18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
x................s 2012-07-19, 1:09 2
są pojebane te noże, czytałem kiedyś recenzje jakiegoś to typ ściął daną Kosałką 100 drzewek i się nią ogolił bez problemu ale to koszt 1000+
Zgłoś
Avatar
kotlettp 2012-07-19, 8:16 4
xts napisał/a:

są pojebane te noże, czytałem kiedyś recenzje jakiegoś to typ ściął daną Kosałką 100 drzewek i się nią ogolił bez problemu ale to koszt 1000+



A potem się obudził z tego snu i był już łóżku.
Zgłoś
Avatar
mientki 2012-07-19, 17:42
Filmik aż kipi sadyzmem.. masz tego więcej?!
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-07-19, 17:54
Ja biegam ze zwykłą szwedzką Morą Craftline Allround i małym Victorinoxem i jestem zadowolony. Zamist wydawać 500+ na noże typu Benchmade (swoją droga zajebiste) zamierzam w niedalekiej przyszłości samemu coś wykuć, np.: w takim skandynawskim guście:
Zgłoś
Avatar
paleblanty 2012-07-19, 18:07 1
I tak 95% ich użytkowników wystarczyłby "stailles steel" z bazaru.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-07-19, 18:17 2
Cytat:

A potem się obudził z tego snu i był już łóżku.



Nie pierdol. Zobacz sobie nóż spod szyldu Chrisa Reeve'a(ceniony na całym świecie knifemaker) np. Green Beret 5". Nóż ten po tygodniowym survivalu w górach, gdzie nim rąbano drewno, rzucano, kopano w ziemi, podważano kamienie i grzebano w ognisku nadal golił włosy na przedramieniu. Nóż ten kosztuje ok 1000zł, ale dzięki bardzo dobrej stali, odpowiedniemu hartowaniu i idealnemu wyprowadzeniu krawędzi tnącej bez problemu znosi takie traktowanie i zachowuje ostrość.

Tak więc jeśli nie masz pojęcia o temacie to zamknij ryj i nie dyskutuj.

Ja osobiście używam na co dzień Victorinoxa Campera i RAT'a-1 ze stajni Ontario. Oba noże polecam.
Mora jest bardzo fajnym nożem, szczególnie w swojej cenie, ale... jest brzydka jak noc
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-07-19, 18:26
Na zdjęciu, które wstawiłem jest właśnie przerobiona Mora 2000. Nowa rękojeść robi z niej bardzo urodziwy nóż.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2012-07-19, 18:34
Mory są dobre ale brzydkie niemiłosiernie, osobiście używam SRK i mojego customa foldera z nioloxu tytanu i carbonu to jest cudeńko
Zgłoś
Avatar
paleblanty 2012-07-19, 18:34
Ranger, ale po co Ci na co dzień takie przejebane noże? Pytam bez szydery, a przez ciekawość.
Zgłoś
Avatar
black88 2012-07-19, 19:19
No i co w tym filmiku jest ciekawego. Ja nie wiem
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-07-19, 19:32
Cytat:

Ranger, ale po co Ci na co dzień takie przejebane noże?



Ale ja przecież nie używam żadnych przejebanych noży na co dzień Victorinox Camper to szwajcarski scyzoryk. Na co dzień przydaje się do otwierania piwa, listów, wykręceniu śrubki czy podważeniu obudowy od kompa żeby wyszła z zaczepów. Generalnie uważam, że każdy facet powinien posiadać scyzoryk bo świadczy on o życiowej zaradności
A Rat-1 jest tzw folderem, czyli nożem składanym. Przydatny do zrobienia bułek na śniadanie, ostruganiu patyka na kiełbachę, otwarcia kartonu i wielu wielu innych czynności. Poza tym daje poczucie bezpieczeństwa choć mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał go użyć do samoobrony...

Cytat:

Nowa rękojeść robi z niej bardzo urodziwy nóż.



No właśnie nie. Nadal to stara, poczciwa, brzydka mora
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-07-19, 19:42
kotlettp napisał/a:



A potem się obudził z tego snu i był już łóżku.



nie wiem ocb, nożem lepszej jakości, można się ogolić

czytałem gdzieś, że zamierzają zrobić noże z odłowionego kawałka stali z tytanica (tego na przodzie), podobno jakas zajebista stal. ciekawe
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-07-19, 19:50 1
guns.com.pl/crk_gb7.html

Niedowiarkom polecam się zapoznać z powyższą recenzją.
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-07-19, 20:50
Ranger napisał/a:



Generalnie uważam, że każdy facet powinien posiadać scyzoryk bo świadczy on o życiowej zaradności



Taa, w chuj.

Ale scyzoryki victorinoxa jak i rat, to fajne ostrza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie