18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nowy telefon
Prometheus_Coprophagus • 2012-11-08, 15:49
Heniek, syn sołtysa, bogaty w trzy dupy, za granicę się wybierał. Kupił sobie najlepszy, najdroższy, najbardziej wypasiony telefon jaki dało się dostać w pobliskim mieście. Zaszpanuję - myślał - niech widzą zagraniczniaki, a co.
Pojechał. Za tydzień wraca, telefon pod but i do pieca.
- Co robisz? - pytają bliscy - dlaczego tak świetną komórę wyrzucasz?
- Brzydki, pokraczny, ogólnie koślawy - odpowiada Heniek. - Tak za granicą mówili jak go z kabzy wyciągałem.
- A co konkretnie mówili?
- Kulfon, kulfon...
Zgłoś
Avatar
Vasilij2 2012-11-09, 0:46 1
HariDee napisał/a:



Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.



I chuj Ci na imię za takie tanie hejty pierdolony warszawiaku co byś kurwa drewnem w piecu palił gdyby nie te kopalnie.

Poczekaj jak Śląsk autonomie wywalczy czy będziesz taki dobry w gębie.
Zgłoś
Avatar
DevlinFriz 2012-11-09, 0:58 2
Nie żebym podpuszczał czy coś... ale moglibyście się troszkę ponapierdalać? tak wecie rekreacyjnie. nagrałoby sie to i wrzuciło pod tytułem: "LOVE PEACE SADISM" żałosne jest to wasze pierdolenie. Sadistic to rodzina! i trzeba żyć w zgodzie (chyba żeś jest cyganem albo innym ścierwem. wtedy wypierdalać)
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-11-09, 1:11 2
HariDee napisał/a:



Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.



Ale błysnąłeś. Widzę, że cała Wolska jest z ciebie dumna.
Zgłoś
Avatar
RuBu 2012-11-09, 3:37
Gorol to mi się z górami kojarzy a nie z Warszawą...

Tak jestem z Warszawy.A nie, przepraszam jestem Polakiem i w tym kraju - w każdym miejscu czuję się dobrze - czy to będzie Śląsk, Pomorze - czy nawet przez większość (której duża część z was i tak tu przyjeżdża podobno zarabiać) znienawidzona Warszawa.

Jak jesteś Polakiem, czujesz się Polakiem - to w tym kraju wszędzie jest twoje miejsce - a jak widzisz podziały - to zamknij ryj i znajdź swoje miejsce na świecie, byle nie to o które walczyli twoi/nasi/wasi dziadkowie, bo raczej nie chodziło im o podziały skoro mogli je mieć bez walki.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-09, 8:49
HariDee napisał/a:



Folksdojcze, folksdojcze wracaj do kopalni.



a może jednak odetniemy śląsk od reszty polski? idzie zima, pozdychacie wszyscy w pizdu z zimna.

Hacerking napisał/a:

Kurwa być dumnym z bycia ślązokiem, ja pierdole JA bym się w chuj wstydził przyznać.



rozumiem że jesteś z warszawy? jak tak to zejdź do piwnicy spójrz na węgiel i zastanów się popierdoleńcu skąd masz ten węgiel,

tak jak napisałem jak będzie jakieś głosowanie czy chuj wie co na odcięcie śląska od polski nawet ja będę głosował na to ciekawe ile pożyjecie jak się w piecach palić będziecie nawzajem żeby nie zamarznąć no albo zbankrutujecie używając elektrycznego ogrzewania/gazowego

ale w obu przypadkach pewnie wam rodzicie dupe grzeją.

JESTEM DUMNY Z BYCIA ŚLĄZAKIEM
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-09, 10:14 1
Też mieszkam na śląsku, moi dziadkowie byli niemalże typowymi ślązakami, ale żeby powiedzieć, że jest się dumnym z tego ?

No bez jaj. Z całym szacunkiem dla samego regionu, który dla Polski ma znaczenie strategiczne i ekonomiczne, ale ludzie tutaj to jakaś zgraja pojebów... Tzn. większość ludzi to idioci, nie ma się co oszukiwać, ale tutaj w dodatku się z nimi nie dogadasz. A najśmieszniejsze jest to, że śląska gwara ma w chuj naleciałości niemieckich, ale Niemców wyzywa się od kutasów, bo to tacy źli ludzie
A poza tym jest tutaj RAŚ, jeden z najbardziej zjebanych ruchów polityczno-społecznych jakie w Polsce istnieją...
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-11-09, 10:20 1
chuj tam z waszymi kopalniami. taniej byłoby kupowac nam w warszawie materiały z zagranicy niż utrzymywać takich darmozjadów.
Zgłoś
Avatar
Eldavo 2012-11-09, 11:42
Jak to przeczytałem pod którymś tam kawałem : mam nadzieje że te gorolskie skurwysyństwo do lutego wymarznie
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2012-11-09, 18:37
Macie kurwa takie samo prawo żądać całkowitych praw do węgla jak amerykańce do ropy na bliskim wschodzie. To, że się urodziłeś/mieszkasz/pracujesz na Śląsku nie nadaje Ci na własność złóż geologicznych, które były zanim sie urodziłes i będą jeszcze w chuj czasu. Taka jest prawda, że gdyby nie ten węgiel to chuja byście tam mieli - wszystko jest oparte na tym, że ktoś XXX lat przed wami dobrze sie osiedlił (może całkiem przypadkowo albo był na tyle nieudacznikiem ze wyjebali go z wioski w okolicy rzeki). Niemcy mieliby Was w dupie, bo nie byłoby zysku, teraz na Wasze roszczenia mieliby tak samo wyjebane - ale jest węgiel, ktory nalezy nie tylko do Was wiec od czasu do czasu ta "chujowa i brzydka warszafka" musi iśc na ustępstwa.

