18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
O cebulakach
H................g • 2015-02-05, 18:34
Z góry przepraszam prawdziwych Polaków, czyli tych, którzy czują więź ze swoim narodem i go kochają, a kładę chuja na zjebów co mają w dupie Polskę i Polaków.
Zgłoś
Avatar
bobberman 2015-02-06, 14:01 2
Za Chmiela zawsze piwo.
Cebula pozostanie cebulą.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-02-06, 14:20
@orzech1991
Tak naprawdę jestem obywatelem IIIRzeszy i nie czubku, bo wylądujesz w Brzezince.
Zgłoś
Avatar
TwoiOjcowie 2015-02-06, 14:30 1
Polska to beznadziejny, pełen cebuli śmierdzący kraj. Zawsze wszystkim pod górkę , każdy ma każdego w dupie... Oblewam ciepłym moczem ten kraj.
Zgłoś
Avatar
marycha96 2015-02-06, 15:58
Co on ma kurwa na glowie ??
Zgłoś
Avatar
kih0n 2015-02-06, 16:56
@Samudaripen

czytając sporą część komentarzy muszę cofnąć to co napisałem
za mądre słowa taka lektura Dmowskiego jak dla Ciebie.

p.s.
Dziołchy z halemby biorą do gęby!
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2015-02-06, 21:42
Samudaripen napisał/a:

Kolejny internetowy mentor
Co mnie obchodzi twoje pierdolenie, jak chcesz się wypromować, to dawaj na jakieś forum typu jestemrobakiem.com.pl.tv.info.de.
A co do twojej "oszukanej" babci, to prawda jest taka, że mogła się przygotować i doinformować co ile jest warte. Oszustwo to by było, gdyby koleś przyszedł wykonać wycenę i powiedział jej, że stolik warty 1000zł jest warty 100zł, a następnie go kupił. I jeszcze te pierdolenie "my Polacy już tacy jesteśmy" mów za siebie jebany idioto, powiedz mi kurwa jak to jest? Ty myślisz, że każdy naród to jakaś inna rasa, bo tak z tego wynika: sądzisz, że jeśli twoja babcia musiała stać w kolejce w PRL to jej to wniknie w DNA i przejdzie do potomków Ja piehdole co za podczłowiek


kurwa a może on nie mówi do Ciebie skoro nie chcesz słuchac to po co sie udzielasz
mozesz sobie postrzelac w komentarzach groxne wpisy bo tyle co twoje w zyciu
Sadolowy mentor
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-02-06, 22:02
@rondżeremi
Kurwa Już powoli mnie wkurwiają te teksty typu "to po chuj komentujesz". Jest opcja komentowania, czyli można komentować. Jeśli daje opcje komentowania i wstawia to na strony takie jak sadistic to znaczy, że jest otwarty na krytykę.
Cytat:

mozesz sobie postrzelac w komentarzach groxne wpisy bo tyle co twoje w zyciu


Aha? Kali mówić po polski?
Zgłoś
Avatar
yogmean 2015-02-06, 22:18 2
Od Chmiela jak mówili to wy się odpierdolcie, człowiek wie co mówi i dobrze mówi. Podziwiam go bo pan służył w desancie dla tego kraju i nadal by to robił gdyby nie problemy zdrowotne . I na pewno ma więcej patriotyzmu i miłości do ojczyzny niż 80% z tego forum...
Zgłoś