18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-06, 18:50 4
Dobrze, że jest chociaż Sadol bo w naszych wolnych mediach ze świecą szukać jakichkolwiek rzetelnych artykułów co się na wyspach odpierdala.
Są za to informacje o cenach gofrów nad morzem i o nowej twarzy Małgorzaty Rozenek
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-08-06, 18:53 1
Antifa ! Haha żartowałem
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-06, 19:11 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Dobrze, że jest chociaż Sadol bo w naszych wolnych mediach ze świecą szukać jakichkolwiek rzetelnych artykułów co się na wyspach odpierdala.
Są za to informacje o cenach gofrów nad morzem i o nowej twarzy Małgorzaty Rozenek



Sprawa jest gorsza bo brytyjskie/amerykańske media wszędzie trąbią że prawicowi ekstremiści to jedyne zagrożenie a nie mówią nic o anty-proteście czyli bojówkach islamistów z maczetami którzy robią jeszcze większy rozpierdol ale wszystko i tak idzie na konto nacjonalistów.

Sytuacja wygląda tak, że policja brytyjska chroni islamistów przed agresja a oni mówią, stojąc z tymi maczetami, że nie potrzebują ochrony.
Wygląda to na końcu tak, że policja na koniach ramię w ramię z ciapatymi pacyfikują Angoli. Masakra.

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-06, 19:20 2
corpo_kills_me napisał/a:

Sprawa jest gorsza bo brytyjskie/amerykańske media wszędzie trąbią że prawicowi ekstremiści to jedyne zagrożenie a nie mówią nic o anty-proteście czyli bojówkach islamistów z maczetami którzy robią jeszcze większy rozpierdol ale wszystko i tak idzie na konto nacjonalistów.
Sytuacja wygląda tak, że policja brytyjska chroni islamistów przed agresja a oni mówią, stojąc z tymi maczetami, że nie potrzebują ochrony.
Wygląda to na końcu tak, że policja na koniach ramię w ramię z ciapatymi pacyfikują Angoli. Masakra.



Też spotkałem się z określeniami "skrajna prawica" "ultraprawicowe bojówki" itp.
Tamci kłamią, nasze media nie mówią nic.

Dziś w korpo miałem luźną rozmowę ze współpracownikami o tym co się odpierdala, a oni wielkie oczy "o czym ja gadam".
Jak im pokazałem parę nagrań m.in z Sadola to kilku uwierzyło, a pozostali mówią, że to jakieś fejki.

Managerowie, kierownicy, specjaliści, a zerowe pojęcie o tym co się dzieje.
Na firmowym kompie mam tapety z murzynami w kaskach itp. bo białych to się wstydzą bo nie pasują do tygodnia inkluzywności.
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-07, 0:32 1
kurwa wstałbym, ogarnąłbym się i bym odjebał kilku dzikusów z broni palnej na ostrą amunicję
Zgłoś
Avatar
killua 2024-08-07, 10:44 1
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Najpierw będą wam mówili że nie ma problemu a następnie stwierdzą że skoro jest to nic już nie można z tym zrobić. W 1997 roku w Londynie biała ludność stanowiła 97% dziś to 35-50%. Bez ściągania migrantów lewica nie utrzyma władzy. Traci wśród białych poparcie na dłuższą metę wiec ściągają.



i ile tych imigrantów sciagneli? 100K 300K ? co to jest w 50mln narodzie? faktycznie siła wybórców
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-08-07, 11:03 1
Zarejestruj napisał/a:

Nie licz na to, anglicy to pizdy. Lewacki rząd predzej odda panstwo niz cokolwiek zrobi. U nas bedzie to samo bo polaczki tylko są mocni w gębie. Jak ten co na waleta laził i srał do wody. Tylko nagrywali i udawali, że nikt nie widzi.



co ty tej babie ze śląska się to wyraźnie podobalo , smieszkowala i byla zadowolona ze cos sie dzieje ciekawego
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-08-07, 11:52 1
Czemu tak ochoczo nie walczą w szeregach bojówek u siebie w kraju trzeciego gownoswiata, hmmm
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-08-07, 23:59 1
czy te angielskie piwne cioty nie mają już żadnych jaj???????? ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-08-08, 17:41 1
Zarejestruj napisał/a:

Nie licz na to, anglicy to pizdy. Lewacki rząd predzej odda panstwo niz cokolwiek zrobi. U nas bedzie to samo bo polaczki tylko są mocni w gębie. Jak ten co na waleta laził i srał do wody. Tylko nagrywali i udawali, że nikt nie widzi.



mów za siebie co do Polaczków zjebie !
Zgłoś
Avatar
Moncler2115 2024-08-16, 4:02 1
aż mam ochote pojechac tam i sprowokować walke z nozownikiem ale pod ciuchami bym se zaladowal jakies stalowe plyty i zobaczyc jego mine kiedy nie bedzie mogl mnie dźgnąć w brzuch jak jakaś pizde angielską
Zgłoś
Avatar
Solaris321 2024-08-16, 21:39 1
Bul_od_bytu napisał/a:

Też spotkałem się z określeniami "skrajna prawica" "ultraprawicowe bojówki" itp.
Tamci kłamią, nasze media nie mówią nic.
Dziś w korpo miałem luźną rozmowę ze współpracownikami o tym co się odpierdala, a oni wielkie oczy "o czym ja gadam".
Jak im pokazałem parę nagrań m.in z Sadola to kilku uwierzyło, a pozostali mówią, że to jakieś fejki.
Managerowie, kierownicy, specjaliści, a zerowe pojęcie o tym co się dzieje.
Na firmowym kompie mam tapety z murzynami w kaskach itp. bo białych to się wstydzą bo nie pasują do tygodnia inkluzywności.



Ci wszyscy Kierownicy, prezesi itd. Nie są żadnymi intelektualnymi bogami, to że ktoś jest nad np. Tobą w korpo nie znaczy że jest mądrzejszy albo inteligentniejszy, już dawno się tego nauczyłem, w większości to są zwykli debile którzy nawet studiów nie mają a jak mają to ich wiedza się na studiach kończy a po 6-7 latach, gdybyś się ich zapytał, to by nawet nie wiedzieli jaki kierunek wybrali. Ogólnie to ja nawet nie rozmawiam z takimi ludźmi, bo ich wiedza kończy się na tym że uważają zawsze że mają rację we własnej firmie. Moja siora kiedyś spotykała się z takim cwaniaczkiem(kierownikiem)gdy rozmawiał o firmie czuł się bogiem, gdy rozmowa schodziła na inny plan, był tak samo głupi jak 99% społeczeństwa. Ich wiedza kończy się tam, gdzie dostają pieniądze za to aby ustawiać w korpo "niższych" od siebie. To że ktoś jest kierownikiem znaczy tyle co IQ Dody albo innej szmaty która jest piosenkarką albo kimś sławnym. Na prywatnym gruncie Ci ludzie gdyby się ich o cokolwiek zapytać związanego z fizyką, matematyką, biologią itd. nie wiedzą nic nawet dlaczego niebo jest niebieskie. Itd.
Zgłoś