18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
darthkenobi 2015-02-01, 23:18 3
Na sadistic-u częściej się pojawiają żarty na temat noworodków i aborcji, niż takie filmy. Mimo to warto zastanowić się czasem dzięki takim filmom czym jest aborcja. Leci piwo, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-02-01, 23:38 2
Lekarzem nie jestem, ale mam dziwne wrażenie, że każda osoba, która w swojej pracy ma coś wspólnego z dzieciaczkami znajdującymi się w łonie matki, dobrze wie co 'tam' się dzieje podczas zabiegu...

Zabijać- czyli nazywanie rzeczy po imieniu, to nie.
Abortować- jak to 'ludzko' brzmi.

Chyba doła załapałam
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-02, 10:53
heh ciekawe
troche wkórwia że paru doktorów kłamie jak jest ukształtowane ten płód
a tak to piwo lecie
czemu macie wszyscy hejt na barbarzyńców ?

Wcześniactwo
ICD-10 O60.1

Wcześniactwo – urodzenie dziecka między 22 a 37[1] tygodniem ciąży (przed 259 dniem ciąży). Poród przed ukończeniem 22 tygodnia ciąży uznawany jest za poronienie, ze względu na skrajną niedojrzałość organizmu dziecka, uniemożliwiającą samodzielne życie poza organizmem matki. Noworodek urodzony po 42 tygodniu ciąży uznawany jest za noworodka przenoszonego. Dokonywany jest duży postęp w kwestii opieki nad przedwcześnie urodzonym noworodkiem, ale częstość występowania wcześniactwa nie ulega zmniejszeniu[2].

Poród przed 32 tygodniem ciąży określane są jako skrajne wcześniactwo. W Polsce notuje się większy odsetek
porodów przedwczesnych, niż w innych krajach Unii Europejskiej. W 2004 w Polsce urodziło się 25 475 noworodków przed 37. tygodniem ciąży, co stanowi 7,1% wszystkich urodzeń. Z tego 4 552 (1,3%) noworodki urodziły się w skrajnym wcześniactwie.

Polska na probsie

Czy odczuwa ból ?
nie no skoro ma rozwinięty układ nerwowy to prawdopodobnie odczuwa chyba że jetst CIPA

Wrodzona obojętność na ból z anhydrozą
Staw Charcota w prawej kończynie dolnej u pacjenta z HSANIV

Wrodzona obojętność na ból z anhydrozą (ang. congenital insensitivity to pain with anhidrosis, CIPA) – rzadka choroba genetyczna należąca do grupy dziedzicznych neuropatii czuciowych i autonomicznych (HSAN), objawiająca się niezdolnością odczuwania bólu, rozróżniania skrajnych temperatur, a także brakiem pocenia się (anhydroza)
Zgłoś
Avatar
M................e 2015-02-02, 11:18 2
"[...] co uważa pani za dziecko?"
Dla mnie to nie są doktorzy. A ci, włącznie z tymi za aborcją i "kobiety", które się temu poddały, powinni zostać zabici w możliwie najokrutniejszy sposób.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2015-02-02, 21:19 1
Coś ty człowieku wrzucił za bzdury?

Aż wstyd!

Oglądałem toto zaindekowane przez portal fronda.
Ale bez jaj!

Daj jakieś uzasadnienie czy cóś?
Zgłoś
Avatar
Namex 2015-02-03, 12:59 1
Ale pierdolenie, aborcje to się robi zazwyczaj w pierwszym miesiącu ciąży, a nie w 5 czy 7.
Zgłoś
Avatar
Zxch12 2015-02-04, 0:13
Zakazać aborcji, skądś musimy ten przyrost naturalny nadrobić, bo inaczej nas brudasy zaleją...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2015-02-04, 12:55
Zxch12, rozumiem, że wady genetyczne też mają nadrabiać? Jak już chcemy robić aborcje, to chociaż niech mają podłoże eugeniczne. Żeby Polski naród był silny i pozbawiony wad rozwojowych.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-04, 14:05
@ up racja ,ale nie zapomnij że ten dzieciak który ma wady genetyczne wcale tego nie musi przekazać swojemu potomstwu nie zapominaj o tym
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2015-02-04, 17:52
@up nie musi w tym pokoleniu ale jego dzieci już mogą. Spało się na biologii czy jak?
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-04, 18:49
@ może ale nie musi
wtedy sie martwi
bo ta osoba moze być czyms wybitnym a tak go ubijając się traci

Tak spałem na bio bo miałem hujową nauczycielke
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2015-02-04, 18:51 1
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić."
Ronald Reagan
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2015-02-04, 20:02
@up- z tego co wiem najwięcej czarnych aborcji (nieoficjalnych, po cichu) przeprowadza się na... zakonnicach. Dosyć niefortunna sprawa jeśli się weźmie pod uwagę że to strona która broni życia za wszelką cenę i powinna świecić przykładem.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-02-04, 20:50
@ up ajeszce więcej na czarnych zakonnicach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie