18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nóżka przejechana...
Halman • 2022-05-27, 06:39

brak danych co, gdzie i dlaczego...

2022-05-27, 07:23
To jak w Piotrkowie Trybunalskim tzn w jednej z sąsiednich gmin, parę dni temu, wola Krzysztoporska ukry przeciągnęły chłopa 1,5km za autem bo ich poprosił by odjechali trochę bo zastawiali wyjazd w jedną z dróg to go ch*je złapali za rękę i pedał w gaz, aż chłopa pokiereszował i mocno.

2022-05-27, 08:52
pitteroo napisał/a:

To jak w Piotrkowie Trybunalskim tzn w jednej z sąsiednich gmin, parę dni temu, wola Krzysztoporska ukry przeciągnęły chłopa 1,5km za autem bo ich poprosił by odjechali trochę bo zastawiali wyjazd w jedną z dróg to go ch*je złapali za rękę i pedał w gaz, aż chłopa pokiereszował i mocno.


No! Jebac Ukrainę! Dobrze ze Putin tam wpadł! Może nie będą już ludzi za autem ciągać i pić. Dobrze że Polacy nigdy się tak nie zachowywali! Jesteśmy takim spokojnym, miłym i trzeźwym narodem. W ogóle szkoda że z komuny wyszliśmy!


2022-05-27, 10:18
piękną klatkę ma ten film przed włączeniem :D trochę spoiler ale miły.

pitteroo napisał/a:

ch*je złapali za rękę i pedał w gaz, aż chłopa pokiereszował i mocno.



To historia wujka stasi ciotki syna? czy skąd ją masz? j***ny przekaźnik ruskiej dezinformacji :P


2022-05-27, 10:39
Nie będzie aż tak boleć, bo tylko koła mu śmignęły po tej nodze.

2022-05-27, 12:17
Puczysta napisał/a:

Nie będzie aż tak boleć, bo tylko koła mu śmignęły po tej nodze.




Sugerujesz, że rozchodzi? No nie wiem..

2022-05-27, 12:27
nebelwerfer napisał/a:

piękną klatkę ma ten film przed włączeniem trochę spoiler ale miły.
To historia wujka stasi ciotki syna? czy skąd ją masz? j***ny przekaźnik ruskiej dezinformacji



Skoro głupio pytasz ty napletka twojej siostry
poza tym może mam znajomych z okolicy


:roll:

epiotrkow.pl/m/news/czytaj,47805

2022-05-27, 12:33
pitteroo napisał/a:

Z napletka twojej siostry
poza tym może mam znajomych z okolicy

epiotrkow.pl/m/news/czytaj,47805



no i gdzie w tym artykule słowo o ukrach? (bo nawet w komentarzach brak)
czy to "znajomi z okolicy tak dopowiedzieli"? bo przecież polak polakowi nigdy...

dobrze ze mam dystans bo szkoda nerwów.

2022-05-27, 12:39
Halman napisał/a:

no i gdzie w tym artykule słowo o ukrach?
czy to "znajomi z okolicy tak dopowiedzieli"?
dobrze ze mam dystans bo szkoda nerwów.



Wiadomość ze źródła jest lepsza niż przekaz moderowany medialny, nie wydaje ci się że gdyby to był nie ukr tylko ktoś z naszych to po kilku dniach by go nikt nie podpie**olił?niezbyt często widuje się srebrne mazdy z czerwonym zderzakiem, ktoś by ch*ja znał i dał znać odpowiednim służbom a tymczasem policja Piotrkowska dalej w lesie i nie ma sprawcy

2022-05-27, 12:42
pitteroo napisał/a:

niezbyt często widuje się srebrne mazdy z czerwonym zderzakiem


tak, to koronny argument świadczący jednoznacznie kto za tym stoi - przepraszam; z takimi argumentami się nie dyskutuje... :homer:

2022-05-27, 13:29
pitteroo napisał/a:

Wiadomość ze źródła jest lepsza niż przekaz moderowany medialny, nie wydaje ci się że gdyby to był nie ukr tylko ktoś z naszych to po kilku dniach by go nikt nie podpie**olił?niezbyt często widuje się srebrne mazdy z czerwonym zderzakiem, ktoś by ch*ja znał i dał znać odpowiednim służbom a tymczasem policja Piotrkowska dalej w lesie i nie ma sprawcy



Ty jesteś lepszy wariat, niż ten debil uczepiony kabiny :)

2022-05-27, 15:39
boskimajkel napisał/a:

Ty jesteś lepszy wariat, niż ten debil uczepiony kabiny



Takie coś tutaj to chyba komplement

:->

2022-05-27, 16:03
Jak zwykle za szybki koniec. Ciekawe czy próbował wstać czy zwijał się z bólu.

2022-05-28, 05:53

2022-05-28, 12:20
pitteroo napisał/a:

Takie coś tutaj to chyba komplement



ziomek :D jesteś przypie**olony i na podstawie strzępów informacji wyciągasz daleko idące z p*zdy wyssane wnioski. Ja kumam że nie lubisz ukraińców. Wątpie żebyś miał powód. Ja osobiście mam, upa zaj***lo mi Pradziadka a Babcia do dziś na dźwięk urkaińskiego szuka noża. Tyle że ja na nich nie sram co chwile z tego tytułu bo to nie Ci sami ludzie. Owszem jak pojawi się ktoś z banderowską flagą to wale w ryj, ale żeby tak k***a srać się do kogoś bez powodu mały siurku? Znam Ukraińców po uniwersytetach, nie miałem okazji poznać swołoczy, to są super ludzie i oni też nie lubią tych swoich pobratymców którzy są skrajni i przyj***ni głodem jak Ty. To są normalni ludzie wśród których też znajdziesz debili jak i w naszym narodzie.