18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Nowy rok w Brazylii
yaiba • 2023-01-15, 18:20
Podczas celebrowania wejścia w nowy rok kobieta oberwała fajerwerkiem, który utknął jej pod ubraniem.
Po tym był już tylko wybuch, którego nie przeżyła





Prawdopodobnie korpus poszedł się jeb*ć, ale nogi powinny być całe. Tak tylko mówię...
Zgłoś
Avatar
AbdulWisiMiLacha 2023-01-15, 18:31 32
Jebło i tyle ,nie ma co dalej drążyć tematu. Tyle gówna było to w któreś musiał sie wbić.

Dlatego nie chodzi sie na spędy ameb tylko ogląda się z daleka popijając % jak ameby się kaleczą.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-01-15, 19:08 2
Głodny? Na co czekasz?
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2023-01-15, 19:13 2
Wystrzałowa blondyna.
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-01-15, 19:39 8
Ale pech, ale ta trajektoria lotu swietna
Zgłoś
Avatar
alpaprime509 2023-01-15, 19:50
sa zdjecia na hard?
Zgłoś
Avatar
Angevil 2023-01-15, 19:57 6
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Jebło i tyle ,nie ma co dalej drążyć tematu. Tyle gówna było to w któreś musiał sie wbić.
Dlatego nie chodzi sie na spędy ameb tylko ogląda się z daleka popijając % jak ameby się kaleczą.



I chuj w dupę twojemu pieskowi też
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-15, 20:01 2
Szkoda, ładna była...
Zgłoś
Avatar
p47 2023-01-15, 21:33 4
Brazylia, kraj w którym wszystko i to dosłownie chce cię zabić. Kurwa aż strach pomyśleć o wakacjach tam.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2023-01-15, 22:38 5
Pamiętam jak lata temu poszedłem na Wisłę zobaczyć sztuczne ognie w nowy rok.
Jakiś debil postawił odpalić fajerwerk z butelki, a butelkę postawił na skośnym murku nad rzeką (no geniusz).
Już po odpaleniu oczywiście konstrukcja spadał na ziemię i skierowało go poziomo idealnie w ludzi stojących przy murku nad rzeką. Ludzie zaczęli uciekać, fajerwerk wystartował i przeleciał uciekającej babce między nogami, w trakcie jej sprintu, później skręcił nad rzekę i wybuchł. Fart że w lotka można iść grać.

Ludzie to debile i należy stać z 200 metrów od nich, jak odpalają fajerwerki.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-15, 22:41 4
smc napisał/a:

Szkoda, ładna była...



Przeciętna dziewczyna w wieku prokreacyjnym... Rozpierdalają mnie komentarze ludzi na fejsie pod fotami dowolnego średniaka jaki to piękny.... Znaczy rozumiem zamysł facetów że a nóż zwiększa sobie szanse na poruchanie, skomplementuje taki 100 kobitek to jedna popuści szpary, statystyka. Ale jednak mnie to mierzi...

p47 napisał/a:

Brazylia, kraj w którym wszystko i to dosłownie chce cię zabić. Kurwa aż strach pomyśleć o wakacjach tam.



Nie widziałem, żeby np starość zabijała tam ludzi więc nie przesadzaj...
Zgłoś
Avatar
rulas 2023-01-15, 23:13 2
sothis napisał/a:

Przeciętna dziewczyna w wieku prokreacyjnym... Rozpierdalają mnie komentarze ludzi na fejsie pod fotami dowolnego średniaka jaki to piękny.... Znaczy rozumiem zamysł facetów że a nóż zwiększa sobie szanse na poruchanie, skomplementuje taki 100 kobitek to jedna popuści szpary, statystyka. Ale jednak mnie to mierzi...
Nie widziałem, żeby np starość zabijała tam ludzi więc nie przesadzaj...



Takie coś zwie się simpem. W Polsce jest epidemia tego robactwa
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-15, 23:23
rulas napisał/a:

Takie coś zwie się simpem. W Polsce jest epidemia tego robactwa



Wiem, ale jakoś nie lubię takich zbiorczych określeń. Stary jestem i lubię takie spersonalizowane podejście opisowe.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-01-16, 1:45 3
Przyznam że tak skręciła jakby faktycznie ktoś kurwa tym sterował o.O
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2023-01-16, 16:39
Śmierć na 1001 sposobów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie