18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Negatywne skutki polityki globalnej. Gdzieś w Europie jak tak dalej pójdzie tylko z nazwy.



Także Arka Gdynia niby kurwa, świnia ale smroda pogoni. Szczecin, Rogów, Zduńska Wola z reszta też
Zgłoś
Avatar
OxY 2016-12-13, 21:08
T-Will napisał/a:

Zawsze marzyłem, żeby być świadkiem takiego zdarzenia. Mógłbym sobie bez wyrzutów sumienia ponapierdalać tych brudasów.


ta, pewnie gówno byś zrobił...

po udanym katowaniu ciapatameu na morde
Zgłoś
Avatar
X................i 2016-12-13, 21:18
Oglądam jednym okiem filmik a drugim czytam podpis i widzę jak biją dziewczynę i czytam napis 'Szczecin' i już się we mnie zagotowało, że skurwysyństwo przyszło już do nas
Zgłoś
Avatar
Zabijator 2016-12-13, 22:05
Każdy policjant powinien odbyć roczny staż w USA, nauczył by się tam 2 najważniejszych słów: "stop resisting" i "shot fired" i świat był by lepszy!
Zgłoś
Avatar
Marcino_s_30 2016-12-13, 22:12 1
Lepiej by było wynająć policjantów z USA. Oni zrobili by szybko porządek
Zgłoś
Avatar
bollol_stern 2016-12-13, 22:26 7
BigCohones napisał/a:

Z filmiku nie wynika jak to się zaczęło. Ale wygląda mi to że silą ją w bramę nie zaciągnęli.
Z początku rozmowa, potem szarpanina. Jaka laska idzie z brudasami w bramę?
Albo kurwa albo zachciało jej się kolorowego ubogacenia...
Tak czy śmak niech ginie.



Możesz mi wyjaśnić, co takiego musi się stać, żeby jeden tym kopał dziewczynę w głowę, drugi ją trzymał i rozpinał spodnie i żeby to było ok?

Jakie znaczenie, ma to co było wcześniej w tej sytuacji? Jeśli masz taki sposób myślenia, to naprawdę gardzę tobą.

Miała za krótką sukienkę, zbyt piżmowe perfumy, za ostry makijaż czyli można...

Zrozum, że jeśli kobieta powie nie to znaczy nie, obojętnie w jakich warunkach i czasie. To jest właśnie zachowanie cywilizowanych ludzi, tym bardziej Polaków, gdzie jeszcze istnieje etos szacunku do kobiety, nie zniszczony przez trzecią falę feminizmu.
Zgłoś
Avatar
masterwow 2016-12-13, 23:06
jeden chyba dobierał się do cycków a ten z początku filmiku poleciał po gliny.
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-12-13, 23:19 1
To jest zgodne z ich religią, ci piepszeni rasistowscy policjanci powinni isc do pierdla za to że ich gonili
Zgłoś
Avatar
Wojtazzzz 2016-12-14, 0:42
Kurwy i świnie masz w swojej rodzinie. TAG.
Zgłoś
Avatar
marecky86 2016-12-17, 15:07
O co chodzi z tym kolesiem ubranym na zielono co podpierdala telefon?
Zgłoś