18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nyqual 2011-05-11, 19:51 3
Tak dla aborcji.
Zgłoś
Avatar
k................z 2011-05-11, 20:13 2
Cytat:

Tak dla aborcji.



Trochę się twoi starzy spóźnili z tym. Wobec tego możemy cię zastrzelić, będzie humanitarnie przynajmniej.
Zgłoś
Avatar
m................i 2011-05-11, 20:58
to chyba była kula do kręgli, a nie pilka.............
Zgłoś
Avatar
aciddj 2011-05-11, 22:15 2
Fejk. Po pierwsze nie trafił w środek, a to środek "siadł". Po drugie dzieciak brzmi jakby leżał sparaliżowany (bo jak dziecko rzuci piłkę to po nią biegnie, albo chociaż gdzieś indziej biegnie, a tu dzieciak "statyczny") a po trzecie koleś nie zawsze uderza w ekran w tym momencie jak na ekranie robi się "jaśniej".

Oraz: Cześć wszystkim. To mój pierwszy post
Zgłoś
Avatar
ATOMOWYANDRZEJ 2011-05-11, 22:20 1
aciddj napisał/a:

Fejk. Po pierwsze nie trafił w środek, a to środek "siadł". Po drugie dzieciak brzmi jakby leżał sparaliżowany (bo jak dziecko rzuci piłkę to po nią biegnie, albo chociaż gdzieś indziej biegnie, a tu dzieciak "statyczny") a po trzecie koleś nie zawsze uderza w ekran w tym momencie jak na ekranie robi się "jaśniej".

Oraz: Cześć wszystkim. To mój pierwszy post



Nie wiedzialem ze discovery potrafi zrobic z prostego czlowieka takiego detektywa. Gratuluje !
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-11, 22:25 1
aciddj napisał/a:

Fejk. Po pierwsze nie trafił w środek, a to środek "siadł". Po drugie dzieciak brzmi jakby leżał sparaliżowany (bo jak dziecko rzuci piłkę to po nią biegnie, albo chociaż gdzieś indziej biegnie, a tu dzieciak "statyczny") a po trzecie koleś nie zawsze uderza w ekran w tym momencie jak na ekranie robi się "jaśniej".

Oraz: Cześć wszystkim. To mój pierwszy post



Witamy. Dziękujemy za ekspertyzę Tomku.
Zgłoś
Avatar
p0gr0m 2011-05-11, 22:27 1
Cytat:

Fejk



Zgadzam sie w 100% ale mam inne argumenty.

Po 1sze. Jesli to jest obraz z kamery to dlaczego w tv nie widac jak leci pilka ?
po 2gie. Jesli sam bym tak wywalil pilka w tv to choc troche by sie on przesunal a tu nie drgna nawet o milimetr.

aciddj napisał/a:

Cześć wszystkim. To mój pierwszy post


Moj tez wiec rowniez witam
Zgłoś
Avatar
aciddj 2011-05-11, 22:28
Na co dzień zajmuję się dziennikarstwem śledczym więc taki filmik nie jest dla mnie czymś świeżym, czy trudnym do rozszyfrowania. W każdym razie, dziękuję za słowa uznania.

Pozdrawiam,
Tomek
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-05-11, 22:36
Miło nam Cię poznać Tomku.
Bądź pozdrowiony Szerloku !
Zgłoś
Avatar
Muffin 2011-05-11, 22:38
nie w dzieciaka pokoju telewizor to i przyjebał.

aciddj napisał/a:

Na co dzień zajmuję się dziennikarstwem śledczym więc taki filmik nie jest dla mnie czymś świeżym, czy trudnym do rozszyfrowania. W każdym razie, dziękuję za słowa uznania.

Pozdrawiam,
Tomek



nieee no ale nie pierdol tutaj takich farmazonów i nie wymądrzaj się bo to sadistic.

erotyczny napisał/a:

Miło nam Cię poznać Tomku.
Bądź pozdrowiony Szerloku !


Szerlok Tomek?
Zgłoś
Avatar
aciddj 2011-05-11, 22:57
Muffin napisał/a:

nie pie**ol tutaj takich farmazonów i nie wymądrzaj się



i do tego wszystkiego jeszcze przepraszam (bo zapomniałem, że znajdą się urażeni)

Zgłoś
Avatar
se7en 2011-05-11, 23:05
coś za spokojny ten ojczulek
Zgłoś
Avatar
edge 2011-05-12, 7:20
aciddj napisał/a:



i do tego wszystkiego jeszcze przepraszam (bo zapomniałem, że znajdą się urażeni)



Tu się nie przeprasza, nie bądź miły bo i tak każdy zmiesza cię z błotem.
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2011-05-12, 9:50 2
golip napisał/a:

@Magicalan
"Dlatego nie gra się w piłkę w domu. Dziękuję, dobranoc."

Dobranoc. Ale masz fajnie o 14.30 idziesz spać a ja kurwa w robocie muszę siedzieć...



No widzisz... A ja czekając na kolejne matury opierdalam się w domu To jest życie..
Zgłoś
Avatar
Raven Trismegistos 2011-05-12, 14:16
O, Edge wrócił z emerytury? A tak serio to fejk, nie fejk, to jest LCD a nie plazma, to na pewno
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie