18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PatrolZG 2014-12-16, 1:07 5
Muszę powiedzieć, że fajna miejscówka z tej naszej planety.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-16, 1:28 3
PatrolZG napisał/a:

Muszę powiedzieć, że fajna miejscówka z tej naszej planety.



Nie wiem jak Ty ale ja do tych wszystkich fajnych miejscówek na naszej planecie mam w chuj daleko
Zgłoś
Avatar
Najgorszy80 2014-12-16, 2:47 1
Michael_Myers napisał/a:



Nie wiem jak Ty ale ja do tych wszystkich fajnych miejscówek na naszej planecie mam w chuj daleko



W Polsce też masz sporo fajnych miejscówek nie trzeba wcale daleko wyjeżdżać, za wstawke browarek oczywiscie
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2014-12-16, 3:47
Nie wiem jakich hejtów sie spodziewasz autorze, dobra wrzutka.
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-12-16, 9:47
W jakim stopniu taki kombinezon izoluje ich od zimna? Ta woda musi być kurewsko lodowata.
Zgłoś
Avatar
siedlak90 2014-12-16, 10:02 7
up.
w tak zwanym suchym skafandrze (a właśnie w takich nurkują panowie na tym filmie) izolacją jest powietrze, które sie w nim znajduje. Dodatkowo ochronę termiczną zapewnia polarowy ocieplacz. W piance też nie ma tragedii, najgorszy jest pierwszy moment wlania się wody do pianki, po jakiś 2-3 min. minimalna ilość wody która dostaje się pod piankę, jest ogrzewana przez nasze ciało, więc spokojnie można zrobić sobie godzinnego nura.
P.S. Tak jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
bialywilk91 2014-12-16, 11:36 2
Fascynujace miejsce, te male swiecace stworzenia, pierwszy raz widze w ogole na oczy. Ale nie martwcie sie, ludzie i tam wejda "z buciorami" i zniszcza co sie da, jesli okaze sie ze jest tam ropa.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2014-12-16, 12:11
Co to jest ta woda na dnie wody? :E Rtęć?
Zgłoś
Avatar
re-vill 2014-12-16, 12:17 1
Jak już to na górze
Jeśli ktoś nie zauważył to połowa filmu kręcona jest do góry nogami
Zgłoś
Avatar
jarobtm 2014-12-16, 12:19
<małpa>up, jakby Ci to powiedzieć ... niektóre ujęcia pokazują nurków do góry nogami, więc to jest powietrze uwięzione pod lodem, które jak to ma w zwyczaju w wodzie chce spierdalać do góry <w stronę słońca dla jasności>
Zgłoś
Avatar
Kidzik 2014-12-16, 13:50
Fajne. Widoki jak z innej planety. Pomarzyć zawsze można...
Zgłoś
Avatar
sMieciu 2014-12-16, 14:07 2
- heheh skrzydło do backmounta założone do sidemounta
- krótkie węże przy automatach dyndające się niebezpiecznie (powinien przechodzić za szyją- po to mają tam 'kątówki' na wężach żeby się ładnie układało).
- zerowy trym i gówniana pływalność
- ujęcia z kamery w chuj niestabilne
- banda nadzianych idiotów nie potrafiąca używać poprawnie sprzętu, drogiego sprzętu...

Kto ich wpuścił tam do wody?

Tak tak... tez jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
Nattsjel 2014-12-16, 15:48
Eksperty się znaleźli. Wrzućcie filmiki, jak wy nurkujecie, wtedy pogadamy i ewentualnie nadamy wam status ekspertów
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-12-16, 17:18
@ siedlak90
w mokrej pod termokliną bywam regularnie. To nie jest miłe i pizga Ci cały czas. Godzinnego w mokrym pod termo nie zrobisz.

@Nattsjel

Tak też jestem ekspertem

z moich 40 m film sie obrabia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie