18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


2024-02-11, 03:23
Sprecyzuj swoje myśli autorze, bo na razie o ch*j tu chodzi.

2024-02-11, 07:16
Odrobię zadanie za autora.
Cytat z opisu książki dla młodzierzy: "Alicja w pełni dostrzega swoje ciało i mierzy się z jego fizycznością. Czuje się mocna, silna, ale też dostrzega, że nie wpisuje się w kanon piękna"
Czyli opowieść i grubej jak świnia nastolatce. Czyli ch*jnia :-)

2024-02-11, 08:31
To chyba jedna z tych szkół, co rząd robi listę, żeby postępowi rodzice wiedzieli gdzie wysłać swoją latorośl :D

2024-02-11, 08:52
Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.

2024-02-11, 09:09
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Przecież PiS się kończy, dokonuje samodestrukcji dzięki kilku odklejeńcom, z Kaczyńskim na czele.
Czemu osobiście mocno kibicuję

:mrgreen:

2024-02-11, 09:11
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć

2024-02-11, 09:24
To nie przypadkiem...
"Arka Gdynia k***a świnia"?

2024-02-11, 10:25
bercisko napisał/a:

Cytat z opisu książki dla młodzierzy:



MłodzieRzy?
Moździerzy?
Jaka pogoda po Kasprowym?
;>

2024-02-11, 11:37
BękartProboszcza napisał/a:

Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć


Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Finalnie, obaj zostaniecie przez swoich ulubieńców wyr*chani, bez mydła. I jeszcze podziękujecie.

2024-02-11, 11:49
BękartProboszcza napisał/a:

Ten dużyku*as pisowski w twojej dupie nie pozwala Ci myśleć



Podobno CPK będą budować.

"Tutaj wszyscy mamy takie poczucie, że CPK to jest polityczny pomysł i w wielu wymiarach chory pomysł. Po wyborach, zweryfikujemy ten projekt. To, co jest charakterystyczne, ta inwestycja w ogóle nie ruszyła. Moim zdaniem dobrze, bo to umożliwi jej zablokowanie."

Jak myślisz:
Zrobił cię w ch*ja
uważa , że jesteś matołem , który wszystko łyka
nie myślisz samodzielnie ?

2024-02-11, 12:41
trytodie napisał/a:

Przecież PiS się kończy, dokonuje samodestrukcji dzięki kilku odklejeńcom, z Kaczyńskim na czele.
Czemu osobiście mocno kibicuję



Jedni to dżuma, drudzy to cholera. Inne alternatywy zostały zlikwidowane i żyjemy w świecie niby demokratycznym, ale nic o sobie nie decydujemy. Sposób władzy nad ludźmi jedynie się zmienił. Dziś kupują socjalem, bo zmusić nie można. Jedni zafundują nam tęczową przyszłość 18 landu RFN, poprzednicy omal nie wplątali nas w wojnę, rozstroili gospodarkę, rozbroili. Inflacja zeżarła nam ponad połowę oszczędności i tego mój stary nie może zrozumieć. Miałem odłożone na cały dom, starczyło na stan surowy zamknięty. Generalnie jedni byli sługusami USA, drudzy są sługusami Niemiec. Nie głosuję na żadnych.

2024-02-11, 13:03
Dużyku*as napisał/a:

Jak tak patrze to dochodze do wniosku ze najblizsze wybory wygra na bank PiS. PO ledwo do wladzy sie dorwalo a tu juz cyrki jak sk***ysyn.



Czekaj, za dwa lata ludzie przywykną do cyrków, zapomną jak było wcześniej a TVN wypuści film gdzie pokażą, że za PiS w Polsce żyło się jak w PRLu, piekło kobiet, piekło dzików i wiewiórek. Ja żyję w Warszawie i porzuciłem wszelką nadzieję. Tutaj od ponad dekady rządzi PO. Po aferach reprywatyzacyjnych, śmieciowych, Czajkach, wprowadzeniu SPPN i ciągłego kwiku "brakuje nam kasy" - ludzie nadal na nich głosują. Zombiaki. Za dwa miesiące wybory samorządowe.

2024-02-11, 13:11
Książka dla dojrzewających dziewcząt, które nie są zachwycone swoim wyglądem. Ciekawy pomysł, przydałaby mi się taka za dzieciaka xD
Wyluzujta majty i idźta pośpiewać Bogurodzicę przed TK

2024-02-11, 13:45
Następne do druku:
"Ja k***a" - Dzienniki kobiety wyzwolonej
"Ja inwalida umysłowy" - Życiorys wyborcy ch*jowni
"Ja łowca dinozaurów" - Opowieść o Astrofizyku który płynął 7 dni rzeką z Afryki do Białorusi
"Ja Bolek" - Opowieść o tym jak nasz wybitny rodak otrzymał nagrodę Nobla za akcję z łódką przy stoczni
"Ja Pedał" - Wspomnienia homoseksualisty
"Ja Nazista" - Życiorys wyborcy PiS
"Ja Niepodległość " - O heroicznej walce za kolegów z Partii
etc...