Tak jak w filmiku poniżej - choć też nie do końca - żeby stolica wyglądała tak jak wygląda zapierdalano materiał, rozbierano budynki w całej Polsce (nie tylko, ze Śląska choć nie zaprzeczam, że wkład zdecydowanie największy) tak więc zamknąć mordy, bo możliwe ze komuś rozebrano dom żeby pierdolnąć jakąś kamieniczke w której teraz grzejecie dupy i obserwujecie z okna korki na Marszałkowskiej.

A teraz zeby nie było calkowicie hejtowania. Poznałem troche ludzi ze Śląska (głównie Katowice) i kurwa tak pozytywnej grupy ludzi, myślącej i jakoś tam rozwiniętej już dawno nie spotkałem - nie wiem czy wynika to z tego ze wiekowo nie załapali się na gimnazjum, czy trafiłem po prostu dobrze, ale jeżeli takich ludzi jest tam więcej to az taki chujowy ten Śląsk być nie może.

Jeden naród (jezeli ktoś mieszkając na Sląsku za Polaka się nie uważa, to daleko do granicy nie ma i może wypierdalać, najlepiej na Kamczatke) ale siedzą i przez neta opluwają jedni drugich. Bo co? To że w Warszawie mieszka to gorszy - bo kurwa matka z ojcem w stolicy mieszkali całe życie i tam zostali - więc od razu na starcie przejebane? Albo ze na Śląsku mieszka to od razu niemiecki chuj i kolaborant? Ogarnijcie dupy, bo aż żal to czytać pojeby są wszedzie - w Warszawie, na Śląsku, w Koluszkach czy Radomiu.

Ja tam jestem zadowolony, w wolnym czasie moge wrócić na Mazury (skoro juz szpanujemy kto co ma - przejdzcie sie po sklepach mięsnych i popatrzcie skąd mięso do Was przyjeżdza - na Śląsku w każdym sklepie widziałem nasze miejscowe logo, na granicy z Czechami tez, w Warszawie to chyba nie znają innych firm, na Wielkopolsce i Pomorzu też w ciul) i chuj mnie obchodzi gdzie kto mieszka dopoki jest w porządku i ma poukładane we łbie. Także zamknijcie już te mordy bo tylko wyrabiacie opinie ze jesteście jebanymi debilami, a pozniej normalni ludzie czy z WWA czy Sląska mają przyklejaną łatke.

Śląsk

WWA
Part 1:


Part 2:


ps Ruch Autonomii Śląska stawiam nawet poniżej zjebanego green peace'u czy ruchu palikota. Niżej są tylko cyganie i wszelkiego rodzaju pedalstwo na pokaz.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-09, 23:12
Jeden Śląsk - wieczny Śląsk. A sede Vratislavia Silesia.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-11-10, 0:04 1
Wszyscy, ale to wszyscy powyżej jesteście popierdoleni. Wszyscy jesteśmy Polakami a zamiast się drzeć między sobą może by w końcu coś z szambem na wiejskiej zrobić? Czy tylko w mordach mocni? 11.11.2012 Warszawa. Do zobaczenia!
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-11-10, 9:29 1
Vasilij2 napisał/a:



I chuj Ci na imię za takie tanie hejty pierdolony warszawiaku co byś kurwa drewnem w piecu palił gdyby nie te kopalnie.

Poczekaj jak Śląsk autonomie wywalczy czy będziesz taki dobry w gębie.



Piękny, kulturalny i obyty przedstawiciel Śląska
Zgłoś
Avatar
J................o 2012-11-10, 9:30 1
A wciąż nikt z komentujących nie skumał dowcipu
Zgłoś
Avatar
krishna 2012-11-10, 9:30 1
Lechu66 napisał/a:



Pacanie... zastanów się skąd masz ciepłą wodę, dlaczego ci grzeją grzejniki i z jakiego chuja masz prąd do twojego jebanego komputerka...



z Bogdanki
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-11-10, 14:48
▲▲▲ napisał/a:



z Bogdanki



Dokładnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie