18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
evilmatt 2012-07-19, 21:32
Ranger napisał/a:

No właśnie nie. Nadal to stara, poczciwa, brzydka mora


Pierdolisz waćpan. No ale każdemu podoba się co innego i nie każdemu podobają się skandynawy.
Zgłoś
Avatar
fifus92 2012-07-19, 22:24
pierdole noze za 1000 zl... co to sie porobilo na tym swiecie
Zgłoś
Avatar
Zjebejusz 2012-07-19, 22:56
1000zł to nie tak dużo, Mad Dogi po >3000 chodzą;]

Ja pod namiot/ryby itp. mam RATa-1 i Vicka Huntsmana. A na miasto mam CRKT Pazode albo Kershawa Blackouta.

Odnośnie taniego i wytrzymałego "nożołoma", którym można pracować na pełnej kurwie, to polecam CS GI Tato, albo do lżejszej roboty Gerbera Big Rock Campa.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-07-19, 22:56
Jak bierzesz nóż od knifemakera na zamówienie to i w kilku takich tysiączkach możesz się wyrobić.
Zgłoś
Avatar
Kubendg 2012-07-19, 23:19
Wydaje mi sie ze najlepsza by byla pod kazdym względem maczeta od waszki G
Zgłoś
Avatar
CinekVV 2012-07-20, 10:44 1
bear grylls się kurwa znalazł... a te lachociągi siedzą i słuchają jego herezji.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-07-20, 21:31 1
Zamiast noża do wszystkiego wykonanego z zajebistej stali, którym możemy rąbać drzewa wystarczy do lasu jakiś średniej klasy kozik, np.: Mora, coś Cold Steel'a, czy CRTK lub Gerbera i mały toporek. A do miasta jakiś folder, np.: Spyderco, Victorinox czy CRTK.
Zgłoś
Avatar
kotlettp 2012-08-15, 13:21
Ranger napisał/a:



Nie pierdol. Zobacz sobie nóż spod szyldu Chrisa Reeve'a(ceniony na całym świecie knifemaker) np. Green Beret 5". Nóż ten po tygodniowym survivalu w górach, gdzie nim rąbano drewno, rzucano, kopano w ziemi, podważano kamienie i grzebano w ognisku nadal golił włosy na przedramieniu. Nóż ten kosztuje ok 1000zł, ale dzięki bardzo dobrej stali, odpowiedniemu hartowaniu i idealnemu wyprowadzeniu krawędzi tnącej bez problemu znosi takie traktowanie i zachowuje ostrość.

Tak więc jeśli nie masz pojęcia o temacie to zamknij ryj i nie dyskutuj.

Ja osobiście używam na co dzień Victorinoxa Campera i RAT'a-1 ze stajni Ontario. Oba noże polecam.
Mora jest bardzo fajnym nożem, szczególnie w swojej cenie, ale... jest brzydka jak noc



Idz i napisz na knives.pl, że przetnie 100 drzew i później goli włosy to Ci powiedzą co myślą o Tobie

evilmatt napisał/a:

Jak bierzesz nóż od knifemakera na zamówienie to i w kilku takich tysiączkach możesz się wyrobić.



Nie przesadzajmy:)
Zapoznaj się z ofertą dwóch najlepszych Polskich makerow:
- Tlima
- Bladowskiego

Za absolutnie najwyższej klasy noże nie trzeba płacić 5k
za przedział 500 - 800 masz już bardzo dobry nóż.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-08-15, 15:43
Napisałem, że można się w kilku tysiączkach wyrobić, a nie że jest to pewne. Noże Tlima znam.
Zgłoś