18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
plArc 2013-11-10, 19:37
Google strasznie żałuje, że dokonało zakupu Youtube ponieważ serwis ten przynosi duże straty. Nie mogą go zamknąć bo ludzie by ich znienawidzili. Gdyby G+ spopularyzowało się dzięki YT to może trochę by im się zwróciło, no ale po co próbować zrozumieć skoro jest się typową tępą laska nagrywającą bezsensowne piosenki, których jest setki na tym portalu.

Ale i tak bym ruchał.
Zgłoś
Avatar
sono 2013-11-10, 19:47 13
Sayagin666 napisał/a:

jak się nie podoba google+ itd niech spierdala i założy swoją stronkę



"Jak cię wkurwia bachor sąsiada, to se zrób swojego."

Fuck yeah.
Zgłoś
Avatar
Tom'Ash 2013-11-10, 20:43
to niech sobie odłączy konto na jutubie od srogle plus i tyle .. JEJU!!!!
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-11-10, 20:57
ach jewtube i jego polepszanie na siłę tego co jest dobre, tylko po to, żeby to spierdolić
Zgłoś
Avatar
PiranNinja 2013-11-10, 21:29
Sam wrzucam co nieco na YT i zasadniczo trzeba być osobą czynnie wrzucającą żeby rozumieć ból dupy Większość osób korzysta z YouTube żeby wymieniać spostrzeżenia z innymi użytkownikami i ten ostatni update troszkę to utrudnił - mniej osób będzie chciało komentować pod filmikami, ale z perspektywy widza, który wchodzi raz na miesiąc pooglądać koty - nic to tak naprawdę nie zmienia...

Z drugiej strony nie można być sfrustrowanym zmianami na darmowej stronie. I nie, youtuberzy nie rzucą tego bo coś im się nie podoba bo zwyczajnie jest z tego kasa. Jak zmienia się skład jakiegoś zespołu sportowego to nie rzuca się kibicowania prawda? Szkoda tylko, że Google nie zostawił nam wyboru i robi kroki w tył zamiast iść do przodu - ale ma prawo do eksperymentów... serwis nie ma "naturalnego wroga" ;]
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2013-11-10, 21:38 1
Ale te wasze komentarze typu "nie podoba się to won" wkurwiają. Google chce na siłę spopularyzować ten ich chujowy G+ - najpierw zamiana nicków na imię i nazwisko (dobrze, że nie obowiązkowa), problemy z otrzymywaniem powiadomień o nowych filmach, dzięki nowemu "wspaniałemu" systemowi komentarze pod popularnymi filmami są wypełnione spamem, a jeśli chcesz odpowiedzieć na czyjś komentarz to otwiera ci ten sam film w nowej karcie. Było dobrze to koniecznie wpierdalają się z tym G+, nie mówiąc o tym, że nie ufam serwisom które podpuszczają ludzi do wyjawiania swoich danych osobowych ("powiedz nam kiedy masz urodziny, gdzie mieszkasz, gdzie się uczyłeś, gdzie pracujesz", szkoda że nie pytają się o przynależność partyjną i numer buta).

No i wiele osób (ja też) założyło konto na Youtube, nie na Google. Ja nie prosiłem o przynależność do jakiegoś chujowego serwisu. Tak samo nie podoba mi się idea "jedno konto we wszystkich usługach Google". Chce oglądać filmy to czemu wyskakują mi na koncie powiadomienia o wpisach jakiś zagranicznych idiotów używających G+?

A komentarz karinawaw mnie rozwalił. Tak kurwa olej Youtube i go nie używaj. Pokaż mi drugą taką stronę jak Youtube (z taką jakością filmów i "content'em")

Poproszę słynną maść, bo się wkurwiłem
Zgłoś
Avatar
sono 2013-11-10, 22:09
PiranNinja napisał/a:

Z drugiej strony nie można być sfrustrowanym zmianami na darmowej stronie.



Cytat:

...darmowej...



Kiedy wy się w końcu nauczycie, że za darmo, to można najwyżej w ryj dostać?
Zgłoś
Avatar
bogdanznosa 2013-11-10, 22:33 3


tyle
Zgłoś
Avatar
Voldek 2013-11-10, 23:22 1
1. Koszulka Straight Edge - szanuję
2. Zajebista dupa - szanuję
3. Całkiem utalentowana - szanuję.
Piwo.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-10, 23:53
Stary design strony był lepszy, ale to w końcu prywatna firma, a strona jest darmowa, więc nie rozumiem bólu dupy ludzi, którzy mogą zarabiać na wrzucaniu filmików, sami nic nie płacąc.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-11-10, 23:56
@Alley jesteś łowcą wampirów w nocy a w dzień stomatologiem?
Zgłoś
Avatar
kubol2010 2013-11-11, 1:13
Voldek napisał/a:

1. Koszulka Straight Edge - szanuję
2. Zajebista dupa - szanuję
3. Całkiem utalentowana - szanuję.
Piwo.



To nie jest koszulka Straight Edge tylko komputerowo zmodyfikowana flaga Chicago z logiem CM Punka.
Zgłoś
Avatar
Bladess 2013-11-11, 14:42

Zgłoś