18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Szyszon 2014-06-16, 0:47 2
exfon napisał/a:


Kto wam kazał wybierać ryżego na kolejne 4 lata?



Baranie bez szkoły zawodowej, byłem w tym samym miejscu gdzie teraz, byłem na wyborach, nie pchałem tego imbecyla do władzy! Zresztą nie masz prawa wpieprzać się w moje wybory, zadajesz pytania i stawiasz zarzuty jakby Cie stary tego nauczył! Kurwa nie wierze...
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-06-16, 0:50 1
@Szyszon
Oooo teraz dojeb mi się do ojca.
Będę sie przypierdalał do wyborów. Nie przekroczenie 30% obecności na wyborach jest żałosne. Tacy ludzie nie powinni się wcale odzywać na tematy polityki
Zgłoś
Avatar
nots 2014-06-16, 0:56
zuojestwszedzie napisał/a:

20 łebków... jakby tak kazdy narzekajacy wyszedl z internetu to by bylo troche wiecej niz 20 łebków, no ale coz - mentalnosc polakow... ja osobiscie jeszcze widze nadzieje w warszawskich kibicach (juz chuj nie obchodzi mnie za kim kto) ale chyba tylko oni sa w stanie ruszyc dupe na ulice.


A ty ile razy wstałeś i ruszyłeś dupsko? Kolejny internetowy naganiacz, który dał parę lajków na fejsbuku i pozostawił po sobie 15 wpisów w internecie.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2014-06-16, 0:59 2
exfon napisał/a:

ooo kolejny wielki obrażony.



Ja nie jestem obrażony. Weź sobie słownik i sprawdź, co to oznacza. Jestem zbulwersowany (twoim debilizmem), wkurwiony (na rządzących i twój debilizm), ale za bardzo mnie nie obchodzisz, żebym się na ciebie kurwa obrażał. To nie podstawówka.
Na wyborach byłem, wybrałem innych, tępa ruro, więc podtrzymuję to co powiedziałem - żebyś zdechł, żeby zdechli wszyscy, którzy wybrali tuska, cały czerwony elektorat, jak już padniecie, to może, kurwa, może tu będzie dobrze.
Zgłoś
Avatar
trippers 2014-06-16, 1:05
To jest Polska właśnie... pozabijajmy się, ot recepta...

Rząd i polityków mamy takich jak naród.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2014-06-16, 1:07 2
Jak siedzi bufon na tronie, napierdala do jednego i drugiego, że powinni iść na wybory a nie z pięściami na sejm ruszać, kiedy wybory były a te kurwy dalej przy korycie, afery dalej się kręcą, kasa dlaej kradziona, to to jest właśnie rak, który toczy nasze społeczeństwo, takie jebane elementy społeczne, mówiące, że to nasza wina, że to my ich chcieliśmy przy władzy, że mamy zamknąć się i CZEKAĆ. Z takimi kurwami najpierw się trzeba rozprawić, później przyjdzie kolej na czerwonych.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-06-16, 1:16 1
Stnq napisał/a:


A skąd ty wziąłeś debilu te twoje prawdy objawione o moim klepaniu biedy? Ja nie szukam wroga. Ja widzę wroga a jak ty go nie widzisz, to jesteś pierdolonym debilem i zaliczasz się do grupy, o której pisałem wyżej.
W łeb się jebnij tymi prawdami.



No wlaśnie, czyli albo jestem z tobą albo przeciwko. To ja jestem przeciwko, ale w tak kretyńską retorykę nie dam się wciągnąć, więć życzę niemiłego wieczoru z bólem dupy.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2014-06-16, 1:19
SolarisN1 napisał/a:

No wlaśnie, czyli albo jestem z tobą albo przeciwko. To ja jestem przeciwko, ale w tak kretyńską retorykę nie dam się wciągnąć, więć życzę niemiłego wieczoru z bólem dupy.



Nie. Jeśli po ostatnim opublikowaniu stenogramów rozmów, NIE WIDZISZ WROGA, to jesteś kurwa głupi, a nie przeciwko. Możesz sobie rzucać gimbotekstami o jak to się pisze bulu dupy, chuj mnie to.
A jak nie wiesz, o których stenogramach mówię, to nie tylko jesteś kurwa głupi, jesteś też mocno zjebanym człowiekiem. I właśnie DLATEGO zaliczasz się do tej grupy, o której pisałem wyżej. A nie wdając się w rozmowę tylko pokazujesz, jak bardzo tępy jest elektorat PO.

Ze mną albo przeciwko. Ty to jesteś popierdolony, mi będziesz mówił, że wroga wszędzie szukam
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2014-06-16, 1:23 1
Stnq napisał/a:

Jeśli po ostatnim opublikowaniu stenogramów rozmów...



Pokaż mi człowieka, a znajdę na niego paragraf to w tym wypadku oznacza, że na twojego kurwina, Kaczyńskiego czy kogokolwiek innego znajdzie się tyle samo szamba. Tyle, że opozycji jest dużo łatwiej osądzać. Ale Kaczor też już był u władzy i czysty nie był, podobnie jak każdy kto się tyka tej jebanej polityki.

P.S. Choćbyś miał do powiedzenia naprawdę dużo mądrego to wyzywanie innych 10 razy w każdym zdaniu i tak cię pajacu dyskredytuje. Nie jesteś partnerem do dyskusji.
Zgłoś
Avatar
Stnq 2014-06-16, 1:27
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
SolarisN1 2014-06-16, 1:31
Stnq napisał/a:


jesteś zjebany.
Ty jesteś zdrowo popierdolony.
jebane komusze podejście !
tumanie !



A poza tym wszyscy zdrowi? Dupka cała?
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-06-16, 3:14
Nie chce mi się czytać tych komentarzy. Z mojej perspektywy to wyglądało bardziej jak nieudana dezynsekcja, aniżeli użycie gazu.

Strasznie mnie nudzi (już nawet nie wnerwia), kiedy jakieś z dupy wzięte grupki próbują się podczepiać pod autentyczne niezadowolenie społeczne.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-06-16, 3:36 1
Jebać pseudo narodowców = bandytów i dresów, podszywających się pod patriotów by mieć okazję do rozróby.
Zgłoś
Avatar
exfon 2014-06-16, 7:09 2
Stnq napisał/a:



Ja nie jestem obrażony. Weź sobie słownik i sprawdź, co to oznacza. Jestem zbulwersowany (twoim debilizmem), wkurwiony (na rządzących i twój debilizm), ale za bardzo mnie nie obchodzisz, żebym się na ciebie kurwa obrażał. To nie podstawówka.
Na wyborach byłem, wybrałem innych, tępa ruro, więc podtrzymuję to co powiedziałem - żebyś zdechł, żeby zdechli wszyscy, którzy wybrali tuska, cały czerwony elektorat, jak już padniecie, to może, kurwa, może tu będzie dobrze.



Nooo i tu akurat jestem za tym Twoim Korwinem. Taki mały, zidiociały Twój głos, jest tak samo ważny jak całej reszty społeczeństwa. To troche smutne...
Powiedz jak to jest źle w Polsce. Rypią nas z każdej strony, kasę to zabierają na naszych oczach z portfela. Najebali wam do gówek że "TO CO MÓWIĄ W TELEWIZJI TO GÓWNO PRAWDA", a później sami słuchacie takiej gwiazdki internetowej, z przerośniętym ego, która tak samo dobrze, po dostaniu się do stokła w dupie będzie miała wszystko dookoła. Czemu nie miał głosów przez 20 lat? Bo najwidoczniej ma chujowy program, pozdrawiam.
aaa i tak swoją drogą. Jeżeli nikt Cie kmiocie nie nauczył rozmowy normalnej, kulturalnej i bez wyzwisk to najlepiej się wcale nie odzywaj. Nie obchodzi nas jak na Ciebie dręczyciele mówili, a tu się nie dowartościujesz. Nie to miejsce i czas
Zgłoś
Avatar
romozomo 2014-06-16, 7:46
W sejmie jedno bagno przed sejmem drugie bagno.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie