18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne


Są nowe fakty dotyczące czeczeńskich terrorystów z Bostonu. Możliwe, że w organizację zamachów zaangażowana była także żona Tamerlana Carnajewa. Kobieta kontaktowała się z mężem chwilę po zamachu, jednak nie zgłosiła tego policji. Informacje na ten temat zebrał w Nowym Jorku Mariusz Max Kolonko.
Zgłoś
Avatar
Raczu2012 2013-05-06, 7:53 15
Kurwa widze, ze identycznie jak ze smolenskiem, kazdy juz ma tak wyprana glowe i ma tak dosc tematu, ze nazywa to 'KATASTROFA". Tak samo tutaj "ZAMACH" kurwa czlowieku, ZAMACHU tam nie bylo, byla tam ustawiona akcja, nie bylo zadnych TERRORYSTOW, nie bylo ALKAIDY, nie bylo ZAMACHOWCOW !! to byl typowy FALSE FLAG ATTACK <--- polecam zapoznac sie z tym haslem w miejsce powielanego debilnie ZAMACHU. Materialy potwierdzajace to sa juz od dawna w internecie, wystarczy poszukac, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-05-06, 8:36 49
Tutaj druga część:
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-05-06, 8:42 7
Dziobak, geniusz zła z ciebie
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-05-06, 8:45
jeblo to jeblo po huj drazyc temat?
czy to zrobil jeden czy drugi to huj. malpa ani pies tego nie zrobili tylko czlowiek.
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-05-06, 9:31 1
On jest tylko polskim dziennikarzyną w USA żadne amerykańskie poważne media się z nim nie liczą, nie wiedzą że istnieje taki golonko. Nadupcył sobie MAX miedzy imieniem i nazwiskiem zeby było bardziej trendy w Hameryce a nadrabia tym że ma gadane i może pierdolić o byle czym w nieskończoność.
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-05-06, 10:36
nie dosyć że obraz ch*jowy to jeszcze dźwięk tylko w lewej słuchawce, tak ciężko wrzucić jakiś konkretny filmik?
Zgłoś
Avatar
kierownikmasarni 2013-05-06, 10:37
Kolonko na prezydenta!!!
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-05-06, 10:39 1
Max pisze artykuły dla poważnych gazet jak np huffington post więc zamknąć ryje. PS: Na yt nawet mi się jeszcze ten filmik nie pojawił.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-06, 10:43
O jejciu teraz oberwie się gazecie za to iż stwierdziła oczywistości. Średnio rozgarnięta małpa znajdzie dziś w sieci poradniki jak zrobić ładunek wybuchowy w domowych warunkach. Nie będzie to może miało siły przemysłowego środka ale i tak wywoła duże zniszczenia i ogromną panikę. A tu taki Kolanko ma problem z publikacją w konkurencyjnej gazecie... Śmieszny człowieczek.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-05-06, 11:00 2
@Un_Nem
Un_Nem napisał/a:

jeblo to jeblo po h*j drazyc temat?



No w sumie tak- jebło to jebło. Zaraz cię zgwałcę rozgrzanym prętem i rozerwę duży palec twojej prawej stopy. Tylko pamiętaj, skrzywdziłem to skrzywdziłem, nie ma po co drążyć tematu i kij z tym ;***
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-06, 11:01 4
Ja wiem jak się nazywa taki terrorysta... Niejaki Osama... znaczy się Obama
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-05-06, 11:01 2
Kolonko, to jedyny absolutnie obiektywny polski dziennikarz. Po machlojkach w TVP podziękował telewizji państwowej i co? I ma mózg. Internet jest teraz głównym medium, dlatego założył kanał ze swoją "własną telewizją" i zaczął sprzedawać ją w "normalnej" TV pod szyldem Superstacji, która nie ma się prawa wpierdolić w ani jedno zdanie jego felietonów, co zaznaczone było w kontrakcie.

Sorry, hejterzy, pierdolcie się w ryje.
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2013-05-06, 11:01
Z jakiej czeczenii oni są? Przecież wszyscy wiedzą, że oni pochodzą z Czechosłowacji, która należy do ruskich...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-06, 11:04
Co to za gość jakaś ikona polskiego internetu ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie