18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Schabik 2013-08-28, 9:47
Jak czytam o tych jebanych brudasach to mnie kurwa mać KREW ZALEWA.

Dla mnie muzułmanie są zwierzętami nieczystymi, żądam zakazu wyprowadzania ich w miejscach publicznych i używania przez nich wszelkich form transportu we wszystkich krajach europejskich. Oprócz tego, ponieważ muzułmanin na ulicy obraża moje uczucia religijne, mam prawo go zajebać bo tak i już. Ci "ludzie" są tak kurwa upośledzeni, że to nawet nie jest śmieszne. Boże, jak ja ich i tej ich "religii pokoju" nienawidzę...
Zgłoś
Avatar
TajemniczyZbir 2013-08-28, 9:51
Żebym tam mieszkał to po takich protestach kupiłbym sobie świnke i ją bym wyprowadzał na spacery na smyczy. Ciekawe jakby ciapaki reagowaliby w autobusach, albo meczecie
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-08-28, 9:53 2
cyther napisał/a:

I znowu będziemy przedmurzem Europy, tylko w drugą stronę. Teraz mam labradora, ale następny będzie amstaff albo całe stado. Mam nadzieję, że da się wyszkolić psa, żeby do "naszych" był łagodny jak baranek, a do tej szarańczy skakał do gardeł.



Kup sobie psa myśliwskiego, one są szkolone do reagowania tylko na zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-08-28, 10:44 1
Kurwa, prawie dałem piwo, a tu kwejk
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-08-28, 16:38
jakby mi jakiś ciapek zajebany zabił psa, bo według jego zjebanej religii jest on stworzeniem nieczystym (?) [kto nie jest dziwko!], to bym chujoze dał do pożarcia wygłodniałym po 5 dniowym poście pitbullom.
Zgłoś
Avatar
T................d 2013-08-28, 16:53
Oni ich gonili? Pfff, proszę Cię. Araby ich rozgromili dlatego dziś mają ciemniejszą cerę i inaczej się zachowują. Dopiero we Francji w 732r. ich zatrzymali (tak wiem, Francuzi kogoś łomocą, dziwne)...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-08-28, 17:11
Ten pra-Hiszpan się w grobie przewracaDla niekumatych-El Cyd.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-08-28, 17:47
Kurwa co się dziwicie skoro w Hiszpanii jest książka pt. "Jak właściwie bić swoją żonę" napisana przez jakiegoś imama-kozojeba-pedofila i sprzedała się ona w 700 000 egzemplarzach...

Hiszpanie niedługo zaczną tęsknić za Franco, Niemcy za Hitlerem, Rosjanie za Stalinem, Włosi za Mussolini i coś czuję że rozpocznie się wojna na szeroką skalę o utemperowanie kozojebów
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-08-28, 20:13
A ty, kurwa co, podróżnik w czasie? Zatrute zostały we wrześniu. Mamy sierpień jeszcze.
Zgłoś
Avatar
Harlem 2013-08-28, 20:22
Hrodgar napisał/a:



Gonili, do czasu gdy nie wprowadzili rozdziału państwa i kościoła, poprawności politycznej no i oczywiście zasiłku dla bezrobotnych imigrantów z Afryki.

Czekam na ten dzień, w którym włączę TV i zobaczę orędzie papieża, w którym wzywa każdego katolika, wszystkich przywódców kultury zachodniej do krucjaty przeciwko islamowi. Aby się załapać nawet dał bym się ponownie ochrzcić.



Zasmucę cię, nie można dostać drugiego chrztu Ale liczą się chęci. W sumie, twoją walkę w krucjacie mogliby potraktować jako chęć wrócenia na łono kościoła, także nie pękaj!
Zgłoś
Avatar
gutek9007 2013-08-28, 22:41
Czas chyba wypędzić to całe robactwo kozojebców itd. ! Podać im trutki i wyjebać w kosmos by zbierali gruz. Najbardziej mnie wkurwia to że panoszą się po naszych ziemiach i mówią jak mamy żyć! Jak się nie podoba im to niech wypierdalaja! Świat stanął na chuju i tańczy sobie break'a !
Zgłoś
Avatar
Evans 2013-08-29, 3:58 1
Nie podoba sie? To wypierdalac brudasy do swojego smierdzacego "czystego" kraju w którym było im tak dobrze ze sie wyprowadzili -.- przyjeżdżają takie skurwysyny do krajów zachodnich to niech sie pizdy dostosuja do panujących zasad a nie proboja zmienić. Psy im nie pasują, chuj im do tego niech nakupuja rottwailerow i jak jakis bedzie sie pruł brudas to spuścić ze smyczy niech ich zagryza... Wracać kozy jebac i sie detonowac nawzajem.
Zgłoś