18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nowa rzeczywistość w UK
phrontch • 2020-06-19, 09:47
Murzyny znowu atakują




2020-06-19, 16:51
Odpowiednia kara za dekady rozpie**alania Afryki i Bliskiego Wschodu.

2020-06-19, 17:49
ddss napisał/a:

Zginie kilku czarnych idiotów lub naćpanych przez niewykonywanie poleceń i agresje, BLM.
Teraz rozwalają miasta w europie i stanach za które płacą biali podatnicy oraz katują zabijają zbiorowo na ulicach niewinnych białych w tym kobiety i starsze osoby.
Ja się pytam jaki będzie nasz odwet ?
Bym tam mieszkał to zrobił bym pancerz z kevlarem, zakupił ckm, a każdego nygusa który się zasadzi przerobił w psią karmę :]
BLM ja wszystko rozumiem, sprawiedliwość dla policjanta itp. Ale gdzie jest WLM ? Ja się pytam



Przestan smieciu pisac nasz. Nie jestem zachodnim Europejczykiem, jestem Polakiem, Slowianinem. Wyciskam wiecej niz 2 razy wieksi ode mnie murzyni, 5 razy wiecej niz wieksi ode mnie zachodni Europejczycy. Wazna jest dla mnie rodzina, ojczyzna, tradycja i historia.

W takiej sytuacji ja i inni Slowianie Polacy, w sensie nie cwe*oza przer*chana przez caly swiat jak ta zyjaca w Gdansku, Poznaniu, Wroclawiu czy Warszawie, bedziemy napie**alac wszystkich jak leci, rowniez ta wczesniej wymieniona cwe*oze. A Polska psiarnia bedzie nam przyklaskiwala.

2020-06-19, 19:23
Gdzie są kibice którzy kiedyś byli wzorem chuliganki w innych krajach? Jedni tylko zrobili akcję a gdize reszta?

2020-06-19, 20:49

2020-06-20, 00:06

2020-06-20, 02:12
tylko murzyn potrafi kogos nazywac p*zda i przy tym kopac go w 10

2020-07-01, 15:21
chorym napisał/a:

tylko murzyn potrafi kogos nazywac p*zda i przy tym kopac go w 10



Nawalać butelką po głowie, najpierw jeden potem drugi, a Kobieta pojedzie do szpitala, i stwierdża zgon od KoronoVirusa.
Witam w 21 wieku nikt nie mówił że będzie łatwo. :D