18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
O Arabusach
raistpol • 2013-01-17, 15:09
Po skończonej mowie do Narodów Zjednoczonych Irański Ambasador zszedł z mównicy i udał się w kierunku holu, gdzie spotkał prezydenta Busha. Uścisnęli sobie dłonie. Idąc jeden obok drugiego Irański Ambasador powiedział:
- "Wiesz, mam jedno pytanie na temat tego co widziałem w Ameryce".
Prezydent Bush:
- "Pytaj, jeśli będzie coś w czym będę mógł Ci pomóc, na pewno to zrobię".
Irański Ambasador wyszeptał:
- "Mój syn ogląda taki serial 'Star Trek' i jest tam Chekhov, który jest Rosjaninem, Scotty, który jest Szkotem i Sulu, który jest Chińczykiem, ale nie ma Arabów. Mój syn jest bardzo zmartwiony i nie rozumie dlaczego nie ma żadnych Irańczyków w Star Treku."
Prezydent Bush zaśmiał się, pochylił się w kierunku Irańskiego Ambasadora i wyszeptał:
- "Ponieważ serial ma miejsce w przyszłości".
Zgłoś
Avatar
matthiew666 2013-01-17, 23:17 8
było jeszcze dzisiaj w trochę innej formie...
Zgłoś
Avatar
markit06 2013-01-17, 23:20
Kurwa déjà vu.
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-01-17, 23:20 12
Irańczycy nie są Arabami
Zgłoś
Avatar
shaft212 2013-01-17, 23:23 5
w formie komiksu 100% lepsze,twoja interpretacja jest po prostu ch...wa.
Zgłoś
Avatar
soulkai 2013-01-17, 23:27
Ida Polak, arab i rusek. Spotykaja diabla, diabel mowi ze spelni jedno zyczenie kazdego z nich, Polak chce aby przeniosl ich 100 lat w przyszlosc, tak diabel zrobil, arab zniknal, rusek sie pyta czemu, Polak odpowiada "bo to przyszlosc"... kurwa dajcie z tym spokój jedna wersja wystarczy. BYŁO!
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-17, 23:28 1
No niestety, araby mają większe szanse na przetrwanie niż większość europejczyków. Sad but true
Zgłoś
Avatar
ander000 2013-01-17, 23:45
kawał co najmniej stary, - Prezydent Krzak?
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-01-17, 23:47 1
Od kiedy kurwa Irańczycy to araby?
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-01-17, 23:49 6
Irańczycy są Persami a nie Arabami... co innego że zostali niemal całkowicie zarabizowani,ich pierwotną religią przed podbojem Arabskim był Zaratusztrianizm - co ciekawe bodaj pierwsza monoteistyczna religia świata - znowu kilka ciekawostek ode mnie
Zgłoś
Avatar
szymon_g 2013-01-18, 0:07 2
kurde, kolejny idiota myli Iranczykow z Arabami.
Zgłoś
Avatar
spartan 2013-01-18, 1:19 1
bimbastah,

bimbastah napisał/a:

co innego że zostali niemal całkowicie zarabizowani



W mojej opinii, to użyłeś nie tego określenia.
Dużo lepiej zamiast "zarabizowani" pasuje tutaj zislamizowani. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać mało istotne... ale jednak różnica jest
Zgłoś
Avatar
Spasiboy 2013-01-18, 7:58 1
Nazwij Persa Arabem w Iranie, powodzenia.
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-01-18, 9:16
@upy

Chuj mnie obchodzą wasze bolączki, banda jebanych narzekaczy, kurwa, i tak każdy wie o co kaman, a oni i tak spierdolą powietrze swym nieświeżym oddechem.
Zgłoś
Avatar
Intergal 2013-01-18, 10:58
Sprostowanie podsumowujące:)
@Cirion ma 100% racji!
@Spasiboy : Persowie, to błędna nazwa - Irańczycy jej nie za bardzo lubią. Nadali ją Anglicy - zobaczyli pierwsze miasto na północy -Pers i wszystkich na terenie 1mln km nazwali persami:)
Nic By Ci nie "zrobili" jakbyś ich błędnie nazwał. Wytłumaczyliby różnice - bo to w odróżnieniu od hamerykanów kulturalni ludzie, którzy nie wpi**ają się wszędzie ze swoim wojskiem. Bardzo cenią sobie swój kraj i są dumnym narodem. jak ktoś im wjedzie militarnie to odpowiedzą z całą mocą.

Irańczycy zdają sobie doskonale sprawę jaki mają PR na świecie i wiedzą, że nie da się go łatwo zmienić, bo media są trzymane przez usa...

Byłem w Iranie 2 lata temu i rozmawiałem z irańczykami na powyższe tematy nie raz nie 2.
Gdyby wszystkie arabusy były takie jak irańczycy, to nie byłoby najmniejszego problemu

pzdr
Matt
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie