18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
nowicjusz na motocyklu
frantic2345 • 2020-06-07, 16:38
Po co nowicjuszowi sportowy motocykl? Czyli nie umiem jeździć, więc kupię R6. Akcja zaczyna się w okolicach 0:50

Yamaha R6 to może nie najmocniejszy motocykl, który staje dęba przy każdym dodaniu gazu - nadal jednak jest to cholernie żwawy torowy przecinak. Motocykl piękny, lekki i szybki. To chyba działa jak lep na muchy, a raczej na młodych (stażem) bikerów. Sytuacja prozaiczna, do bólu wręcz głupia - bo w jednej chwili brak umiejętności (skręcania) mógł zaważyć na życiu kierującego motocyklem.

Czy polecamy motocykl sportowy klasy 600 na pierwsze duże moto? Przecież wszyscy tak robią... tutaj są efekty

Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-06-07, 22:27
Niby czemu nie można mieć R6 na pierwsze, większe moto? Wystarczy nie napierdalać tym jak kretyn wszędzie gdzie się da i jak każdy motocykl po jakimś czasie się go wyczuje. To nie jest jakiś dziki koń czy byk na rodeo.
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2020-06-07, 22:34
Debil kompletnie nie ma pojęcia o jeździe motocyklem , 0 złożenia sie do tak łagodnego skrętu , na pierwsze moto kupiłem K 1300 R , jeżdżę od 1,5 roku i żyje .
Wina zjeba który po dzwieku słychać myśli że jedzie różowym rowerkiem z dzwoneczkiem
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-06-07, 22:40
Tutaj byl przyklad fiksacji wzroku u niedoswiadczonego motocyklisty. Tutaj nie mialo znaczanie to, ze jechal na R6.
Zgłoś
Avatar
marcinskrzysinski 2020-06-07, 22:47 1
Zdychaj kurwa za ten komentarz ;/ po angielsku moto pizdo polskiego się naucz i jazdy na motocyklu :/
Zgłoś
Avatar
sandor 2020-06-07, 22:59 4
maksymilian45 ma rację. Pierdolenie, że go wiatr zepchnął. A jeśli nawet to powinien być na to przygotowany, zacieśnić zakręt bardziej. Gość nie ma żadnego większego pojecia o bezpiecznym pokonywaniu zakrętów. Ciężko to nazwać zakrętem, bardziej łukiem...ale 58sek. nie widzi trucka i jest na środku, bardziej po wew. stronie swojego pasa, a powinien być być przy krawędzi lewej i oceniać jak ten "winkiel" w ogóle dalej przebiega, widziałby wtedy znacznie wcześniej ciężarówkę. Inicjuje zakręt, okno wlotowe zjebane, normalne jest że go wyniesie w kierunku pasa przeciwnego...co się dzieje, w tym momencie miszcz panikuje i hamuje, moto się prostuje i robi dzwona. Nothing to see here.
Zgłoś
Avatar
romansja 2020-06-07, 23:10




Twk kiedyś jeblem r6 chujowy zbiornik jaja i chuj pocięte
Zgłoś
Avatar
shiters 2020-06-07, 23:28
ja pierdole co za łamaga jebana, chyba przed zakupem nawet na rowerze nie jezdzil (poniekad technika skrecania ma troche wspolnego). ten film to idealny przyklad takiej jednej, motocyklowej zasady, ktorą zastosował ten idiota. Jedziesz tam, gdzie patrzysz. popatrzyl na trucka to w niego wyjebal, popatrzylby na wyjscie z zakretu (o czym ja pierdole, to wlasciwie prosta), to by wyjechal tam gdzie chcial. Chuj mu na łeb
Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2020-06-07, 23:33
Szkoda motocykla.
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-06-08, 1:17 1
Wczoraj zamieniłem moje CBR 954 RR na Hondę Magnę V65 1100... po prostu dorosłem



Ci co nie znają angielskiego; Koleś mówi ,że zepchnął go wiatr, wczoraj doświadczyłem czegoś podobnego , tylko na pustej drodze jadąc przy 100km/h pierdolnięcie boczne wiatru robi z ciebie zaglówkę, jesli się go nie spodziewasz.

frantic2345 napisał/a:

