18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Nowy
Delikvent • 2012-07-12, 22:12
Obecnie nasz kraj to ruina, którą zbudowali nam tak zwani "politycy", obecnie planowane jest obowiązkowe szczepienie ii ustawa ograniczająca nam zgromadzenia czy marsze by wyrazić swoje słuszne niezadowolenie, ale to jeszcze nic. Wojna w Syrii, która już niebawem się rozpocznie, bo to co teraz widzimy to organizowanie się sił zbrojnych Rosji i USA co bedzie oznaczało rozpierdol. Tarcze antyrakietową nie stawia się od tak, żeby stała,, bo przecież Amerykanie nalegali na jej budowe, wraz z rozpocznie konfliktu zacznie się nową ere i zapoczątkuje karte historii społeczeństu, która bedzie wybrukowana wartościami i honorem, a nie zwykłym papierem nazywanym "pieniądzem", ale to tylko drobna część obecnej sytuacji na świecie. Przedstawiam wam trzy 10minutowe filmy, które w jakimś stopniu pozwolą wam zacząć myśleć samodzielnie. a przynajmniej mam taką nadzieje, bo prawda jest taka, że manipulacja telewizji jest potężna, sam nadmiar negatywnych i zarazem wielu informacji kilka razy w ciągu dnia, ogłupia, a znacząco pomocna jest w tym modyfikowana żywność czy krążące samoloty rozpylające metale ciężkie w godzinach rannych, polecam popatrzeć, bo na prawde jest na co. Według tego filmu dokumentalnego ukazana jest też grupa ludzi panująca na świecie, która przykładowo spotyka sie raz w roku, a w mediach o tym cisza, 120 najważniejszych osób na planecie. Media od dość dłuższego czasu już nie są źródłem informacji a ciągłym mówieniu "kryzys", "terroryzm", o tematach zastępczych nie wspominając, tylko żebyśmy w łagodny i obojętny sposób podchodzili do tych słów. Od zawsze nie wierzyłem w demokracje czy inny system, bo jaki by nie wprowadzono to i tak bedzie dyktatura umysłowych przedszkolaków i ludzi bez wartości i honoru. Przez wielu NWO jest uważane za fikcje a Iluminatów tak na prawde nie ma, ale film jest przejrzysty i pełen argumentów potwierdzających tą teze, ja sam nie nazwałbym bym ich iluminatami a ignorantami z brakiem świadomości siły ludu. Nie bede się wiecej rozpisywał, obejrzyj lub popierdol to i mów, że jest źle i nic się z tym nie da zrobić. Świadomy użytkownik zdaje sobie sprawe, że wystarczy popatrzeć na biede polakówi i bezkarnosc rzadzacych jaka zarówno długo panującą w naszym kraju, by smiało stwierdzić trzeba działać, bo już teraz jest tragicznie. Za błędy przepraszam, ale mam wene twórczą i chęć przekazania podstawowych informacji, wówczas zrobicie co zechcecie.

Film z napisami, ale mogę stwierdzić, że pokolenie sztucznej rzeczywistości ekranu i wpajanym głupotom jak żyć przez nauczycieli w szkołach nie obejrzała by materiału.

Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-07-12, 22:17 2
jak zmienisz czcionke na normalną to może przeczytam...
Zgłoś
Avatar
Delikvent 2012-07-13, 7:26
ładnie musiałem być ujebany
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-13, 10:31
Delikvent napisał/a:

Film z napisami, ale mogę stwierdzić, że pokolenie sztucznej rzeczywistości ekranu i wpajanym głupotom jak żyć przez nauczycieli w szkołach nie obejrzała by materiału.



Helloł, tu zły nauczyciel piorący ludziom mózgi! Tak, my w szkołach nie robimy nic innego, tylko realizujemy wytyczne od rządu

A co do prania mózgów... Ten film, który tu wrzuciłeś (a właściwie 1 część dalej nie oglądałam, ale podejrzewam, ze jest dokładnie to samo), jest naszpikowany ciężką manipulacją językową. Aż się niedobrze robi. Następnym razem znajdź coś, co nie zwalcza prania mózgu praniem mózgu. Pozdro
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-07-13, 11:08
Tak, tak chca nas wszystkich wybic i dopier*olic wszystkim malym i srednim przedsiebiorcom. Chlopie, ty chyba nigdy nosa poza wlasna wies nie wystawiles, ze wierzysz w takie rzeczy.
Tusk i zgraja to nieudolne i usluzne patalachy, ale nic poza tym. Ludzie sami o siebie musza dbac a nie czekac, ze zjawi sie kolejny mojzesz i przez 40 lat bedzie karmil darmowa manna.
Zgłoś
Avatar
Delikvent 2012-07-13, 17:50 1
Następnym razem zanim otworzysz mordę, to postaraj się o chociażby jeden logiczny argument, bo ty jak i twoje prostackie podejście nie znaczycie nic.
Zgłoś
Avatar
Hetmi 2012-07-20, 23:20
Wątpię żeby zwykli ludzie zauważyli ten problem tak jak jest pokazane w tych filmach media manipulują ludźmi i trudno będzie przekonać zwykłych obywateli o tym problemie
Zgłoś