18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Avatar
hpiotrekh 2013-11-21, 17:40
Do ślązaków ogólnie nic nie mam, ale wkurwia mnie to gadanie co to by bez nich w Polsce było.
Jakby nie było węgla to by zbudowali elektrownie atomowe i teraz rząd nie musiałby robić laski UE płacąc kary za CO2
Że produkowanie ich kosztuje w chuj pieniędzy? No i co? Pieniądze by się znalazły, a szary obywatel i tak nie będzie odczuwał różnicy pomiędzy budową 'drogich' atomówek, a 'tanim' polskim węgielkiem.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2013-11-21, 20:50
606 to pizda, dalsza wymiana argumentów zbędna.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
kamcios1 2013-11-21, 23:30
606 napisał/a:



Taki mądry, a pod ziemią za niecałe 2000 zapierdala.



Tak dużo wiesza, a nie wiesz, że średnio górnik zarabia 3000zł + roczny zapas węgla + barbórka (żależy,średnio 7/8 tysięcy) i inne
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-22, 0:49
DEADmanPL napisał/a:

Jestem agresywnym gejem.
Pozdrawiam.



Oj jak boli oj jak boli oj jak boli...

kamcios1 napisał/a:

Tak dużo wiesza, a nie wiesz, że średnio górnik zarabia 3000zł + roczny zapas węgla + barbórka (żależy,średnio 7/8 tysięcy) i inne



To ON napisał, że zarabia niecałe 2 tysie pod ziemią, a nie ja, więc po co się przypierdalasz?
Nie wiem ile zarabia na brudnym ślunsku, i czy dostajesz roczny przydział tuszonki w puszce, ale na Dolnym wychodzi około 2700 na łapę (mniej więcej, nie wiem dokładnie) + barbórka + 13stka i parę stów w bonach do hipermarketów. Wszystko zależy od spółki, w KGHMie najwięcej, nie wiem jak PeBeKa, kiedyś mieli zajebiste premie. O prywaciarzach jak pugib nie mam pojęcia. Do tego można sobie dorzucić jeszcze soboty i kurwa premie za granie w orkiestrze zakładowej, krótko mówiąc bonusów jest od chuja.
Zgłoś