18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Według statystyk 75% 5cio osobowych samochodów jest codziennie używanych przez jedną osobę.
Toyota postanowiła wyjść temu na przeciw ze swoim jednoosobowym elektrycznym samochodem.

Specyfikacja uproszczona: 2 silniki o łącznej mocy ok 5.5KM, prędkość maksymalna ok 50km/h a zasięg na jednym ładowaniu to ok 50km.
Do jazdy po mieście bardziej niż wystarczające.

Ogólnie spoko ale pewnie cena takiego czegoś będzie wyższa niż tanie samochody 4 osobowe.
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2017-11-11, 13:10
Piaggio MP3 albo Tricity tylko w obudowie. Nic innowacyjnego.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2017-11-11, 13:57
Ale kurwa co w tym sadystycznego, nie widzę w materiale żeby ktoś się tym rozjebał. Żadnego tam sadyzmu, czarnego humoru a noo taaaak, mod wrzucił. Spierdolenie sięgnęlo sadola.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-11-11, 14:23
Tak, to jest straszne, że zupełnie niepotrzebnie trujemy siebie i środowisko siedząc samotnie w ponad tonowej blasze jeżdżąc nią tak codziennie w te i z powrotem spalając w chuj paliwa. Ale czy to tutaj to dobre rozwiązanie tego problemu? Nie. Nie i nie. Zresztą, tak jak napisał SaveTheTrees, minimum 2 miejsca.
Zgłoś
Avatar
Puncherfaust 2017-11-11, 14:25
takamahi, Boli co? A jakbyś ty to wrzucił i by się przyjęło, to z radości napływających piw byś dostał kontuzji nadgarstka.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2017-11-11, 14:25 10
pierwsze skojarzenie
Zgłoś
Avatar
jerzyrambo 2017-11-11, 14:25 5
Zgłoś
Avatar
takamahi 2017-11-11, 14:38
@Puncherfaust nie wrzucam gówna na sadola, więc tak, boli, jak inni gówno wrzucają.
Wrzuciłem dotąd jeden materiał, zgodny z tematyką tej strony, nie mam więcej takowych to nie wrzucam, proste.

A co do kontuzji nadgarstka, nie mierz innych swoją miarą, nie wszyscy tak jak Ty, trzepią kapucyna do wirtualnych browarków.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-11, 15:03
takamahi napisał/a:

@Puncherfaust nie wrzucam gówna na sadola


Nic nie wrzucasz na sadola
Zgłoś
Avatar
Siwy_dym 2017-11-11, 16:13 1
@Velture - za to ty popisujesz sie wysublimowanymi meteriałami, ze o opisach nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-11, 17:03
Siwy_dym napisał/a:

@Velture - za to ty popisujesz sie wysublimowanymi meteriałami, ze o opisach nie wspomnę.


Dziękuje kolego! W końcu ktoś kto ma bardzo dużo materiałów przejrzał mnie na wylot
Zgłoś
Avatar
takamahi 2017-11-11, 18:50
Velture napisał/a:


Nic nie wrzucasz na sadola



Zacytuję Ci sam siebie z poprzedniego posta bo widzę, że Twój "tęgi inaczej" umysł nie ogarnia czytania ze zrozumieniem.

Wrzuciłem dotąd jeden materiał, zgodny z tematyką tej strony, nie mam więcej takowych to nie wrzucam, proste.

Być może za drugim razem zrozumiesz przekaz, choć znając Ciebie (z Twoich wypowiedzi oczywiście) szczerze wątpię.
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2017-11-11, 21:56
Dobra dobra tylko jak ja bym tym na dziwki jeździł
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2017-11-12, 3:35
Już widzę, jak amerykance ładują do tego silniki v12
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-11-12, 4:10
50 km/h to nic nawet na wieś, 50km? nie mogę mieć na zapas jak nagle muszę lecieć do monopolu tylko ładować go bo pojechałem pracy do domu prawie 47km?
Zgłoś