18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
katasza55 2013-10-14, 23:17
a nie uczyła mamusia, żeby nie bawić się jedzeniem?!
Zgłoś
Avatar
knv 2013-10-15, 22:59
Typ jest srogo popierdolony.
Zgłoś
Avatar
Arookun 2013-10-15, 23:25 1
Prawda jest taka, że ten debil to beztalencie, które sobie pomyślało "nie wiem co robić, żeby zabłysnąć zacznę rzucać żarciem". Ten debil jest z kolei napędzany przez innych debili, którym się to podoba... może i w sklepach jedzenia jest opór, ale zupełnie nie o to chodzi, tylko o to, że typ jeszcze będzie gorzko płakał jak mu głód zajrzy do dupy. Pozdro
Zgłoś
Avatar
Gouty 2013-10-15, 23:35
Koleś musi lubić sprzątać
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-10-15, 23:37
dla tych co niewtajemniczenia typ ma kanał na żydorurze "maxmoefoe" i napierdala kase na reklamach bo gimbazeria go ogląda.
Zgłoś
Avatar
Pabloooo 2013-10-15, 23:55 2
Niepotrzebnie spinacie dupę o "marnowanie jedzenia" - gdzieś mi się kiedyś przewinęła informacja, że koleś pracuje w jakimś supermarkecie czy innym tego typu chujstwie i całe to żarcie używane w jego filmikach to przeterminowana żywność, którą owy supermarket czy inne tego typu chujstwo wyrzuca (w tym przypadku oddaje to kolesiowi nagrywającemu później te filmiki).
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2013-10-15, 23:55 2
oby zdechl z glodu kiedys
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-10-16, 0:19
Boże ale zlot gimbusów i ból dupy, żadnego godnego komentarza.

Mi na przykład podobało się jak zerzygał się na tą mieszankę i znów ją wpierdolił i osobiście sam miałem pewny odruch wymiotny przy którymś tam razie
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-10-16, 0:19
Marnotractwo zywnosci to macie w kazdym korporacyjnym fastfoodzie... gdzie np. taki burger z maca po przelezeniu kilku minut wylatuje na smietnik by zachowac standardy. A przepisy o opodatkowaniu darowizny zabraniaja oddac za free np. biednym... niech zyje socjalizm!
Zgłoś
Avatar
Diger11 2013-10-16, 0:23
Ja puściłem pawia, nie wiem jak wy....
( klawiatura działa )
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-10-16, 0:39
Jeśli popularność takich filmików nie jest świadectwem upadku zachodniej cywilizacji to nie wiem kurwa co jest...
Zgłoś
Avatar
Ciatlen Venitius 2013-10-16, 2:33
A niech mu kurwa kiedyś jedzenia zabraknie, żeby tak kutas głodny chodził i z głodu umarł skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
G................a 2013-10-16, 6:23
Kurwa kto to zarciem nazywa jest chyba ostro pierdolniety, ja prawie belta jeblem, a jestem dopiero w polowie. Ja to dzisiaj mojemu staremu puszcze, ciekawe jaki bedzie jego odruch
Zgłoś
Avatar
zimusiek 2013-10-16, 7:27
Jeśli to jest marnowanie jedzenia to nie wiem czym Cię matka karmiła xD
Zgłoś
Avatar
Xesis 2013-10-16, 7:39
za marnowanie jedzenia - jako, że sam już nie bardzo mam co do gara wrzucić - życzę mu powolnej, bolesnej i upokarzającej śmierci... najlepiej wysmarować mu genitalia miodem i przywiązać do drzewa w lesie.. ooo tak.. miód na pewno się nie zmarnuje...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie