18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nowy telefon
Prometheus_Coprophagus • 2012-11-08, 15:49
Heniek, syn sołtysa, bogaty w trzy dupy, za granicę się wybierał. Kupił sobie najlepszy, najdroższy, najbardziej wypasiony telefon jaki dało się dostać w pobliskim mieście. Zaszpanuję - myślał - niech widzą zagraniczniaki, a co.
Pojechał. Za tydzień wraca, telefon pod but i do pieca.
- Co robisz? - pytają bliscy - dlaczego tak świetną komórę wyrzucasz?
- Brzydki, pokraczny, ogólnie koślawy - odpowiada Heniek. - Tak za granicą mówili jak go z kabzy wyciągałem.
- A co konkretnie mówili?
- Kulfon, kulfon...
Zgłoś
Avatar
Tander 2012-11-08, 23:38 17
HariDee napisał/a:



Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.



jakby nie te NASZE kopalnie i węgiel co nim palisz w swojej warszawskiej pedo-chatynce to jedyne źródło ciepła jakiego byś doświadczył to kutas w ustach.

a nie.. zaraz, za późno jebany gorolu!
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-11-08, 23:39
Lechu66 napisał/a:


Pacanie... zastanów się skąd masz ciepłą wodę, dlaczego ci grzeją grzejniki i z jakiego chuja masz prąd do twojego jebanego komputerka...



Od ruskich? niemcow?
Zgłoś
Avatar
Tander 2012-11-08, 23:41 4
Lasarr napisał/a:



Od ruskich? niemcow?



od niemców powinieneś dostać ...karnet na obóz a od ruskich kulkę w potylice ignorancie.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-08, 23:41 6
lol folksdojcze sa na slasku opolskim, slask to osobny narod, jebani nieudacznicy polacy jebac ich, ja siedze w niemczech jestem slazakiem nienawidze niemcow, ale kurwa jak widze was pajacow bez wyksztalcenia, bez pracy, na dodatke kurwa nie macie przemyslu nic, dzieki nam macie wszytsko i jeszcze czelnosc na nas najezdzac, ja sie nie dziwie dlaczego was wiecznie ruscy i niemcy lali w historii, kurwa banda nieudacznych pyskatych głąbów
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2012-11-08, 23:44 11
Czerwo64, ale zawsze wygrywaliśmy. Bez wchodzenia w dupę najeźdźcom jak niektórzy.
Zgłoś
Avatar
Lasarr 2012-11-08, 23:45 1
hahaha, tyle wam powiem, zal mi tej calej jazdy slask kontra polacy i reszta swiata, wyginiecie jak mohery, bo z wami tak samo nie da sie dojsc do porozumienia, oprocz czubkow wlasnego nosa gowno widzicie, nie mowiac o calkowitym braku umiejetnosci zachowywania sie jak czlowiek.
Zgłoś
Avatar
kih0n 2012-11-08, 23:47 4
Jedyny śląsk - górny śląsk!
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-08, 23:53 2
ZabójczaMama napisał/a:

Czerwo64, ale zawsze wygrywaliśmy. Bez wchodzenia w dupę najeźdźcom jak niektórzy.


o powstaniach Śląskich to nie wiesz? ja to szczególnie wchodzę niemcom w dupę, jestem ślązakiem ale Polski zawsze bronię, w pracy w Niemczech kurwa jak krytykują to ja pomimo tego ze sam a 11 niemcow kontatak łamanym Niemieckim, ale widzę pajaców z ubogich regionów Polski do Śląska z zazdrości sie dopierdalają, głowny napęd przemysłowy Polski, płacimy skażonym powietrzem i wysłuchuje pedała z Warmi co ma jedną świnie że Śląsk chujowy
Zgłoś
Avatar
Tander 2012-11-08, 23:56 3
ZabójczaMama napisał/a:

Czerwo64, ale zawsze wygrywaliśmy. Bez wchodzenia w dupę najeźdźcom jak niektórzy.



Jakbyś nie był takim zacofanym i ograniczonym kretynem to proszę :


pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_Powsta%C5%84c%C3%B3w_%C5%9Al%C4%85skich

a tu opis bo nie będę się rozpisywał skoro taki pierdolony baran, który ni cipki ni węgla na oczy nie widział i zowie się mężczyzną to oleje bo jest profesorem historii jak mniemam .
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2012-11-08, 23:56 7
HariDee napisał/a:



Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.


Wracam wracam bo jak nie wróce to wam w Wa-wie asfaltu nie położą.
Zgłoś
Avatar
Vili 2012-11-09, 0:01 4
rockface123 napisał/a:

jestem dumny z bycia ślązakiem, pozwala zrozumieć coś czego gorol z wawy nigdy nie będzie wstanie pojąć

Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.

Niby fajny z ciebie synek, ale straszny z ciebie ciul.. przezyj jedna szychte na grubie lub hucie, ja pracuje w tym drugim miejscu pracy, wczesniej jako rejestrator tp, niby fajnie czysto, ale ludzie falszywi i huja wiedzacy z zycia jak ty.. dopiero doswiadczenie jaki ciezki jest ten zarobiony kawalek chleba sprawia ze ludzie doceniaja sie wzajemnie i staja sie przyjaciolmi.. ale co moze wiedziec taki tolerancyjny pojeb z gimbazy (wawy? niechce nikogo obrazic, ale smierdzi mi ąę i syndromem zwichnietej reki)..
ps. a ze mnie taki hanys jak z ciebie polak, ino tu sie urodzilem, a starzy uciekali z warmii gdzie bieda zagladala kazdemu w oczy, ale ciesze ze mieszkam tu a nie w wielkiej metropolii gdzie pieniedz uczy kultury, a nie wykonywana praca..
jesli masz jakies wonty to przyjedz i zobaczymy, czy bedzie wiecej twoich kolegow z "fejsa" czy moich z roboty, cwaniaku..
Zgłoś
Avatar
konto1981 2012-11-09, 0:03 3
A ja jestem dumny ze jestem ze Śląska, z Dolnego Śląska Wrocław rządzi :)pzdr dla napinaczy z wawy,górali,dla niemiec i huj wie z kad jeszcze:)
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-09, 0:06 2
konto1981 napisał/a:

A ja jestem dumny ze jestem ze Śląska, z Dolnego Śląska Wrocław rządzi :)pzdr dla napinaczy z wawy,górali,dla niemiec i huj wie z kad jeszcze:)

no jak trzeba chwalic to chwale, katowice sląskie ale chujowe, wrocław zdecydowanie jest najlepszym miastem imprezowo kulturalnym Polski, robiłem tam 2 lata mgr, i kurwa tego nie zapomne pzdr ;]
Zgłoś
Avatar
zbronkoo 2012-11-09, 0:09 1
wrocław jest zajebisty, bo skąd byś nie był, to się tu z każdym dogadasz ;]
pzdr, wrocławianka
Zgłoś
Avatar
Apakalolo 2012-11-09, 0:11 4
A propos Śląska. Póki gorolom śląski węgiel dupy grzeje to cwaniakami są. Ci z nich, którzy to rozumieją siedzą cicho i się nie odzywają, a pozostali napinacze to głupki, z którymi się nie dyskutuje, bo najpierw sprowadzą Cie do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem. Śląsk to nie tylko węgiel, to rejon, który jest najbardziej rozwinięty i jest jednym z głównych motorów polskiej gospodarki.

P.S.: Przypomniało mi się jak moja babcia śpiewała:
"Gorolami łorać!
Gorolami włóczyć!
Trza goroli kultury nauczyć!"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie