18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nigdy nie zapomnę chwili gdy doktor powiedział: „Masz nowotwór złośliwy w zaawansowanym stadium.”
Wstałem i ucieszyłem się. „Wreszcie, moje cierpienia na tym świecie się zakończą!”
Natomiast moja żona zaczęła płakać i spytała: „Doktorze, czy jest jakakolwiek szansa, że przeżyję?”
Zgłoś
Avatar
Massivee 2013-04-21, 15:55
Nienawiść jest siłą przyciągającą, tak jak miłość.
Badum ptsyyy sy yyssyyssyyyy
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-04-21, 16:10 60
O nikogo się tak nie boję jak o moją kobietę i żart chociaż dobry to poniekąd smutny
Zgłoś
Avatar
rob3rt 2013-04-21, 16:40 1
opowiadając go komuś trzeba mieć nienaganną dykcję
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-21, 17:03 4
ale czemu niby żona by miałą nieprzeżyć ?
Zgłoś
Avatar
Jachu94 2013-04-21, 17:18 3
@up
pewnie dlatego, że lekarz mówił do niej, ale co ja mogę wiedzieć
Zgłoś
Avatar
Lisuuu 2013-04-21, 17:28 1
Jachu94, przeczytaj 3 razy wypowiedz zony a moze zrozumiesz co borisklinga mial na mysli
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-21, 17:41
czaję
dobre
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-21, 19:45 1
Blade ziele napisał/a:

O nikogo się tak nie boję jak o moją kobietę i żart chociaż dobry to poniekąd smutny


Jedyna kobieta, o którą trzeba się w życiu martwić to mama. Reszta to zwykłe suki, które można wymienić na 'nowszy model' gdy coś jest nie tak.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-04-21, 20:46
ellsworth napisał/a:


Jedyna kobieta, o którą trzeba się w życiu martwić to mama. Reszta to zwykłe suki, które można wymienić na 'nowszy model' gdy coś jest nie tak.



Patrz ile tamto dziecko dostało piw.. Nie mów tutaj takich rzeczy, bo cię zaraz miękkie cioty zlinczują za herezję. Chłopaczyna wkręcił sobie jakąś true love, każdy tak kiedyś ma. W końcu się sam nauczy
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-21, 21:17 2
Jest mama i jest 'mama'. Jak 'mama' próbuje niszczyć związek, bo nie lubi synowej... A Ty wiesz, że to ta Jedyna... To sorry, ale 'mama' idzie w dalszy plan. Ale jest Mama, która wspiera zawsze, plus mądra synowa, to... obydwie są bardzo ważne. Tyle chciałem powiedzieć. Mam to szczęście być w tej drugiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-04-21, 22:59 1
@Kaprys
Męczysz ludzi tym swoim szczęściem rodzinnym. Większość ludzi na tym portalu (nie licząc debilnych gimnazjalistów dla których to awans społeczny) ma jako tako poukładane życie, bo czarny humor to cecha ludzi z solidnym poczuciem wartości własnej i zadowolonych z życia. Jeśli o kimś wiesz tylko dobre rzeczy to znaczy że nie wiesz wszystkiego. Jeśli nawet twoja żona to super laska i ci się nie nudzi, teściowa wita cię flaszką a mamusia karmiła ptasim mleczkiem, to znaczy że któraś z nich ma już raka, dziecko urodzi się z porażeniem mózgowym, albo teść zostanie sparaliżowany w wypadku. I nie chodzi o to że ci zazdroszczę, bo też nie mogę narzekać, tylko chwalenie się takimi rzeczami oznacza, że masz jakiś problem.

Niniejszym dedykuję ci ten dowcip:
Jeden gość opowiada kolegom w czasie popijawy:
- Wiecie, moja żonka to tak super jest, super się ubiera, super gotuje, dba o siebie, aby cały czas mi się podobać, cały czas myśli o mnie, jest mi wierna i mnie szanuje, jest super w łóżku i tylko ma jedne mały feler, nie robi loda.
- Robi, Józek, robi, polej.
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-04-27, 12:29
eligurf napisał/a:

Jeśli nawet twoja żona to super laska i ci się nie nudzi, teściowa wita cię flaszką a mamusia karmiła ptasim mleczkiem, to znaczy że któraś z nich ma już raka, dziecko urodzi się z porażeniem mózgowym, albo teść zostanie sparaliżowany w wypadku.


To jest prawda. Mój ojciec kilka lat temu zmarł po ciężkiej walce, po udarze mózgu. Głupio Ci? Nieważne, masz browara.
Zgłoś