18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
BigLebovsky 2024-03-13, 8:18 7
Kaukazki pomiot zachowuje się gorzej od czarnoluda.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-03-13, 8:18 7
Nie dość, że czarni to chyba jeszcze pedały.
Tego nawet w sowieckiej, postępowej i tolerancyjnej rosji nie mogli zdzierżyć
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-03-13, 8:22 2
Nie wiem po co się ludzie wpierdalają w te walki. Jak się chce już łapać jakiś kontakt to jak się uje jebiom to warto im kibicować. Nie warto zmieniać tego spierdolonego świata bo w odmiennym przypadku zatoniesz razem z nim
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2024-03-13, 8:48 5
Leżący jednostrzałowiec mówi w 1:19 "priviet!" to dostał usypiacza z obsasa. Dla pewności kacap poprawił drugi raz, by dobrze chłopisko pospało ale i zbyt wiele nie pamiętało.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-13, 10:05 20
Mam dylemat komu kibicować, jednych i drugich nie lubię !!!

Ale !!!!

Murzyny zapewne do tego kacapowa przyjechały z zachodu, gdzie to oni '' ubogacali '' i rozstawiali po kątach miejscową zniewieściałą białą ludność.

Tutaj choć jeden raz, poczuli jak to jest ! I bardzo kurwa dobrze !!!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-13, 10:27 6
Pokłócili się o rozmiar kutasa. Wszyscy mają 12, ale Murzyn w calach...
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-03-13, 10:29 2
Jebanym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym polaczkom również. Swołocz.
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-03-13, 10:45 37
pytolsky napisał/a:

Jebanym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym polaczkom również. Swołocz.



Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-13, 10:47 53
pytolsky napisał/a:

Jebanym ruskim wystarczy to, że ktoś jest czarny, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym polaczkom również. Swołocz.



Jebanym murzynom wystarczy to, że ktoś jest biały, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym lewaczkom również. Swołocz.

Było w ostatnich dniach na Sadolu kilka filmików jak murzyny bija i ubogacaja białych za nic.

Więc zdejmij tego lewackiego czarnego kutasa z oczu i spójrz obiektywnie.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-03-13, 10:57
psotny_fiutek napisał/a:

Jebanym murzynom wystarczy to, że ktoś jest biały, żeby spuścić mu wpierdol. Jak widać w komentarzach, pierdolonym lewaczkom również. Swołocz.
Było w ostatnich dniach na Sadolu kilka filmików jak murzyny bija i ubogacaja białych za nic.
Więc zdejmij tego lewackiego czarnego kutasa z oczu i spójrz obiektywnie.



Ten smołuch stoi i nic złego nikomu nie robi. Zresztą - czarni rozkręcają awantury w bogatych krajach. Myślisz, że taki murzyn trafił do pierdolonej rosji, bo chciał socjal? xD rosjanie nie chcą być w rosji, a co dopiero inni. Kurwa trochę pomyślunku, pierdolone bezmózgie onuce. Stoją na przystanku dla taksówek, więc pewnie tak jak u nas murzyny jeżdżą dla ubera itd. No ale łączenie faktów w związek przyczynowo-skutkowy nigdy nie było mocną stroną zjebanych, nacjonalistycznych polaczków. Idźcie tam Wujkowi Władimirowi pucować carskie berło. No już, raus.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-03-13, 11:21 26
pytolsky napisał/a:

Zresztą - czarni rozkręcają awantury w bogatych krajach. Myślisz, że taki murzyn trafił do pierdolonej rosji, bo chciał socjal? xD rosjanie nie chcą być w rosji, a co dopiero inni.



W murzyńskiej dupie byłeś i gówno widziałeś. Widze masz zerowe pojecie o temacie a się wypowiadasz, zaiste jak każdy lewak.
Coś ci wyjaśnię ty pisząca po polsku częścio rowerowa :

W Rosji, praktycznie wszyscy czarni to bogaci studenci. (poszukaj sobie ).
Rosja w Afryce jest bardzo dobrze postrzegana i lubiana. Rządy poszczególnych krajów afrykańskich zapraszają i korzystają z '' usług'' Grupy Wagnera a Rosyjskie firmy robia tam biznesy, wygryzając za pozwoleniem miejscowych firmy Europejskie i USA.

W związku z tym, bogaci Afrykańczycy nienawidzący zachodu i USA, posyłją chętnie za gruby hajs swoje pociechy na studia do Rosji.

pytolsky napisał/a:

Kurwa trochę pomyślunku, pierdolone bezmózgie onuce.



Z pomyślunkiem to ty masz problem co ci niniejszym wpisem udowadniam fajnopolaczku zajebany czy czymkolwiek ty jesteś.

pytolsky napisał/a:

Stoją na przystanku dla taksówek, więc pewnie tak jak u nas murzyny jeżdżą dla ubera itd



U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.

pytolsky napisał/a:

Idźcie tam Wujkowi Władimirowi pucować carskie berło. No już, raus.



Tak możesz przed seksem mówić do własnej matki.

A z tymi onucami i putlerem też nie trafiłeś bo ja gardzę na równi wszystkimi kacapami, tymi z Moskwy jak i Kijowa.

Reasumując, jesteś bez wiedzy, bezwarościowym, tępym ,niedouczonym prostym antypolakiem bez godności i honoru !

Ale mnie pet wkurwił !!!
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-03-13, 11:28 7
psotny_fiutek napisał/a:

W murzyńskiej dupie byłeś i gówno widziałeś. Widze masz zerowe pojecie o temacie a się wypowiadasz, zaiste jak każdy lewak.
Coś ci wyjaśnię ty pisząca po polsku częścio rowerowa :
W Rosji, praktycznie wszyscy czarni to bogaci studenci. (poszukaj sobie ).
Rosja w Afryce jest bardzo dobrze postrzegana i lubiana. Rządy poszczególnych krajów afrykańskich zapraszają i korzystają z '' usług'' Grupy Wagnera a Rosyjskie firmy robia tam biznesy, wygryzając za pozwoleniem miejscowych firmy Europejskie i USA.
W związku z tym, bogaci Afrykańczycy nienawidzący zachodu i USA, posyłją chętnie za gruby hajs swoje pociechy na studia do Rosji.
Z pomyślunkiem to ty masz problem co ci niniejszym wpisem udowadniam fajnopolaczku zajebany czy czymkolwiek ty jesteś.
U Nas , u mnie w Polsce w Warszawie to Uberem jezierzą ukry, kałkazy, ciapaci i araby, murzyna jeszcze nigdy na oczy jako kierowcy w Uberze w warszawie nie widziałem. Wieć chyba u ciebie w Berlinie czy tez Londynie.
Tak możesz przed seksem mówić do własnej matki.
A z tymi onucami i putlerem też nie trafiłeś bo ja gardzę na równi wszystkimi kacapami, tymi z Moskwy jak i Kijowa.
Reasumując, jesteś bez wiedzy, bezwarościowym, tępym ,niedouczonym prostym antypolakiem bez godności i honoru !
Ale mnie pet wkurwił !!!



Słusznie, jazda z kurwami.
Zgłoś
Avatar
Rojiiuy 2024-03-13, 11:30 2
psotny_fiutek napisał/a:



Nie zesraj sie psotna cipko.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-03-13, 11:47 1
mały_fiutek napisał/a:

chlip, chlip, chlip, jestem zjebanym polaczkiem który od tygodnia mieszka w stolycy, ale w mojej rodzinnej wiosce na podlasiu nigdy nie widziałem murzyna więc tak musi wyglądać wszędzie



No już spłakałeś się polski śmieciu, wystarczy ci. Wiem, że takich bęcwałów jak ty łatwo wkurwić, ale że aż tak prawda w oczy kole?
Zgłoś