18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Nowe logo
k0st4 • 2013-06-03, 22:30
Moja propozycja. Wezmę połowę tego co goście od nowego logo.
Wszystko na miejscu, tak jak trzeba. Wiadomo kto jedzie, po co i z czyjego polecenia

Zgłoś
Avatar
Bedzial 2013-06-04, 8:45 1
Miliard bedzie kosztowala zmiana kazdego logo w Polsce na nowe a nie sam projekt. Co i tak nie zmienia faktu ze projekt chujowy..... jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Kamilp4 2013-06-04, 8:55
To było moje pierwsze skojarzenie kiedy zobaczylem to nowe logo, niestety.
Wyjdźmy na ulice i zróbmy porządek, zanim zmienimy flagę na izraelską, proszę.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-06-04, 9:35
by zrobić "porządek" musiałaby się zjednoczyć znaczna część narodu... a niestety mentalność większości młodych jest taka, że mają na to wyjebane... wolą dawać srajki na gejsbooku albo bawia się w cwelowatych troli internetowych... a nieliczna manifestacja obejdzie się bez echa ewentualnie all zostaną nazwani faszystami lub homofobami w mediach... "demokratyczne" pranie mózgu zbiera swoje żniwo i niewielu ludzi teraz chce walczyć o swoje przekonania, swój kraj... ważne by pedałki i muslimy nie czuli się u nas niekomfortowo...
Zgłoś
Avatar
th0r 2013-06-04, 10:10
bartosznowak997 napisał/a:

tak nie będzie... pejsy w przeciwieństwie do kozojebców działają dyskretnie... większość nawet nie zdaje sobie sprawy kto ciągnie za sznurki w tym kraju... no cóż być może korwin wreszcie dostanie się do rządu i pozamiata ten burdel...



hahaha co za cymbał, co ty kurwa myślisz że żydzi nie mają co robić tylko dopierdalać jakiemuś zapiździałemu krajowi z europy, który nawet bez 'pomocy' rzekomych 'żydów' i muslimow jest totalnym dnem i bagnem

anyway, korwin mikke aka 'Ozjasz Goldberg' sam jest żydem ziomeczku :3
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-06-04, 10:24 4
pieto90 napisał/a:

@up, nie kurwa. Mogli zostawić odznakę, a nie wydawać 1 miliard złotych na zmianę tego wszystkiego. Ale jak kurwa stać cię, to płać teraz.



To taka ironia była wobec postów powyżej. Wszędzie ludzie wywęszą Żydów, nawet w nowej odznace Gwiazdę Dawida zobaczyć...
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-06-04, 10:49 2
paranoicy znów o Żydach ... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-06-04, 12:35
Czyli jawnej prowokacji spoleczenstwa ciag dalszy...
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-06-04, 17:10
th0r tak dla zasady - pierdol się cwelu
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-06-04, 17:49
Dalej kurwa wierzycie że samo logo kosztowało 1mld złotych? Jak coś jakiś debil już wrzucie na neta bez sprawdzenia to powtarzacie bez opamiętania. (oczywiście nie wszyscy).
Zgłoś