18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
smc 2024-09-10, 8:45 10
Kto się czubi, ten się lubi...
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-09-10, 8:51 2
To sie teraz pośmiejcie z Polskich blondynek, jak to najczęściej robicie tutaj. Przynajmniej mają urodę i serce dla człowieka, wiele wybaczą i są po prostu kochane. Owszem , są też zakręcone trochę, maja swoje humory, trudno je zrozumieć, ale to są najlepsze kobiety na świecie. Tak, więc jak się komuś nie podobają nasze piękne , zgrabne blondyneczki, to ma przecież paszport, może sobie poznać taką jak wyżej: silną, niezależną kobietę. Z pewnością będzie miał w niej oparcie , w trudnych chwilach.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-10, 8:59 5
Ostry związek
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-10, 9:27 7
Noo... w telewizji to często pokazują miłość, jak jacyś tam się kochają albo mówią.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-10, 9:51 4
Oj ,to nowożeńcy, dopiero się docierają...., ustalają pozycję w związku, trochę się droczą. Filmiki z dłuższym stażem małżeńskim tych gołąbeczków , zrobią mam nadzieje furorę na hardzie....

[ Dodano: 2024-09-10, 09:57 ]
Na pewno coś odpierdolił. Nie opuścił deski w kiblu, zostawił brudne skarpety przy łóżku etc. Bez powodu się nie wkurwiła.
Zgłoś
Avatar
romek134 2024-09-10, 10:05 2
vladok napisał/a:

Noo... w telewizji to często pokazują miłość, jak jacyś tam się kochają albo mówią.



No. Ja też tak myślę, w życiu to nie jest możliwe.
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-09-10, 10:57 4
Wyjaśnione ? Wyjaśnione.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-09-10, 11:55
wygląda na feministkę
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-09-10, 12:28 1
każda para musi się wzajemnie dotrzeć
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-09-10, 13:43 3
ibrahim napisał/a:

To sie teraz pośmiejcie z Polskich blondynek, jak to najczęściej robicie tutaj. Przynajmniej mają urodę i serce dla człowieka, wiele wybaczą i są po prostu kochane. Owszem , są też zakręcone trochę, maja swoje humory, trudno je zrozumieć, ale to są najlepsze kobiety na świecie. Tak, więc jak się komuś nie podobają nasze piękne , zgrabne blondyneczki, to ma przecież paszport, może sobie poznać taką jak wyżej: silną, niezależną kobietę. Z pewnością będzie miał w niej oparcie , w trudnych chwilach.



W sensie, że nie są mściwe i chociaż Ciebie nie zabiją na miejscu to zostawią bez domu i z długami? 😅

[ Dodano: 2024-09-10, 13:45 ]
ibrahim napisał/a:

To sie teraz pośmiejcie z Polskich blondynek, jak to najczęściej robicie tutaj. Przynajmniej mają urodę i serce dla człowieka, wiele wybaczą i są po prostu kochane. Owszem , są też zakręcone trochę, maja swoje humory, trudno je zrozumieć, ale to są najlepsze kobiety na świecie. Tak, więc jak się komuś nie podobają nasze piękne , zgrabne blondyneczki, to ma przecież paszport, może sobie poznać taką jak wyżej: silną, niezależną kobietę. Z pewnością będzie miał w niej oparcie , w trudnych chwilach.



Tam przynajmniej wiesz, która jest kurwa. W Polsce się dowiadujemy po ślubie
Zgłoś
Avatar
Marcepan66 2024-09-10, 14:10
Na miłość nie poradzisz. Będą ze sobą do grobowej deski. To tylko kwestia czasu...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-10, 16:04 1
Widać, że się kochają i nie wywlekają spraw małżeńskich na forum publiczne
Zgłoś
Avatar
Skończyłem_z_ekscesami 2024-09-10, 17:28 2
ibrahim napisał/a:

To sie teraz pośmiejcie z Polskich blondynek, jak to najczęściej robicie tutaj. Przynajmniej mają urodę i serce dla człowieka, wiele wybaczą i są po prostu kochane. Owszem , są też zakręcone trochę, maja swoje humory, trudno je zrozumieć, ale to są najlepsze kobiety na świecie. Tak, więc jak się komuś nie podobają nasze piękne , zgrabne blondyneczki, to ma przecież paszport, może sobie poznać taką jak wyżej: silną, niezależną kobietę. Z pewnością będzie miał w niej oparcie , w trudnych chwilach.



Oho? Czyżby ta super p0lka komuś stała za plecami i patrzyła w ekran pod groźbą braku seksu? Haha wracaj do piwnicy pantoflu
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2024-09-10, 17:51
leonidkacap napisał/a:

wygląda na feministkę



No nie wiem, na początku wrzeszczy do faceta EE Marika, to chyba znaczy ty cipo
Babka do gościa z nożem w ręku wrzeszcząca na latynosa "ty cipo" niezły kozak z niej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie