18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Prosiaczek Prison Break - teraz popularne
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
"Ty uchodźco ! Ty imigrancie !" - tak wyzywają się na przerwie szóstoklasiści - alarmuje "Gazeta Wyborcza". Dzieci przejmują agresywny język, który znają z domu i mediów.[b]

[/b]- Dyskryminacja z powodu tożsamości jest uznawana za coś "naturalnego" i w związku ztym jest bagatelizowana zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli - mówiła dziennikowi Małgorzata Jonczy-Adamska, koordynatorka projektu badawczego "Dyskryminacja w szkole - obecność nieusprawiedliwiona".

Zdaniem ZNP dotychczasowe wsparcie to za mało. W liście do premier Ewy K cz związkowcy nauczyciele podkreślają: "Przygotowanie szkół nie polega na zapewnieniu miejsca w klasach, kolorowego papieru i ołówków". I domagają się większej liczby szkoleń - dla nich, ale i dla rodziców.

"Należy już dziś przystąpić do stworzenia koncepcji kształcenia dzieci uchodźców i współpracy z ich rodzicami, należy także przygotować szkolenia dla nauczycieli z placówek, do których dzieci te zostaną skierowane, oraz zaprojektować działania adresowane do społeczności lokalnych, w których znajdują się te placówki" - apeluje Związek Nauczycielstwa Polskiego w liście do premier Ewy K cz.

Niechęc do czegos innego, odmiennego jest kurwa czyms naturalnym. Od wieków tak było, że gdy coś odbiegało od przyjętych norm danej społecznosci było uznawane za niebezpieczne szkodliwe dla niej, dlatego kurwa to "tępiono"

Już się nie mogę doczekac az zostane wezwany na takie zajecia dla rodzicow, na ktorych bedzie pierdolenie o tym z afryki czy innej dziury....

źródło: wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nowe-wyzwiska-w-szkolach-Ty-uchodzco-T...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-09-23, 12:15 14
wyzywają się dzieci w szkole:
Jasio:
-ty uchodźco!
Ahmed:
-poskarżę się pani

Zgłoś
Avatar
nickname010 2015-09-23, 12:21 14
Tego co polski rząd odpierdala nie przewidziała nawet Kamasutra. Co to za pozycja jak nas szwaby w dupę ruchają a my im w dupę włazimy?
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-09-23, 12:21 24
@up
Wyzywają się dzieci w autobusie szkolnym: (J)asiek,(A)hmed, (N)auczycielka:
J- Ahmed, Ty uchodźco!
N- Jasio! bo Cię wysadzę!
A - Sam go wysadzę!
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-09-23, 12:29 5
Ciekawe jaka będzie reakcja, jak zaczną się problemy z dziećmi uchodźców. Nie twierdzę, że to one będą prowodyrem. Raczej będzie reakcja przyczynowo skutkowa. I ciekawe czy będzie jakakolwiek reakcja władz, żeby ten konflikt załagodzić. Jestem niemal pewna, że będzie sucha gadka typu: "trzeba zrozumieć", "nowe miejsce", "wszystko inne" czyli po naszemu- niech robią co chcą, bo mogą.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2015-09-23, 12:40 31
up. Takie "incydenty" po prostu będą tuszowane. Mam nadzieję, że to tylko kolejny wyssany z dupy tekst Wybiórczej, bo nie chce mi się wierzyć, że poziom dissów w szkołach aż tak drastycznie się obniżył. Czego oni ich tam kurwa uczą, etyki?
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-09-23, 13:30
I co niby te dzieciaki sa winne tego ze telewizja i UE robi pake z mozgu?
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-09-23, 14:44 1
w turban jebany...
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2015-09-23, 14:44 7
Hehehehe spierdoliny z Teatrzyku wszystkich do prokuratury nie podadzą
Zgłoś
Avatar
teken 2015-09-23, 14:53 1
niedługo dzieci będą się wyzywać od katolików.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-09-23, 15:08 18
Jak Gazeta Wybiórcza bije na alarm, to znaczy, że dzieje się coś absolutnie normalnego i zdrowego pod słońcem.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2015-09-23, 15:49 3
Pojawia się ktoś nowy to jest wobec niego postawa ostracyzmu. To normalne. Jeśli dzieciak będzie normalny a nie zjebany to w ciągu 2-3 tygodni zostanie naturalnie uznany za element tożsamy z klasą. No gorzej jak będzie się wywyższał albo robił coś z gruntu antagonizującego, wtedy mały imigrant ma przejebane po całości.
Zgłoś
Avatar
revelsat 2015-09-23, 15:53
ale jak Polaków tak w albionie, niemczech czy danii wyzywają to wielka tragedia i jak tak można
Hipokryci ;__;
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-09-23, 16:18 1
I dobrze, niech gówniarzy uczą, bo skoro dla kogoś "uchodźca" czy "imigrant" to słowo obraźliwe, to znaczy że już został przez fejsbuczki, wykopki i inne sadolki odmóżdżony. Generalnie dzieciaczki za sprawą internetu i swoich mądrych rodziców wiedzą że trzeba nienawidzić tego czy tamtego, ale nie wiedzą już dlaczego i w sumie mają to w dupie. Pamiętam, gdy łaziłem do szkoły, modna wśród cymbałów była inwektywa "konfident". I jeden typ sypał tymi konfidentami na lewo i prawo, aż którego dnia podszedł do mnie (osoby słynącej z erudycji ) i... "Tyy... a co to właściwie znaczy konfident?".

Ten cały temat uchodźców jest dość śliski i sam jestem do tego mocno nieprzychylnie nastawiony (trza to podkreślić, bo założę się że cała rzesza kretynów którzy przy czytaniu wyłączają mózg, a emocjonalność podkręcają na fulla, już wysnuła błędny wniosek że jestem jakimś proislamistą), ale jaka w tym wszystkim jest wina ich dzieciaków? Gdy zaczną burczeć, to wtedy trza ich będzie spacyfikować pałą przez łeb, natomiast jak na dzień dobry spotkają się z agresją ze strony rówieśników z Polski (prawdopodobnie nawet nie rozumiejąc czym jest spowodowana), to sami sobie wyhodujemy pokolenie terrorystów i "polakofobów".

Z drugiej strony do tematu trzeba podejść zdroworozsądkowo, bo od nadmiaru harda Wam się ujebało, że każdy kto wyemigrował z Syrii, jedzie do nas siać terror, wysadzać auta i mordować niewiernych. Tacy, co to chcą siedzieć na dupie, brać zasiłki i krzewić podwaliny islamu to na dzień dobry spierdolą, albo już spierdolili do Niemiec albo innych krajów z zapleczem socjalnym. Tutaj zostaną ci, którzy chcą uciec od wojny, żyć w świętym spokoju i zacząć sobie na nowo życie układać. Jaki utuczony alllahakbar chciałby mieszkać w kraju, z którego nawet jego rodacy spierniczają przy pierwszej lepszej okazji?

Cała ta delikatna sytuacja zaowocuje tym co zawsze - spiralą nienawiści. A już wszystko się popierniczyło: MEN robi sieczkę z mózgu dzieciakom, chcąc by traktować małych imigrantów ulgowo, dzieciaki te chowane są z kolei przez swoich starych w ksenofobii, a nienawiść ta dotykać będzie akurat te osoby, które są bogu ducha winne, czyli bachory uchodźców (przykładowo, mali Polacy na wyspach traktowani są przez tamtejsze bydło tak samo, albo i gorzej - bo tak jak Syryjczyk to terrorysta, tak Polak to złodziej).
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2015-09-23, 16:20 2
Te dzieci się nie zasymilują. Mali chińczycy, hindusi, armeńczycy czy podobne nacje tak, będą w miarę szanować nasze prawa i uszanują naszą religię, a jak ktoś nie wierzący to uszanują jego ateizm.
Ale nie mali muzułmanie pochodzący z terenów, gdzie jest nawiedzenie religijne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie