianę ale również słowo "sadistic". Powinno to dać do myślenia.
Zgłoś
Avatar
filozoph 2011-08-17, 23:03 8
@robertoblabla znajdź poprzedni temat zamiast płakać. To miłe że masz internet od 15 lat, nie każdy miał szanse mieć go w dniu narodzin.
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-17, 23:08 2
@filozoph - może Ty masz 15 lat - zapytaj babci - powinna mieć w domu encyklopedię albo słownik języka polskiego - sprawdź słowo "sarkazm". Może się czegoś nauczysz. Oby.
Zgłoś
Avatar
filozoph 2011-08-17, 23:13
Riposta godna mistrzów. Sprawdź w słowniku słowo Internet, które jest nazwą własną szefunciu
Zgłoś
Avatar
robertoblabla 2011-08-17, 23:19
Sam napisałeś Internet przez małe "i" więc... Jakby Ci to powiedzieć... "Przyganiał kocioł garnkowi", albo "Wart Pac pałaca a pałac Paca".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie