18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

NOŻYK W PRACY SIĘ OSUNOŁ
Dzordz03 • 2024-01-26, 17:34
Czyli jak zrobić z palca - penisa.
Przy montażu i docinaniu płyty karton-gips osunął się nóż który zatrzymał się na paznokciu w efekcie czego czubek palca wyglądał jak naganiacz. Materiał własny.














2024-01-27, 09:06
Przy dzisiejszych możliwościach pracują tylko frajerzy.

Minister zdrowia przytulił 200 milionów dotacji.
W zwykłej firmie można 2 miliony.
Na siłę dawali tarczy 0,2 miliona.

Jeśli nie masz firmy, to 800+, opieka, dopłaty do ogrzewania, lokal z gminy i stypendium socjalne dziecka.

Praca nie jest wcale konieczna do życia.

2024-01-27, 10:03
Lord_Slizgacz napisał/a:

Przyznałeś się ze jesteś analfabetą. Smutne



W tamtym czasie jak zarabiałem "godny" hajs, Ty pewnie stulejarzu w tym czasie dłubałeś jeszcze w nosie i wciągałeś swoje gile :D Eloo!

:lol:



:lol:



:lol:

2024-01-27, 11:16
Jprd. Poziom sadi się stacza...
Masz może zdjęcia kropki po pobieraniu krwi?
Albo siny paznokieć?

2024-01-27, 12:29
Dzordz03 napisał/a:

O to kaman stary, przyda mi się do renty! Czarnobyl double finger edition.



Masz chłopie ambicję

Lo...........cz
2024-01-27, 13:54
Dzordz03 napisał/a:

W tamtym czasie jak zarabiałem "godny" hajs, Ty pewnie stulejarzu w tym czasie dłubałeś jeszcze w nosie i wciągałeś swoje gile Eloo!


Nie tłumacz się chłopcze bez matury, bo porażasz się coraz bardziej. Napewno zarabiałeś więcej ale w 5ciu kąpaliście się pod jednym prysznicem i jak szczury mieszkaliście po 5 osób na jedno łóżko. Jak brudni Ukraińcy wchodziliście jeden po drugim w tą samą pościel na zmianie zmian?

2024-01-27, 15:56
Lord_Slizgacz napisał/a:

Nie tłumacz się chłopcze bez matury, bo porażasz się coraz bardziej. Napewno zarabiałeś więcej ale w 5ciu kąpaliście się pod jednym prysznicem i jak szczury mieszkaliście po 5 osób na jedno łóżko. Jak brudni Ukraińcy wchodziliście jeden po drugim w tą samą pościel na zmianie zmian?


Znaczy; coś jak "gorąca koja" na łodziach powdodnych?

2024-01-27, 17:34
h*jowo to wyglada

2024-01-27, 19:30
Myślałem że na czwartym zdjęciu tak Ci ręka zgniła hahahah

2024-01-27, 20:33
Lord_Slizgacz napisał/a:

Nie tłumacz się chłopcze bez matury, bo porażasz się coraz bardziej. Napewno zarabiałeś więcej ale w 5ciu kąpaliście się pod jednym prysznicem i jak szczury mieszkaliście po 5 osób na jedno łóżko. Jak brudni Ukraińcy wchodziliście jeden po drugim w tą samą pościel na zmianie zmian?



A gdyby tego wszystkiego było mało - Twoja stara robiła nam kanapki i herbatkę w termos na drogę.

marcino_zly napisał/a:

Myślałem że na czwartym zdjęciu tak Ci ręka zgniła hahahah



Hehe, jak widać na załączonym obrazku - dokładnie w tym miejscu, na tej głębokości w rękawicy wbiło i zatrzymało się ostrze.
Ps. Obyło się bez zszywania. Po prostu sam się zagoił.
Ps.2 Palec ładnie się zrósł i przy robieniu palcówy małżonce nie czuć dyskomfortu :lol:

2024-01-28, 05:24
Się teraz k***a nauczysz pracować ostrożniej!

2024-01-28, 07:42
@IcoJaRobieTu

ch*jowa sytuacja, że tak to ujmę

2024-01-28, 10:25
Jeden minus to taki, że będziesz miał śmieszne linie papilarne w miejscu cięcia i czasem czujnik w telefonie dostaje pie**olca :D