18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
wertuqq 2020-04-16, 10:07 1
Ostatnia dziewczyna wygrywa.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-04-16, 10:26 2
za internetowe kurwiszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... kurwa nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dziwki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-16, 10:33
Novik napisał/a:

Widzę stulejka wam awansowała na obrażanie tych kobiet



Widzę, że nie znasz definicji "stulejki" i "kobiety"
Zgłoś
Avatar
picolo 2020-04-16, 10:42
Ta w brudnopisie fajna.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2020-04-16, 11:44 3
Ostatnia jest dobra.
Zgłoś
Avatar
Ghost1991 2020-04-16, 11:58 1
biere 3 i 5
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2020-04-16, 16:29
TranzystorWyklęty napisał/a:

Roksę zablokowali przez koronawirusa, to dziwki się przeniosły na Zbiornik?



Jak zablokowali? Pierdolicie waść bo wchodzę i wszystko działa

Zgłoś
Avatar
k................r 2020-04-16, 17:24
SirMajkel napisał/a:

za internetowe kurwiszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... kurwa nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dziwki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.



Relax don't bee to exited

Zgłoś
Avatar
jajkob 2020-04-16, 18:01 1
Bardzo fajna i pozytywna zabawa. Nikomu złego nic nie robią a cieszą oko. Do tego dodam że nie raz myślałem o jakieś lasce jak wygląda w bieliźnie albo co ma pod spodem, a tu można całkiem pozytywnie się zaskoczyć.
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-04-16, 18:56 1
Vrog napisał/a:

Jak widzę patriotę to aż z beki nie mogę wytrzymać.



Dokonujesz stygmatyzacji na podstawie gifa ? To też mam beke.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-16, 18:59 1
Poza tymi kilkoma baleronami to fajne dupcenie.
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2020-04-16, 20:09 1
pozytywna akcja, jestem ZA
Zgłoś
Avatar
willyfog 2020-04-16, 23:09 2
Gdzie jest tego więcej?
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-04-17, 0:45 1
Ta 1:00 ojojojoj... Samo dobro

SirMajkel napisał/a:

za internetowe kurwiszcze piwa nie daję. Lubię ładne laseczki, ale wszędzie dosłownie wszędzie pakują swoje cyce.... kurwa nie ma już chyba żadnego hobby czy czegokolwiek, żeby lafiryndy tam nie świeciły cycami..... chyba tylko kanały modelarskie na YT jeszcze się uchowały a tak to wszystko inne gdzie wcześniej działali ludzie, którzy robili lub mieli coś do powiedzenia ciekawego zostało zalane fala kurestwa internetowego. Weźcie przerywy ogarnijcie się i zacznijcie chodzić na dziwki to może przestaniecie dawać lajki każdej flądrze w internecie.


A ktoś ci każe brać z nią ślub? Nie? To idź proboszczowi pomacaj berło, bo sadol to nie miejsce dla ciebie.
Zgłoś
Avatar
bbkacprzyk 2020-04-17, 8:02
Nr3. Przedostatnia i ostatnia. Dla mnie zajebiste dupeczki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie