18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Nowy kandydat
Hades231 • 2015-01-12, 22:27
TVN24 właśnie podał do publicznej informacji, że Władimir Putin zamierza wystartować w wyborach na prezydenta RP
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jak tylko chwilę wcześniej zostanie prezydentem Ukrainy.

Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-01-12, 23:43 1
Po co wybory?
Silna opcja rosyjska/targowiczanie są - "post"komuniści, agentura, media
Pretekst "obrony" czegoś jest - tzw. prawo do obrony interesów rosyjskich poza granicami
Kongres wiedeński narzucający nam prawa też się znajdzie - UE
Niech przyjebią od razu unię personalną, tak jak dokładnie 200 lat temu. Historia lubi się powtarzać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-01-13, 0:04 17
Jakby Putin (albo człowiek z takim samym łbem i jajami jak on) 10 lat temu został prezydentem Polski, to teraz nasz kraj nie byłby dziwką, sługusem, pośmiewiskiem, śmietnikiem i kiblem całej Europy, tylko znaczną siłą gospodarczą i wojskową, z którą każdy by się liczył.
Zgłoś
Avatar
lasztom 2015-01-13, 1:32 3
~BongMan
Jeszcze tylko, żeby ten łeb i jaja w ciut lepszy sposób wykorzystywał to na pewno
Zgłoś
Avatar
b................e 2015-01-13, 9:09
Przecież on już tu rządzi od lat.
Zgłoś
Avatar
farenc 2015-01-13, 18:15 2
lasztom, powiedz mi co Putin takiego złego zrobił Rosjanom? jest zły bo próbuje trzymać za mordę oligarchów lub,
że rozszerzył terytorium o bardzo bogate ziemie z dostępem do morza bez regularnej wojny? Jest zły bo nie pozwala na pedalstwo, dewiacje i inne schorzenia? Powiedz mi w jaki sposób zaszkodził on Rosji, bo nie rozumiem twojego przesiąkniętego tvn'owska propagandą myślenia.
Zgłoś
Avatar
stankry 2015-01-13, 21:24
Jeśi podał to TVN to na pewno powiedzieli też, że to najlepszy kandydat, przyjaciel najlepszego płemieła i teraz t już wszystko będzie w Polszy dobrze
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2015-01-13, 21:25 1
Kurwa, BongMan jeszcze nie był politologiem!!!
Zgłoś
Avatar
Solaris 2015-01-13, 21:27
TVN kłamie, więc chujowe info...
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2015-01-13, 21:33 2
Ja tam bym wolał państwo niezależne. Ale jak kto woli, z dwojga złego lepiej być zależnym od UE niż od Płutina. Rosji jak na ostatnie 100 lat wystarczy.
Zgłoś
Avatar
kapsko 2015-01-13, 22:37
Lepszy kandydat niż ta TVN-owska zrobiona blondi z SLD
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-01-14, 1:08 1
Chwila, chwila. Dlaczego niby Putin źle wykorzystuje swoją odwagę i "łeb" ? Ten facet dba o bezpieczeństwo Rosji, jaka by ta Rosja nie była. BongMan ma rację. Nie dziwcie się Putinowi, że musiał wykonać pewne manewry bo w innym wypadku dałby się osaczyć siłom NATO. Jakieś błędy, które mógł popełnić to wina stresu. To jest też tylko człowiek, a bycie liderem tak olbrzymiego mocarstwa jakim jest Rosja to nie jest zabawa. Nikogo tu nie bronię bo jako Polak mogę mieć do Rosji jakieś uprzedzenia wynikające z historii ale takie same mogę mieć do zachodu, który nie raz nas zostawił na pastwę losu. Staram się człowieka zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-14, 19:46
Chyba mikke tak napisał na swoim blogu
Zgłoś