18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Sakai 2009-05-29, 16:42
Kazdy ma swoja "wiare" ale do mnie przestali przychodzic od kiedy jedna stanela za blisko drzwi, na jej nieszczescie drzwi otwieraja sie na zewnatrz
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-29, 22:30
do mnie przestali przychodzić jak raz z nimi pogadałam
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-05-30, 10:24 1
Scarlet napisał/a:

do mnie przestali przychodzić jak raz z nimi pogadałam



U mnie tak samo - powiedziałam NIE I CHUJ, zaprosiłam na kawe z zaznaczeniem, ze nie będziemy rozmawiać o Bogu i od tej pory przychodzą tylko powiedzieć dzień dobry i spytać o zdrowie, nie wspominają nawet o bogu.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-30, 15:52
Wilczex napisał/a:



U mnie tak samo - powiedziałam NIE I CHUJ, zaprosiłam na kawe z zaznaczeniem, ze nie będziemy rozmawiać o Bogu i od tej pory przychodzą tylko powiedzieć dzień dobry i spytać o zdrowie, nie wspominają nawet o bogu.



ja byłam mniej dyplomatyczna ale nie mniej skuteczna. tylko że mi dzień dobry już nie mówią
Zgłoś
Avatar
Kura 2009-06-06, 19:52
na mnie jednych takich nasyła sąsiadka. Zawsze myślała, że tkwi we mnie ZUO, ale dopiero jak z nimi pogadałem, jest do tego przekonana
Zgłoś
Avatar
Człapi 2009-06-06, 20:03
raz ze mnę próbowali"nawracać" ale pod koniec naszej rozmowy że takiego neo poganino metalo satanisto ateisto punka to nie da rady nawrócić
Zgłoś