18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
HokusPokus 2013-10-13, 23:24 19
powinni to pokazywać dla dzieci w afryce jako film motywacyjny
Zgłoś
Avatar
desperadonbth 2013-10-13, 23:48
Pierwsze 100 postow z basic bylo spoko a pozniej zaczelo robic sie juz nudne..
Zgłoś
Avatar
Fajson 2013-10-13, 23:53 60
wchuj mnie wkurwiają te filmiki z marnowaniem jedzenia
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-14, 0:15 5
To dobrze, że nie wiesz jak we wszystkich marketach i sklepach wyrzuca się do śmieci 50 % dobrego jedzenia. uff..

@up
Zgłoś
Avatar
przemo46cmm 2013-10-14, 0:17 1
co to za pedal w ogole? sie kurwa boi zamrozonej fryyki zjesc pizda
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-10-14, 10:33 2
obydwaj nadają się do utylizacji.......
Zgłoś
Avatar
przesmiewca 2013-10-14, 11:42 1
No w kurwe ! jebany serwis ....jestem studentem...ostatnie pieniądze przepiłem na imprezie z czwartku na niedziele ... dziś rano wstałem głodny na maxa,patrzę w portfel ---> nie mam na chleb nawet... włączam kompa i sadola a tu takie skurwysyństwo ....
Zgłoś
Avatar
Snaku 2013-10-14, 12:09 1
memengwa napisał/a:

To dobrze, że nie wiesz jak we wszystkich marketach i sklepach wyrzuca się do śmieci 50 % dobrego jedzenia. uff..

@up



A Ty chyba nie wiesz, że 100% jedzenia, które w markecie się nie sprzedało i już się psuje jest sprzedawane na nowo z przebitą datą ważności.

Smacznego obiadu.
Zgłoś
Avatar
Beast579 2013-10-14, 13:59
Co ja robię ze swoim życiem... kurwa
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-10-14, 14:23 1
Po pierwsze. Tylko idioci nabijają temu czemuś odsłony.
Po drugie. Marzy mi się żeby każdy skurwiel który marnuje jedzenie zdychał z głodu.
Zgłoś
Avatar
trane1 2013-10-14, 14:48 8
@up
haha ale jestes pojebany, jego pienaidze i robi z tym co kurwa chce jak cie boli dupa bo jestes biednym cebulakiem to zostaw to dla siebie, moze sie myle ale jedzenia na swiecie kurwa nie brakuje,idziesz do sklepu a tam co? W chuj najebane jedzenia!!!Jest tam tyle tego od zajebanai ze trzeba wyrzucac bo sie psuje,gnije plesnieje.
Naprawde wyjdz z domu,a moze mial to wlozyc do koperty i wyslac murzyna w afryce?
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-10-14, 14:50 3
Je**ny pedał w rurkach wrzuca takie gówno do internetu próbując "być hardkorem" ale w rezultacie jest jeszcze większą ciotą niż na początku
Dziękuję, dobranoc
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-10-14, 14:58 3
trane1 napisał/a:

@up
haha ale jestes pojebany, jego pienaidze i robi z tym co kurwa chce jak cie boli dupa bo jestes biednym cebulakiem to zostaw to dla siebie, moze sie myle ale jedzenia na swiecie kurwa nie brakuje,idziesz do sklepu a tam co? W chuj najebane jedzenia!!!Jest tam tyle tego od zajebanai ze trzeba wyrzucac bo sie psuje,gnije plesnieje.
Naprawde wyjdz z domu,a moze mial to wlozyc do koperty i wyslac murzyna w afryce?



Zacznijmy od płci. Nie mam pojęcia jak się zwracać, przecież to sadol... per "to"?
Wiek nieadekwatny do wypowiedzi.

"Cebulakiem" - skąd wy kurwa w ogóle macie to słowo. Jakaś gwiazdka youtuba wymyśliła?
Jedzenia jest nadmiaru ale pieniędzy już nie. Wystarczy rozejrzeć się dookoła ilu jest potrzebujących ludzi. No ale ty jesteś "ignoranckie".
Mógł tam nasrać jeszcze i dupę wystawić to by więcej "lajków" dostał.

PS. Czytaj co piszesz.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-14, 21:26
Snaku napisał/a:



A Ty chyba nie wiesz, że 100% jedzenia, które w markecie się nie sprzedało i już się psuje jest sprzedawane na nowo z przebitą datą ważności.

Smacznego obiadu.



Nie kupuję w marketach, ale dziękuję
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie