18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O Arabusach
raistpol • 2013-01-17, 15:09
Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisnęli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:
- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".
Prezydent Bush:
- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".
Irański Ambasador wyszeptał:
- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Chińczykiem, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczyków w Star Treku."
Prezydent Bush zaśmiał się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:
- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".
Zgłoś
Avatar
1701 2013-01-18, 22:07
Kurna, Sulu to był japończyk
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-18, 22:11
Albo "-" albo "". Zdecyduj się, bo chujowo się czyta coś, co jest napisane pseudopolszczyzną. Poza tym jesteś głąbem, który nie tylko powiela suchary, ale nie ma podstawowej wiedzy. Karny kutas ci za tę idiotyczną wrzutę.
Zgłoś
Avatar
ibniblis 2013-01-20, 0:44
Juz pomijajac fakt wpadki z persami/arabami, to w star trek: deep space nine jedna z glownych postaci to arab, wiez gratz. Konkretnie niejaki Julian Bashir. Nawet gra go arab Siddig El-Fadil, wiec double fail.
Zgłoś