18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Są nowe fakty dotyczące czeczeńskich terrorystów z Bostonu. Możliwe, że w organizację zamachów zaangażowana była także żona Tamerlana Carnajewa. Kobieta kontaktowała się z mężem chwilę po zamachu, jednak nie zgłosiła tego policji. Informacje na ten temat zebrał w Nowym Jorku Mariusz Max Kolonko.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-05-06, 11:09 1
przestancie wstawiac tego buraka, zmanipulował waszymi pustymi saganami
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-06, 11:19
Dlaczego najpierw zadzwoniła do męża, a nie do FBI panie Kolonko? Bo może go kocha? Niekoniecznie musi być terrorystką. BTW. jestem niemal pewien, że w połowie domów mąż byłby w stanie wyprodukować z kilkadziesiąt kilo ładunków wybuchowych(a może i kilkaset) zbywając żonę jakimiś bzdurnymi wyjaśnieniami o kolegach, wspólnym wypadzie itp.
Zgłoś
Avatar
maXikinght 2013-05-06, 11:38
ja tam bym chciał żeby za te 2 miechy zaatakowano amerykańców kto wie może wtedy amerykańce w odwecie zniszczyli by całkowicie islam ?
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-05-06, 12:17 3
maXikinght napisał/a:

ja tam bym chciał żeby za te 2 miechy zaatakowano amerykańców kto wie może wtedy amerykańce w odwecie zniszczyli by całkowicie islam ?



Na prawdę myślisz, że w Afganistanie oraz Iraku chodzi o "walkę z terroryzmem"?
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-05-06, 12:40
znowu boston ? rzygam już tym bostonem i boston i boston.. ileż kurwa można ?! jeszcze rozumiem jakieś przełomowe fakty, ale jakieś dociekania spekulacje, że może była może kurwa nie była, dzwoniła, nie dzwoniła.. po chuj ?

Nic tylko przytoczyć znane powiedzenie..
Jebło to jebło.. na chuj drążyć temat
Zgłoś
Avatar
dodii 2013-05-06, 12:43
Ten cały boston to niedługo jak smoleńsk będzie. Nudne to już jest.
Zgłoś
Avatar
dudziak-klimek 2013-05-06, 12:52 1
Zaszczuli ich Żydostwo amerykańskie chcę pokazać wszystkich wyznawców islamu jako terrorystów,student medycyny nie uwierze w to nigdy ! taki koleś ma wyższe priorytety w życiu.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-06, 12:56 2
Jebać Boston. Kolejny durny temat zastępczy tym razem po drugiej stronie świata.
Zgłoś
Avatar
strupek69 2013-05-06, 17:23
korinogaro napisał/a:

Dlaczego najpierw zadzwoniła do męża, a nie do FBI panie Kolonko? Bo może go kocha?


Ja też myślę, że to norma. Jak bym zobaczył żonę w gazecie na zdjęciu (czy w tv) to też zadzwoniłbym do niej, a nie na psiarnię. Ameryka! Kurwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
Schiroh 2013-05-06, 21:48
Czy tylko mi się tak wydaje, czy ten reportaż jakoś różni się od reszty?
Zgłoś
Avatar
IchigoX12 2013-05-07, 16:42


Mel Gibson mówi jak jest
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-05-08, 18:33
Tia. Zamach...
Zgłoś