18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Nowe logo
k0st4 • 2013-06-03, 22:30
Moja propozycja. Wezmę połowę tego co goście od nowego logo.
Wszystko na miejscu, tak jak trzeba. Wiadomo kto jedzie, po co i z czyjego polecenia

Zgłoś
Avatar
krishna 2013-06-03, 22:38 50
pokolenie jp w kontrataku
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-03, 22:48 3
Nawet tak kurwa nie żartuj.. niech te ścierwo nie pcha się ani do naszej władzy ustawodawczej ani wykonawczej... Albo po prostu niech w ogóle wypierdala..
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-03, 22:51 1
@ k0st4
w pracy dali ci zlecenie na wymyślenie nowego logo dla twojej firmy?
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-06-03, 23:05 6
master0romus niestety żydostwo ma silny wpływ na "nasze" władze... PejsOwcy i inne postkomunistyczne pizdy dbają od dawna by tak było...
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-03, 23:11 16
bartosznowak997 napisał/a:

master0romus niestety żydostwo ma silny wpływ na "nasze" władze... PejsOwcy i inne postkomunistyczne pizdy dbają od dawna by tak było...



Masz rację.. mam tylko nadzieje że nie dojdzie to do takiego stanu że jawnie pół naszego parlamentu obsiądą żydzi i w żadnym polskim symbolu nie pojawi się gwiazdeczka

Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-06-03, 23:19 6
tak nie będzie... pejsy w przeciwieństwie do kozojebców działają dyskretnie... większość nawet nie zdaje sobie sprawy kto ciągnie za sznurki w tym kraju... no cóż być może korwin wreszcie dostanie się do rządu i pozamiata ten burdel...
Zgłoś
Avatar
k0st4 2013-06-03, 23:38 3
@krishna
daleko mi do pokolenia jp. Śmieje się z tego zjawiska na codzień. Dla mnie to banda hipokrytów.

@dulek93
Tak mam pracę i to całkiem niezłą
Masz jeden temat dodany i dotyczy hejtu na policje

Zrobiłem tego "paint'a" bo patrząc na to nowe "logo" naszło mnie skojarzenie. Kolory, kształty...
Ale co ja komu tłumaczę. Zwal gruszkę i spać. Późno już. Jutro do szkoły. Pewnie masz sprawdzian z wosu z którego dostaniesz pizde.
Zgłoś
Avatar
master0romus 2013-06-03, 23:44
bartosznowak997 napisał/a:

tak nie będzie... pejsy w przeciwieństwie do kozojebców działają dyskretnie... większość nawet nie zdaje sobie sprawy kto ciągnie za sznurki w tym kraju... no cóż być może korwin wreszcie dostanie się do rządu i pozamiata ten burdel...



Martwi mnie to że ma marne szanse na wyższy stołek. Sondaże dają mu góra 8 % poparcia co i tak podobno jest wygórowaną granicą. Ale tak działa demokracja.. Czy ludzie znają się na polityce czy nie są wręcz nakłaniani do głosowania i później z racji braku wiedzy i racjonalnego spojrzenia wybierają tych którzy najwięcej obiecują... Nawet nie liczę że teraz będzie inaczej ale ponownie pójdę i zagłosuję by mieć świadomość że chociaż próbowałem..
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-06-04, 7:57 11
Hejtujecie a nie wiecie o co chodzi. Było w mediach z tydzień temu. Policja odświeżyła swoje logo i ma ono wyglądać tak:



Graficy ich w chu zrobili jak kiedyś Białystok z tym logiem pedalskim.
Grafika ewidentnie kojarzy się z gwiazdą dawida i choć trochę myśląca osoba podejmująca decyzję by takie logo odrzuciła... No chyba że to celowe zagranie żeby pokazać statystycznemu Polakowi kto rządzi Polską
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-06-04, 7:59 1
@up dla mnie to podejrzane gówno .
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-06-04, 8:18
A co mieli dać na logo? Sierp i młot? Pentagram?
Zgłoś
Avatar
pieto90 2013-06-04, 8:32 2
@up, nie kurwa. Mogli zostawić odznakę, a nie wydawać 1 miliard złotych na zmianę tego wszystkiego. Ale jak kurwa stać cię, to płać teraz.
Zgłoś
Avatar
magox89 2013-06-04, 8:36
Nie macie wrażenia, że jest Mega-Nagonka na Muslimów, natomiast większość, nawet tutaj zapomniała o Żydkach??
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-06-04, 8:40 10
Proste czytelne i bez wydawania kasy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie