18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
O co kaman?
sadycho205 • 2014-01-22, 14:10
Takie oto dzisiaj na miescie w Sydney ( tak mieszkam w Australii ) zauwazylem dziwadlo na bilbordzie, zaskakujaco intrygujace, dwuznaczne, niekoniecznie smaczne, niewytlumaczalne i nieopjete przeze mnie dzialanie marketingowe algidy... o co kaman? Dla braci sadolowej tlumacze, tu jest teraz lato, dochodzi do 40 stopni i sporo ponad czasem, zbliza sie Australia Day (26 stycznia - tutejsze swieto narodowe) a tu taka reklama! Na miescie mozna smialo spotkac panow chodzacych za rece, i (koorva niestety jest to powszechnie akceptowalne!!! Co wy na to drodzy sadole ( i w kuchni siedzace sadolki - nie myslcie ze o was zapomnialem!!
Zgłoś
Avatar
demo15 2014-01-23, 23:37
@boczza

Zalatwilem ci bilet. dalej radz sobie sama
centerfly.pl/polaczenie,szczegoly_rezerwacji.html?e=2&utm_expid=15...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-01-23, 23:52 3
Cytat:

Na miescie mozna smialo spotkac panow chodzacych za rece, i (koorva niestety jest to powszechnie akceptowalne!!!



No tak, polactwo - cebulactwo nawet w Australii sie zagnieździło. Jeśli się nie podobają australijskie porządki, to można się stamtąd wyprowadzić.
Zgłoś
Avatar
skibolek 2014-01-24, 0:22 1
Ha! widzę że nie tylko ja przeglądam sadola z Sydney pozdrowienia od australijskiej emigracji.
Atak, by nawiązać do wątku gaytime - w wolnym tłumaczeniu w australii wyraża się to jako wolny czas, wesoły, przyjemny itp.
Sam miałem z tego bekę i postanowiłem dowiedzieć sie ocb. Swoją drogą, kto kojarzy gejów z dobrym czasem i zabawą ?
Zgłoś
Avatar
sadycho205 2014-01-24, 4:55 1
@ up all hejters!!

Dobra nie zamknalem nawiasow, bylo pozno i szybko pisalem, dobra jestem w oczach kilku hejterow cebulakiem, bo razi mnie pedalstwo szukajace sensacji i prowokujace publicznie, dobra razi mnie w tym samym tonie eksponujacy sie publicznie, prowokujaco, robiac to specjalnie lazace po miescie wsrod bialej i z reguly chrzescijanskiej spolecznosci muzulmanstwo, i co z tego? nazywajcie mnie jak chcecie mam to tak gleboko w dupie ze nawet ron jeremy by nie dosiegnal swoim zaganiaczem,

pozdrawiam hejterstwo
Zgłoś
Avatar
jestemjebniety 2014-01-24, 12:16 1
Gay - orginalnie to slowo oznacza - "wesoly" lub "szczesliwy". Pozniej zaczeto tak mowic na pedalow.
Zgłoś
Avatar
black88 2014-01-25, 10:45
Boczza napisał/a:

Zrobię Ci loda jak załatwisz mi bilet do Australii



Moje śledztwo wykazało, że stawiacie piwa pedałowi podszywającemu się pod laskę.



Zainteresowanych odsyłam do komentarzy naszego krypto-geja:
Zgłoś