18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Nowy selekcjoner
ASAKKU • 2013-10-30, 18:20
Konferencja prasowa z nowym selekcjonerem reprezentacji Polski.
- Czego Panu życzyć?
- Ano, żebyśmy wylosowali Lichtenschtein, Monako, Luksebmurg...
- Czym się Pan różni od Fornalika?
- Jestem większy, cięższy
- Co by Pan odpowiedział przeciwnikom pańskiej nominacji?
- Mogą mi skoczyć..... Nawałka!
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-10-30, 18:25 14
Powinniśmy wylosować najlepsze zespoły jakie tylko mogą być. I tak się nie zakwalifikujemy, ale przynajmniej nie będzie takiego wstydu.
Zgłoś
Avatar
GloomyUndertaker 2013-10-30, 18:25 4
Dopisz jeszcze do listy życzeń Kiribati i bezludną wyspę
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-10-30, 18:48
Kiedy skonczy sie to pisanie o każdym pierdzie tego "kogoś" po eliminacjach bedzie miał atak małego Zawałka

bo i tak będzie lipa jak za każdym razem a ten pan jest takim trenerem że ho ho
Zgłoś
Avatar
606 2013-10-30, 20:18 2
Dlaczego nie wymienią "piłkarzy"? Trenerów już zmienialiśmy, nic to nie dało. Co teraz, stadiony, nawierzchnie będą kurwa wymieniać? Może buty, stroje albo piłki? Kurwa jak można nie zauważać oczywistego niewypału jakim jest te 11 pokrak + rezerwa? Co oni się tak kurwa uparli na te pizdy w korkach, obciągają im po meczach czy jaki chuj?
Kto ma biznes w tym żeby utrzymywać tych beznadziejnych graczy?
Zgłoś
Avatar
prymcio 2013-10-31, 1:20
"Dlaczego nie wymienią "piłkarzy"? Trenerów już zmienialiśmy, nic to nie dało. "

Tja zmienillismy 70 latka ktory w zyciu nie widzial reprezentacji na szefa domu spokojenej starosci dla ambitnych i tanich pilkarzy emerytow, a teraz dostalismy nastepnego "trenera" od 7 bolesci. Poki ktos na gorze nie nauczy sie odrozniac TRENEROW od SELEKCJONEROW to bedzie tak jak jest. A pilkarze zli nie sa (chocby w porowaniu to tej zgrai ktora Leo umial wyeliminowac Portugalie i Belgie i awansowac na Euro). Co do stationow to z tego co pamietam juz je wymienilismy
Zgłoś