Po co nowicjuszowi sportowy motocykl? Czyli nie umiem jeździć, więc kupię R6. Akcja zaczyna się w okolicach 0:50
Yamaha R6 to może nie najmocniejszy motocykl, który staje dęba przy każdym dodaniu gazu - nadal jednak jest to cholernie żwawy torowy przecinak. Motocykl piękny, lekki i szybki. To chyba działa jak lep na muchy, a raczej na młodych (stażem) bikerów. Sytuacja prozaiczna, do bólu wręcz głupia - bo w jednej chwili brak umiejętności (skręcania) mógł zaważyć na życiu kierującego motocyklem.
Czy polecamy motocykl sportowy klasy 600 na pierwsze duże moto? Przecież wszyscy tak robią... tutaj są efekty



Ja (do wczoraj) miałem niecały 1000 cc plastika, nie po to by zapierdalać, tylko po to by kiedyś nie załować, że nawet nie spróbowałem, przesiadłem się na cruisera wagi półciężkiej, (cbr ważył 170kg, przy mocy 150 kucy, Magna waży 240kg, przy mocy 120 kucy), nauka jaką wyciągnąłem z jazdy CBRem to ,że jest w chuj niewygodny, dupa, nadgarstki wysiadały mi po 50-70km, poza tym jest doś nieprzewidywalny zwłaszcza przy bocznych podmuchach. Magna w dobrym stanie tech, przeskoczy 200km/h z łatwością, ale wygoda i masa robi swoje. Nic nie zastąpi rozwagi, na moto trzeba mysleć nawet o warunkach atm. gdzie jadąc autem nawet tego nie odczujesz.

shiters napisał/a:

ja pierdole co za łamaga jebana, chyba przed zakupem nawet na rowerze nie jezdzil (poniekad technika skrecania ma troche wspolnego). ten film to idealny przyklad takiej jednej, motocyklowej zasady, ktorą zastosował ten idiota. Jedziesz tam, gdzie patrzysz. popatrzyl na trucka to w niego wyjebal, popatrzylby na wyjscie z zakretu (o czym ja pierdole, to wlasciwie prosta), to by wyjechal tam gdzie chcial. Chuj mu na łeb



Najpierw kup sobie moto, a później filozofuj, uwzględniłeś warunki atm, takie jak wiatr boczny , który go zepchnął?
Zgłoś
Avatar
bubek90 2020-06-08, 5:24
Słowo w słowo przepisane z motobandy... no autor się wysilił...

motobanda.pl/po-co-nowicjuszowi-sportowy-motocykl
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-06-08, 9:17
maksymilian45 napisał/a:

Powiedział że wiatr go zepchnął wiec nie pierdol że nie umie jeździć. Chyba nie widziałeś filmów jak wiatr przewracał przyczepy od ciężarówek.
Co za debil.



Taa wiatr
Pizda nie umie przeciwskretu i tyle
Zgłoś
Avatar
shiters 2020-07-01, 0:16
alexandrus napisał/a:

Wczoraj zamieniłem moje CBR 954 RR na Hondę Magnę V65 1100... po prostu dorosłem
Ci co nie znają angielskiego; Koleś mówi ,że zepchnął go wiatr, wczoraj doświadczyłem czegoś podobnego , tylko na pustej drodze jadąc przy 100km/h pierdolnięcie boczne wiatru robi z ciebie zaglówkę, jesli się go nie spodziewasz.
Ja (do wczoraj) miałem niecały 1000 cc plastika, nie po to by zapierdalać, tylko po to by kiedyś nie załować, że nawet nie spróbowałem, przesiadłem się na cruisera wagi półciężkiej, (cbr ważył 170kg, przy mocy 150 kucy, Magna waży 240kg, przy mocy 120 kucy), nauka jaką wyciągnąłem z jazdy CBRem to ,że jest w chuj niewygodny, dupa, nadgarstki wysiadały mi po 50-70km, poza tym jest doś nieprzewidywalny zwłaszcza przy bocznych podmuchach. Magna w dobrym stanie tech, przeskoczy 200km/h z łatwością, ale wygoda i masa robi swoje. Nic nie zastąpi rozwagi, na moto trzeba mysleć nawet o warunkach atm. gdzie jadąc autem nawet tego nie odczujesz.
Najpierw kup sobie moto, a później filozofuj, uwzględniłeś warunki atm, takie jak wiatr boczny , który go zepchnął?



chlopie, 16 lat jezdze motocyklem
Zgłoś