18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
bosz112 2013-08-28, 1:54 7
"Pies jest zwierzęciem nieczystym", za to dupczenie kóz jest ok.
Mam nadzieję, że pewnego pięknego dnia wszystkie meczety na świcie spłoną.
Zgłoś
Avatar
cyther 2013-08-28, 1:56
do bartoszbarto, nie chciałbym testować tego na swoim psie. A tak na marginesie, na wykopie to było 1,5 roku temu, więc ktoś ma słaby refleks.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-08-28, 2:00
Cytat:

NOWY DŻIHAD JUŻ W EUROPIE!



A co się stało ze starym dżihadem?
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-08-28, 2:13 1
Hmm tak czytam te komentarze i wszyscy tacy chętni bić i mordować ciapatych (i słusznie) a jak temat o kibolach albo o narodowcach czy skinach którzy będą walczyć albo już walczą z imigrantami w Polsce nie tylko zza monitora to leci morze hejtu że "biją się tylko tępe osiłki" albo że "naziole".
Ale dzięki nim no i ogólnie chujowej sytuacji w kraju ten problem (islamu) jest narazie marginalny.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-08-28, 2:21 4
@up
Niech chlopaki pojada na napierdalanie do Paryza, Sztokholmu, Madrytu czy Londynu, zgrana ekipa ze 20-30 chlopa i kilku kamerzystow. Ostry wpierdol, do sieci i mysle ze Polscy Wojownicy byliby na jezykach europejczykow.
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-08-28, 2:23
Popierdolone gówna owinięte w szmaty
Zgłoś
Avatar
darek4099 2013-08-28, 2:32
Trzeba będzie przebierać psy za kozy wtedy ich nie ruszą
Zgłoś
Avatar
seko 2013-08-28, 2:50 1
Wytruć tą zaraze tak jak oni biedne pieski.
Zgłoś
Avatar
patyk89 2013-08-28, 6:51 1
Widzę że panowie od Mahometa dalej sobie grabią w coraz to nowszych częściach świata. Jak nie w Europie (całej) to u biednych mnichów.
W końcu jak czara goryczy się przepełni, jak cała tolerancja pierdolnie.... będę siedział w oknie z popcornem i piwkiem
Zgłoś
Avatar
baldnerd 2013-08-28, 7:42
taaa

Zgłoś
Avatar
Halman 2013-08-28, 7:52
darek4099 napisał/a:

Trzeba będzie przebierać psy za kozy wtedy ich nie ruszą



szkoda psów, wyruchają je z znanym nam wszystkim okrzykiem.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-08-28, 8:17
W Europie strach z psem na spacer wyjść bo przypierdoli się do ciebie grupka ciapatych, śmierdzących gównem brudasów i zwyzywa cię od rasistów i faszystów bo obrażasz ich uczucia religijne, a na koniec tobie wpierdolą a psa zabiją bo to zwierzę "nieczyste". A czy koza to kurwa jest czysta?!
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-08-28, 8:57
Zapytałem swojego Pikusia ,co o tym myśli ?
Powiedział ,że ich pierdoli swoją czerwoną rakietą.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-08-28, 9:26 1
dla mnie chyba nie ma lepszego zwierzęcia na świecie niż pies
Zgłoś
Avatar
flourishman 2013-08-28, 9:36 6
Psy są nieczyste... No kurwa. Kiedy do szmatogłowych dojdzie, że nieczyści to są tylko i wyłącznie oni? Banda jebanych brudasów...

Miałem ostatnio taki piękny sen, że kozojebcy zniknęli z kuli ziemskiej. Wybiła ich zaraz, która atakowała tylko i wyłącznie ich... Ach te marzenia. Mam nadzieję, że kiedyś mój sen się spełni...

I tak, ten post miał na celu obrazić ciapatych. To jest sadistic.pl , a nie www.kochamciapatych.pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie