18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
G................C 2015-02-04, 23:15 2
Karalność aborcji - socjalizmu wersja hard. Skoro mielibyście decydować o takiej sprawie jak ciąża "dla dobra dziecka" to czemu nie np. zalegalizować zajęcia cudzego mieszkania "dla dobra obywatela który w przeciwnym razie zamarznie"?
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-02-11, 0:49
Namex napisał/a:

Ale pierdolenie, aborcje to się robi zazwyczaj w pierwszym miesiącu ciąży, a nie w 5 czy 7.



Ty wiesz co się w ogóle na świecie dzieje?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-02-11, 11:13 1
Luqas95 napisał/a:

@ up racja ,ale nie zapomnij że ten dzieciak który ma wady genetyczne wcale tego nie musi przekazać swojemu potomstwu nie zapominaj o tym


Nie musi tylko jeśli dotyczy to wad w genomie jądrowym. Bo jeśli mamy do czynienia z chorą kobietą z mutacją w genomie mitochondrialnym i pechowo mitochondrium posiada wszystkie kopie mtDNA z tym wadliwym genem i pechowo sporo takich mitochondrium trafi do komórki jajowej to dziecko będzie chore.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-11, 22:45
@Ork
Wiesz kotku że nie wypada rzucać słów na wiatr? Udowodnij że mówisz prawdę.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-02-11, 23:34
Grzegorz.C napisał/a:

@Ork
Wiesz kotku że nie wypada rzucać słów na wiatr? Udowodnij że mówisz prawdę.


ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=mitochondrial+diseases
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-12, 10:57
Wstawiłeś tutaj link do strony na której znajdują się tzw. abstrakty z publikacji naukowych czyli streszczenia owych. Natomiast brak tego na co każdy czeka - ŹRÓDEŁ!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-02-12, 17:47
Cóż... Nie moja wina że nie masz dostępu do pełnych tekstów. Plebs tego nie potrzebuje.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-12, 19:18
@up
No i wyszło szydło z worka, a raczej wybiło gówno z szamba
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-02-13, 8:46
Nie musisz mi opisywać tego co zrobisz albo tego co Ci się niedawno stało... Na prawdę, mam gdzieś twoją osobę.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-02-13, 18:47
Ić stont cfaniaku
Zgłoś