18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
BigLebovsky 2024-03-13, 11:54 20
pytolsky napisał/a:

No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wkurwić, ale że aż tak prawda w oczy kole?



Kolego, weź ty zmień portal. Skoro ci nie pasuje klimat jaki tu panuje,i obrażasz czcigodnych użytkowników Sadola to mknij na białoruską granicę ze śpiworami pomagać biednym uchodźcom.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-03-13, 12:14
To się murzyny wykształciły w tym Moskwiu że hey... wrócą do wioski to będą miały co opowiadać
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-03-13, 12:55 10
pytolsky napisał/a:

No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wkurwić, ale że aż tak prawda w oczy kole?



"polski śmieciu " Wypierdalaj tam skąd pochodzisz śmieciu skoro tak potrafisz napisać nie nazywaj się Polakiem.
Zgłoś
Avatar
V.A.L.A.K 2024-03-13, 14:41
Trzeba im oddać, że wiedzą jak należy traktować "gości", co by się czasem za komfortowo w ich kraju nie poczuli
Zgłoś
Avatar
Smoku 2024-03-13, 15:32 3
psotny_fiutek napisał/a:

Mam dylemat komu kibicować, jednych i drugich nie lubię !!!


Murzyn i ruski dostaje po ryju. Świat tylko na tym zyskuje. Jaki dylemat?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-13, 16:27 1
Cytat:

U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.



Tu akurat trochę się mylisz. Już kilka lat temu miałem okazję jechać z czarnym szoferem w Uberze, a ostatnio jakiś inny koko pod centralnym prawie skasował mi furę jak jechał Toyotą C-HR w taryfie.

Co do reszty to
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-03-13, 17:35
Ślepy jesteś?
To nie żadne nowe rasy, tylko Troglodyci z Lochów napierdalają się z Orkami z Twierdzy.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-03-13, 18:38 1
Zaśpiewali smoluchom "This Is Not America"...



pytolsky napisał/a:

Jebanym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym polaczkom również. Swołocz.



Czarnuch zawsze kombinują, jak coś zapierdolić, komuś wjebać albo kogoś zabić. Takie geny. Ten w białych portkach dopierdalał się na początku do Ruska w czapce, który go koniec końców sponiewierał...
Zgłoś
Avatar
pipi71 2024-03-13, 18:51
a mnie jednak bliżej do tołstojów, dostojewskich, czajkowskich itd a pijaki to coś wyrwane z kontekstu (występują wszędzie)
Zgłoś
Avatar
polokuktas 2024-03-14, 8:04 4
pytolsky napisał/a:

Jebanym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym polaczkom również. Swołocz.



wykurwiaj psie
Zgłoś