18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-04-02, 17:44
Znowu dubstep
Zgłoś
Avatar
lllll 2012-04-02, 23:58
Przecież tego się nawet skomentować nie da :/

Syfjakjapierdole.
Zgłoś
Avatar
Qrcio 2012-04-03, 0:08
nie mozna miec pretensji do filmu w ktorym przez caly czas u gory pisze gówno, w sensie tak jakby zostalismy ostrzeżeni
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-04-03, 0:23
Rozjebał mnie w iment
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-04-03, 0:32 1
Najlepsze jest to, że film jest o prześmiewczej nauce tańca a większość słyszy tylko muzykę (tak, to nie wy ustalacie co jest muzyką a dość prestiżowa komisja).
Z uproszczonej definicji muzyki "muzyką można nazwać każdy dźwięk lub gamę dźwięków, które sprawią, że chcesz tańczyć"
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-04-03, 0:48 11
alekPL0 napisał/a:

Znowu dubstep



czlowieku, gowno sie znasz na muzyce a komentujesz. pod zadnym wzgledem nie jest to dubstep, regularny bit, 0 ciecia, slaby bas. w sumie chuj wie co to jest, mi najbardziej pod electro podjezdza.

jaladreipyw
Zgłoś
Avatar
struc3L 2012-04-03, 0:52
Jaka muzyka taki taniec
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-04-03, 1:07 1
Chuja się znacie... Dobry bit,a Wy mi tu o jakimś dubstepie kurwa... Banda nieuków.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-04-03, 1:23
Porwał mnie do tańca aż sobie nogą podskakuje pod biurkiem
Zgłoś
Avatar
smierdzacy_metal 2012-04-03, 3:51
ciekawa nuta zna moze ktos wykonawce i tytul ?
Zgłoś
Avatar
OneTime 2012-04-03, 4:58 1
Innerpartysystem - American Trash
Zgłoś
Avatar
Infanymous 2012-04-03, 7:51
A to to jest jakiś problem że to nie dubstep? Jeżdżenie po dubstepie jest modne, można pozgarniać kilka e-piw, no to nie można przepuścić takiej okazji, nie?
Zgłoś
Avatar
furion 2012-04-03, 8:04
nathanbarnatt.com/ jest tego więcej i na jego kanale na YT
Zgłoś
Avatar
k................o 2012-04-03, 9:25
zukennuken3d napisał/a:

czlowieku, gowno sie znasz na muzyce a komentujesz. pod zadnym wzgledem nie jest to dubstep, regularny bit, 0 ciecia, slaby bas. w sumie chuj wie co to jest, mi najbardziej pod electro podjezdza.



Koleszko tu nie chodzi o to, że ktoś się nie zna na muzyce, czy też o to, że jechanie po dubstepie jest modne. Dubstep moze i kiedys byl muzyką ale Ty wtedy o tym nie słyszałeś, teraz każdy dubstep jest na jeden chuj... byle było wiecej basu i jakaś dupeczka śpiewała. A jak chcesz zrobic hit to nagraj jakies gówno i wstaw pod to jakis dubstepowy basik wiercenie wiertarką i zrób pseudo hardkorowy klip. Bo najwiekszym szaleństwem w życiu zjebanych dubsteciarzy jest wlasnie ten bas co wam to niby rozkurwia głowy. Pokazałeś nam że umiesz rozłożyć dubstep na czesci pierwsze a teraz idz słuchać swojego gówna i nigdy tu już wiecej nie wchodź. Dubstepowe ścierwo...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie